Posts by mrtzfn

  Hocam ben bu işten anlamam sadece kar sever bir insanım. Art niyetli değil bilmediğimden, modelleri okuma bilgim olmadığından gayet normal bir soru soruyorum ve gereksiz bir tepki görüyorum. Bence biraz daha sakin olup tepkilerimize dikkat edelim.

  sizin amacınızı ve paylaşımlarınızı yeterince biliyoruz , soru cevap yok bu sayfada , gayet açık yazıyoruz , sadece SİNERJİK paylaşımlar buraya gelebilir

  Amacım neymiş hocam beni başkasıyla karıştırıyor olmayasınız? Ben en ufak bir saygısızlık yapmadım size? yetişkin insanlarız lütfen insanları burda itham edip negatif düşüncelere yol açmayın. Eleştirilerede açık olmayı bilin. Demokratik olan bu olacaktır.

  Benim Bu Kış Mevsiminden Pek Umudum Yok Açıkcası.

  Neye göre umudunuz yok onuda söylerseniz bizde verileri inceleyelim gerekirse umudumuzu keselim. Umudunuz yoksa burda ne işiniz var bu arada? Bu forumda sürekli insanları aşırı ümitlerle ve aşırı ümitsizlikle boğan bir grup var. Bilmeden konuşan, kendini yorumcu sananlar var birde yine bilmeden bilimsel hiçbir veriye dayanmadan olumsuz düşünce belirtenler var. Burada bir çok hoca sürekli bu kışın iyi geçeceğinden bahsediyor, semih hoca bu kış iyi geçmezse bu işi bırakacağını bile söyledi. Bence umutsuzluğunuzu yanınıza alıp buraları terk edin.

  Bir güncelleme iyi geçiyor hemen ateş ediyorsunuz. Kötü geçince anında karamsarlaşıyosunuz. Benim kafam çok karıştı ve sinirlerim iyice bozulmaya başladı. Herkes tahminci oldu. Poligon ne işe yarıyor? Akşam saçma sapan ateş edip sabah moral bozuyorsunuz. Bence bu sayfa tahminciler hariç yoruma kapatılmalı. İşin bilimsel bir tarafı kalmıyor.

  Cold.EFso hocam ben yıllardır model takip ederim. Her model çıktısında istanbula bakar ve bu çıktının istanbula mevsimine göre ne getirebileceğini enine boyuna düşünürüm. Bence sizde gayet iyi biliyorsunuz ki bu sistem istanbulda örtü oluşturmayacak ve belki sokak lambalarında kar görücez. Sinerji yapalım ama hayaller kuran insanları boşuna heveslendirmeyelim bence. Birşey kesinleşmeden önce hep en kötü senaryo konuşulmalı ki insanlar boşuna heveslenip sonrasında gereksiz tepkiler vermesinler.