Posts by Berkay34

Ülkemizde özellikle Akdeniz-Ege gibi kıyı bölgelerde hortum oluşumları daha fazla görünüyor.Kendi ilimdeki kırmızı nokta muhtemelen 2004 Çubuk hortumudur.Sülün köyünde 3 kişinin hayatını kaybettiği 21 kişinin ise yaralandığı üzücü bir olay...

İstanbul'da da baya bir hortum gözlenmiş... Ama özelikle Akdeniz kıyılarında var. İç Anadolu'da fazla yok ama.

Garip Bir Soru Olabilir Ama Gündüz Rüzgar Esiyor Ama Gece Olunca Neden Duruyor

Gündüz alçak basınç alanı karalar oluyor. Denizler ise Yüksek basınç alanı. Çünkü, karalar denizlere göre daha çok hızlı ısınır. Bu nedenle hava haraketi Denizlerden karalara oluyor. Yüksek basınç> Alçak basınç .Akşam ise, karalar yüksek basınç denizler alçak basınç oluyor. Bunun sonucunda ise rüzgar denize gidiyor. Yaz günlerinde kıyı şeridi genelikle havada fazla bir karışım yoksa durum böyle oluyor ...

İstanbul'da sıcaktan ve nemden bunalan arkadaşları Yalova/Esenköye davet ediyorum. Gelin Hf'nin İstanbul ahalasi bizim balkona:) ormandan gelen efil efil esinti ile çay içelim birlikte...^^:P

10sn de bir güzel bir esinti geliyor Allah'a şükür... shiptar Ümraniye nasıl sıcak mı?:S

Ben milliyetçi ve muhafazakar bir insanım. Seloyu sokakta ki köpekten daha aşağıya görürüm ama eşine yapılan büyük terbiyesizlik. Kadınlara yönelik olarak sosyal medyadan asıp kesmek de ağır mallıktır. Şu an sosyal medya da olanları yazılanları bir görseniz inanın bırakın o platformları kullanmayı elinizden gelse benzin döker yakarsınız.

Bildiğim için, hesap açma gerksimi duymadım zaten sosyal medyada. En iyisi açmamak bence...

Bir önceki mesajımda bazı yerleri düşünüyorum yerine düşünüyorum yada olur yerine olmaz demişim yanlışıkken, mesajı tekrar düzenledim. Yanlış anlaşılma olmasın arkadaşlar..^^

Bu olaya objektif bir şekilde bakıldığı zaman. Bazı ahlaksızlar yüzünden herkesin sosyal medyaya giriş enegeli alacağını ve sosyal medyanın kapatılacağını düşünmüyorum

Zaten bana görede Develet sosyal medyayı kökten kaldırmaz gibi. Lakin, çok sıkı tedbirler uygulacağı aşikâr. Zaten de uygulaması lazım. Öyle önüne gelen hiç kimse kimseye hakaret edemez, öyle de bir hakkı yoktur!! Ama maalesef de bu durum sosyal medyada var...

Şahsen ben olsam, sosyal medyaya girişlerde TC kimlik kontrolü olmasını isterim... Yani böylece her hangi bir paylaşımda trol olmaz. Eğer ki buna rağmen Trollük yapıcak olursada onlarada caydırıcı cezalar verilmesi lazım... Yoksa yine fazla bir etkisi olmaz...

karasah 'ın dediği gibi, bende sosyal medya kunlanmıyorum. Çünkü bir bataklık olduğunu biliyorum. Eğer bir şeyi çok merak edersem hesap açmadan bir şekilde öyle göz gezdiriyorum o kadar. Bazen YouTube kunlanıyorum o kadar... Bir tek Hava Forumda aktifim, çünkü site yönetimi gayet güzel buldum üye olmadan öncede... Hemde Bir Atmosfer sever olarak burda çok bilgi öğrendim. Burda çok değerli insanlar var... Ne güzel, her konusu bilgi dolu bir forum. Jeoloji den tutta, Astromi ye, Volkanlara, Atmosfere. Her şekilde çok bilgi dolu bir forum...

Sercan mı kazanmış dün bir arkadaş vardı %100 demişti barışın ismini verecek demişti

Herhalde doğruymuş, demişti dün akaşm takip ettiği bir sayfa vardı hep doğru çıkıyor diye.^^ Acun bir gün öncesinde çekemsine rağmen yine köstebek var...