Posts by Tantuni

Hocalarım aslında şu yaziları bekliyor çoğu kişi ama yazmıyor kimse. Şu yazılardan kastım son 24 saatte yazılan kaplin , split gibi şeyler.. Sonuçta kışa umut dolu girdik ama istemediğimiz sekilde sonuçlandı. Yazarlarım siz devam edin bu tarz yazmaya , emin olun yazmayan ama öğrenip faydalanan binlerce kişi var.

Okulları tatil etmişler, bakalım.

Üsküdar sahilde olunca tabii, beklemiyor insan.

Gördüm Üsküdarı da hocam gerçekten insan kötü hissediyor. Keşke anadolu yakası da biraz olsun alabilseydi kar , şu istanbulun batısına yağan karın fazlasını İstanbulun her köşesine paylaştırsak ne güzel olur..

Pek de sahil değil gibi hocam, arkadaşlar arasında Fostinburnu tabirini çıkarttık. Bizim eve gelince burası hangi ilçe dediler :) 60 rakım gayet yüksek bence hele ki ilçe merkezinin rakımı 8 iken.

ben de şuan maltepedeyim mesela , e5 yakın kısmında ama z.burnunun yanından bile geçemez hatta şu sıralar karın ardında yağmur görülebiliyor. Gece geri gelicem umarım beni bir sürprizle karşılar. Sanki sistem bitmicek gibi geliyor. Yağış ve soğuk her güncellemede artıyor. Yine de olmazsa sanırım b.düzüne yol alıcam , 20 cmi görmek istiyorum.. çok özledim çok

Hocam arabalarda ve çimenlerde hala örtü var ama sabah biraz hasar görmüş ya azıcık eridi ya da çocuklar dağıttı ^^ Akşam tekrardan boşlukların kapanmasını bekliyorum dün de o örtü akşam oluşmuştu.

Kesinlikle , ilk 2 saat nazlana nazlana yağdı ama akşam bir anda kaplandı az daha devam etse zaten yolları de beyazlatmıştık. Bilmiyorum ama z.burnu cevizlibağ buralar sahil olmasına rağmen sahiller arasında bi liderliği var gibi

Yağış devam ediyor bugün. Istanbul'da ilçeler arası çok fark var. Kıyılarda sulukar, kky - yükseklerde ise kar ve sulukar şeklinde yağışlar devam edecek. Bundan sonra her gördüğümüz birazda nasip kısmet.

Aynen hocam fark cidden çok. Anadolu yakası kıyıları doğru dürüst alamadı kar veya buralar da yollar tutmadı. Ama yüksek kesimler epey tadını çıkardılar

Her ne kadar istesemde daha çok yağmasını , yine de seviniyor insan başka ilçelere çok yağıpta buraya az yağınca. Silivri Arnavutköy B.düzü sanırım buralar iyi nasiplendi , yeşil kütleler radar oradan inmedi , bu haliyle yani mavi renkle bile zb sahil çatı çimenljk araba üstü tuttu. Gönlümüzün istediği bu değil ama uzun bir aradan sonra fırtınayı yaşamış olduk ama elbette efsaneyi değil. Umarım sabaha kadar ilk anadolu yakası sahillerine ardında da avr yakasına yağar..