Posts by weather

Virüsten önce şu sorumsuzları bir temizlememiz lazım arkadaş sadece kendisini düşünen tiplerden nefret ediyorum İnşallah çok sayıda artmaz artarsa yandık öğrenciyim ve keşke okullar tatil edilmeseydi insan yeni bilgi öğrenmeyince sıkılıyor ama mecburuz sağlık daha önemli.

16 yaşındayım Sporcuyum vucüdum fit beslenmeme de dikkat ederim Allah'a şükür 4 senedir hastaneyede uğradığım yok zaten çok tehlikeli sonuçlar doğuracağını da zannetmem ekonomiyi etkiler ve virüsün kötü bağışıklı insanları nasıl etkileyeceği maalesef belli zaten ülkemize sıçramasının ihtimali fazla... Beslenmeye çok dikkat edelim bakın ( 4 senedir hastaneye gittiğim yok o doğal peynirler vb şeyler sayesinde... Sabredelim😉)

sağlıklı olabilirsin iyide besleniyor olabilirsin ama bunlar tek başına yetmez vücudumuzun bağışıklık sistemi bu virüsü daha tanımıyor yani istersen en sağlıklı kişi ol hijyene ve önlemlere dikkat etmezsen Allah korusun kötü şeyler olabilir o yüzden en iyisi bence kalabalık ortamlarda çok dolaşmamak.

GFS sistemi bitirmiş bildiğin(konumum adına), kuru soğuk çekersiniz diyor konumuma kuru soğuk olcana bari hava ılık ve yağışlı olsa daha iyi 2.sistemde pek yaramıcak gibi umarım Şubat 2. yarı iyi olur yoksa ben merhaba bahar demeye başlıcam.Tek umut ECM kaldı artık.

MGM Bursa için sistemi resmen bitirmiş. Perşembe sıcaklılara 4/2 vermiş o sıcaklıkta kar olmaz. Cuma da yağış yok denecek kadar az. Pek bi örtü olmaz. Bol bol kuru soğuk yicez. Geçmiş olsun bize hemşerilerim :(

Sakin ol daha bir şey bitmedi MGM ECM ye bağlı ECM düzelirse oda düzelir GFS kar veriyor beklicez bakalım.

Bence virüs öyle çok öldürücü değil abartılıyor ölenlerin nerdeyse geneli yaşlılar zaten bağışıklığı çökmüş kişiler mücadele edemeden gider hızlı mı yayılıyor evet baya hızlı ama sağlıklı ve bağışıklığı kuvvetli olan kişilere bir şey olcani düşünmüyorum.Twitterde kaostan beslenenler maalesef insanları korkutuyor bundan zevk alıyor aslında virüsten önce bu kişiler mı temizlense.

(Düşüncelerim yanlış olabilir size göre ) ama bence bu virüs bir şirket oyunu gibi virüsü ürettiler saldılar şimdi tedavisi vardır onu yüklü miktarda paraya satacaklar durup dururken niye bir anda ortaya çıksın bu virüsün insan işi olduğunu düşünüyorum bende.

Bana göre evet Çinliler kötü şeyler yaptı ama kötüyle kötü olmayalım ben asla birinin kötülüğünü istemem o kişi kötü biri olsada, lütfen böyle düşünmeyelim sonuçta orada da masum çocuklar var yaşlılar var kötüyle kötü olmayalım ve virüsün temizlenmesi için Dua edelim tez vakit bütün hastalarında iyileşmesini dileyelim.