Posts by Nosnowyessun

Günaydın herkese

https://www.haber.com/sihanin-…-yazilimda-dua-var-98795/

Eğer doğru ise çok kral hareket , Yeni Zelanda'da saldıran terörist bile kendi dinini kültürünü saldırdığı silahların üstüne yazmışken ; kodlara yazılan ayetleri doğru bulmayıp hakaret derecesine gelen yorum yapanlar var. Adam yazmış kodu yapmış sihasını devletine bir faydası var ; yaptıgı işi değil de içine yüklediği ayet için hakaret etmek ki maneviyat yükleyen belki ekstra motivasyon sağlayan bir şey .

Ayrıca savaşın sebebi ne olursa olsun ister hükümet hatası , ister vatandas , ister yabancı ülkelerin kahpeliği . Devletimiz savaşa girmiş , ordumuz yabancı bir ülkeye girecek ve hala eleştirel yorumlar yapanlar var , gereksiz görenler , karşı çıkanlar var. Ülkemiz operasyonda, bu saatten sonra desteklesek de desteklemesekte ülkenin başındakileri , devlet bizim oldugu için , atalarımızın emaneti olduğu için yanında olmaktan başka , elimizden geleni yapmaktan başka bir şey yapmak art niyetlilik, hainliktir.

Şirinevler, İstanbulun en kalabalık en merkezi mahallelerinden biri. Çok da eski yerleşim yeri. Sevindirici olan meydan çevresini büyük oranda yenilediler. 10 sene önceye nazaran daha hazır. Kimin emeği var bilmiyorum ama çok kayıp olacağı kesin çünkü hala eski binalar var, eskiye göre Az olacak bunun için teşekkür etmek lazım.

Ben o gün o fırtınada 500t de idim topkapı Civarı hava kapkaraydı cevizlibağa geldiğimde fındık kadar dolu mu dersiniz aşırı yağmur rüzgar mı dersiniz tam otobüsten indiğimde yakalandım. Durağa sığındık bütün milletçe ama durağın üstü cam ve dolular öyle vuruyordu ki kırılacak sandım,dedim öleceksem dışarda öleyim. Buzları yiye yiye metrobüse koştum. Eve geldiğimde yanağımda bir tane, kolumda ve elimde 2 3 tane hafif morluk vardı. Elimdeki çanta ile anca o kadar koruyabilmiştim kendimi.

Başakşehir, beylikdüzü, büyükçekmece için acaba yeni sayfa mı açsak?^^ Adamlar kar bakımından İstanbul da özerk bölge gibi. O bölgede ki arkadaşlar karın tadını bol bol çıkarsın. Maşallah diyelim nazar değmeyelim.

Sistem batı İstanbul için güzel, batı dışındaki yüksek semtler için orta kıyılar için düşük tatmin edici seviye de. Kar tutmayınca ben ona gittim daha yağar yağmaz umrumda değil. Allah 'ın verdiği, elimde olmayan bir şey için kendimi yıpratamam. Aynısını bazılarına da tavsiye ederim. Gördüğüm kadarı ile o bazıları başkalarına karşı tahammülsüz davranışlar gösteriyor. Sözüm o arkadaşlara ;sizin kapınızın önüne yağmayan kardan ne tahminci hocalarım ne de kapısının önüne kar yağanlar sorumlu değil. Yorum yaparken karşıdakinin yaşına, bilgisine, hiç değer bilmez iseniz de insanlığına saygı gösterin.

Bir de tavsiyem ne kadar mantıklıdır bilemem lakin acaba foruma yorum kısıtlaması gelse 15 dakika da 1 felan gibi.

bosuna konusuyoruz ya vallahi bosuna. Ayni sorulari dönüp dönüp soruyor bazi arkadaslar. Yarin aksama kadar yagis devam edecek araliklarla

Hocam kimseyi kırmak yakışmaz ama bir kaç tane arkadaş sidik yarışına giriyor, bir kaçı da düşen her tane kar için ayrı yorum yapıyor, bazılarıda ikisini birlikte yapıyor. Ne güzel kapılarının önüne yağıyor soğuk diye dışarı çıkmayan var. Kar bu kar sıcakta yağmayacak ya.