Posts by mrtzfn

  2 gün kalana kadar tahmin açıklamamalarının sebebi insanlar tarafından bu şekilde eleştirilmemek olabilir. Hepsini geçtim sürekli bilgisiz bir şekilde forumda tahminci olmayan kişilerin iddaalı yorumları yapması insanların iyice canını sıkıyor. Benimde tahmin yapmak hoşuma gidiyor ama ben böyle binlerce kişinin olduğu yerlerde değil evde aileme tahminlerimi yapıyorum. :chinese: hocalar hariç herkese tavsiyem budur.

  Yağmur yağışı ne kadar yavaş düşebilir bilmiyorum ama şu anda üsküdar acıbadem de sokak lambasında çok yavaş düşen taneler görüyorum. Ağır çekim iniyorlar. Yağmur duralı 1 saat oluyor.

  Sayfa yine karalama tahtasına dönmüş. Kaynaksız, yok şöyle olacak yok böyle olacak bir dolu bilgi kirliliği. Kimse sizin fantazilerinizi okumak zorunda değil. Sayfalardır boş yorum okuyorum.

  Hocam ben bu işten anlamam sadece kar sever bir insanım. Art niyetli değil bilmediğimden, modelleri okuma bilgim olmadığından gayet normal bir soru soruyorum ve gereksiz bir tepki görüyorum. Bence biraz daha sakin olup tepkilerimize dikkat edelim.

  sizin amacınızı ve paylaşımlarınızı yeterince biliyoruz , soru cevap yok bu sayfada , gayet açık yazıyoruz , sadece SİNERJİK paylaşımlar buraya gelebilir

  Amacım neymiş hocam beni başkasıyla karıştırıyor olmayasınız? Ben en ufak bir saygısızlık yapmadım size? yetişkin insanlarız lütfen insanları burda itham edip negatif düşüncelere yol açmayın. Eleştirilerede açık olmayı bilin. Demokratik olan bu olacaktır.