Posts by Luminetten

Aaa bak silinmedi neden silinmedi sabahın 04:15'nde yazdığınız için olabilir mi?Ya da bu adminler neden bizim mesajları siliyor diye düşündünüz mü? Son atılan ne kadar adam varsa eleştiri ayağına ne kadar hakaret mesajı varsa ya mesajın altında beğeni var ya da sus pussunuz.Bu siteye dişe dokunur ne yararınız var ben söyleyeyim ortalığı karıştırmaktan başka nifak tohumu ekmekten başka bir halta yaramazsınız.Mesajın hemen silineceğini bildiğiniz için mi kimsenin olmadığı saatte yazdınız?Öyle bir zavallı grupsunuz ki attıklarınız duvardan dönüp geri geliyor benim için şurada size yazılanlar yeter bana.Bakın mesajınız duruyor.Siz ve sizin zihniyetteki bakteriler bu siteden gitmedikçe mücadelemiz devam edecek.Birde öyle bir şey yazıyor ki sanki hiç bir yazarımız özeleştiri yapmaz hiç kimse burnundan kıl aldırmaz burada.Ya siz öyle böyle değil ağır israflarsınız.

Sayın admin forumumuzun üstadları moderatörleri kaliteli olduğu için forumun reytingi baya yüksek insanlarda malumunuz üzere sıfır yanılgı istiyorlar aşırı güven duygusundan kaynaklı olarak buda beraberinde böyle yazılar yazmalarını sağlıyo sanırım:)

arkadaş şu amerikalılar meteorolojik olarak her türlü aksiyonu yaşıyorlar kasırga olur derlerki belâlarını buldular şimdi bune kışı kış gibi yaşıyorlar demekki bela değil bunlar olması gereken hava aksiyonları yanılıyor muyum :/

arkadaş öncelikle uzun süredir yazamıyordum herkese iyi geceler bu şehrimiz için ısı adasından bahsediliyor betonlaşma yüksek binalar kalabalık şehir peki nasıl oluyorda bunların çoğunu içinde barındıran birleşik devletler kutup girdabının etkisi altında günlerdir:/

Benim 87 mart kar fırtınasında hala aklımın almadığı sistemin modellerde görünmeden en azından mgm nin bu sistemi nasıl olurda modellerde göremediği sistem bir anda mı ortaya çıktı esrarengizliğini bence hala koruyo kimse ne olduğunu anlamadı bir gecede nasıl geldiğini efsanenin:/