Posts by Yigit254

Ankara 1. OSB'de bir gıda fabrikasında çalışıyorum. Bakanlık tarafından test laboratuvarı kuruldu osb ye. Ancak çalıştığım firma test yaptırmaya çok sıcak bakmıyor. Laboratuvar da sadece talep eden firmalara yapıyor testi. Aslında firma talebine bakmadan hepsine yapmaları lazım. Yoksa üretim durur kaygısıyla bir çok firma laboratuvar dibimize kadar gelmesine rağmen test yaptırmayacak.

İşte bunlar da salgının görünmeyen yüzü maalesef..Keşke firma sahipleri de ekonomiden ve üretimden önce sağlığı düşünebilse..

Aga şu mankenlik olayını anlamıyorum öyle bir durum olsa Survivora ilk geldiği günden beri hep sms1-2 olurdu diye düşünüyorum.Barış'ın hep 1 olmasını doğru bulmuyorum ama bunun dış görünüş yerine Mertle ve Yasinle olan kavgasından gelen bir kitleden dolayı olduğunu düşünüyorum bu arada bu hafta smsleri hakeden Elif-Sercan ve Berkandı..

Diyagramda yağışlarda bir artış var buna çok sevindim.Bu arada bu kadar büyük bir sıcaklık değişimine çok az rastlarsınız bunu unutmayın gerçekten inanılmaz bir düşüş.2 günde neredeyse 15 derecelik bir düşüşden bahsediyoruz:huh:

Canlı yayın olayı doğruysa Mert'e elveda deriz muhtemelen.Bu potadan Cemal'in gitme ihtimalini görmüyorum..Bu arada ne kadar Mert'i antipatik bulsam da gitmesini istemem açıkçası survivorda en çok güldüğüm ve en eğlendiğim adam..

Ben Mert yada Cemal can ikilisi diyorum.Kaç haftadır İlk 2 de olan Mert bu potada yasini geçemiyorsa bu ünlülerin sms i harbi harbi yerlerde o zaman şaka gibi.

Hocam Yasin'e Evrimle olan kavgasından epey tepki oyu geldi.Ve sosyal medyada birkaç videosu yayıldı.Bir de Yasin gitse Evrim bu şekilde bir tepki vermez diye düşünüyorum ama tabi hiç belli olmaz.Çok sağlam bir pota oldu..

sura16 Geçen hafta cidden suçluyum diye kendisininin yazılmasını istediğini düşünüyorsan özellille senin buna inanmana şaşırırım dostum:)Mert'in kendisini yazdırıp birinci olduğu haftadan hemen sonra Yasin'in takıma herkes beni yazsın demesini çok normal bulmuyorum.Ayrıca ilk2 de adı çıkmayınca konseyde halka laf etmesi de bunu doğrular nitelikte.Bu arada ben Evrim'i savunmuyorum ancak bu konuda Barışla Berkana hain demesi tamamen saçmalıktır.Kimi yazacaklardı performansa baksak takımda sonuncu,gerginlik desek zaten...Evrime sadece şurada hak veriyorum Berkanla barişa bu kadar bağırırken hep beraber olduklari ve kendisini yazan Nisa'ya hiçbir şey dememsi de ayrı bir soru işareti..

Bu hafta veya haftaya kesin 1. Veya 2. olacak. Baya oy atanlar var Yasine. Ama benim şahsi görüşüm Evrim den sonra gidecek 2. kişi olur.

Bakalım bu kavga üstüne Yasin birinci olursa fragmandaki Evrim'in tepkisiyle uyuşur aslında ama ben inanmıyorum olacağına bakalım..