Posts by ExcuseMe

Sinir ve ruh sağlığı açısından doğru karar :D

Valla ya en iyisi bu kafa rahat ^^ Genç yaşta çok strese sokuyor adamı kar kovalama 7/24 model kovalama felan 2 buçuk ayda çöktük resmen saçlarda hafif beyazlama ve hafif dökülme oldu felan normal hayatta bile bukadar stres olmaz kolayına bende ^^ Allahtan bu saatden sonra kafa rahat taki bidahaki seneye kadar temiz orajımızı kovalar şimşek ve yıldırımlara göz kırpar fırtınadada biraz uçar yağmurdada az ıslanırız olur biter.

Polar vortex halen çok kuvvetli gözüküyor Mart ayının ilk yarısındada öyle devam edecek büyük ihtimalle yani izlanda kökenli kıytırık rakım sistemleri gelir gider felan filan yağmurlar yağar ıslanırız bolca. Kendi bölgem için game over kısacası 41 tayfada bence pek birşey beklemesin derim :( illaki bekleyenler vardır kişiden kişiye değişir sonuçta kendi tercihleri. Bende tamamen artık yağmur sezonunu açtım Oraj mevsimine az kaldı. :) Kar için seneye inşallah diyelim. Eski avatarımı koyma vakti geldi ^^

Kim takar gfs diyagramını inanmayınız olumlu yada olumsuz. Gfs diyagramında olası sistemlere 2-4 gün kala bile bariz değişiklikler oluyor kaç kere yaşadık diyagramla iş yürümüyor ana senaryo neye ısrar ederse o oluyor üst üste 5-6 güncelleme versin birşeyler ozaman biraz ciddiye alınabilir ama şu durumda Mart 2-3'ü için 2-3 tane -9 ve -10 civarında senaryo verdi diye sevinecek değiliz. Öğlen bide bakmışız tam tersi olmuş adı üstünde Gfs bu ^^

Makbule ilk elenen oldu...Fatma yırttı fenomene(Cemal Can) yanaşarak...Ünlülerde Uğur sakatlandığı için yarışamadan arka sokaklara giderken basketbolcu ünlü menisküsünden dolayı veda etti.Ünlülere gelecek 2 aday biraz genç olsun kaldıramıyorlar tempoyu...

İnternetten özet olarak kısaca baktım bazı yerlere görebildiğim Makbuleden önce gidecekler vardı anlaşılan Acun kaos istiyor adada ^^ Gene çöplerle dolu yarışma. Her sene aynı sayıylamı veriyolar bunları anlasak. Ayrıca Uğurun sakatlandığına dair bi görüntü paylaşıldımı ben göremedim röportajıda yok gibi başka bi sebepden ayrıldığını düşünüyorum Acun üstünü kapadı ^^

Ben kendi adıma kapattım kışı hocam.Her ne kadar hocalarımız şubat son hafta ile mart ilk hafta arasında birşeyler bekliyor olsa bile Karadeniz ve Doğu Anadolu silip süpürür yine.

Artık gelse bile neresi süpürür bilemeyiz gerçi geleceğide meçhulda neyse . Sonuçta halen ortada adam akıllı birşey yok modellerde görünen açıkcası benimde son günleri ile Mart ilk haftasından ümidim vardı ama o ümitlerde kırılacak bu gidişle. Bir kaç gün daha beklemek gerek tamammı devammı demek için. Zaten o beklenen tarihlerdede birşey gelmezse kimse Mart ayından birşey beklemesin.

Bi 3-4 gün daha bekliyelim bakalım modellerde kaydadeğer birşey göremezsek game over bayrağını çekeriz çekmiyenlerede bol şans demekden başka birşey gelmez elden. Şu modelleri şu şekilde ve siteyide böyle durgun gördükçe insan sinirleniyor sözde kış ayındayız ama ortada bişey yok.

En son bu yorumlarınızı 6-9 şubat sisteminde okumuştum.

Totem sayıyorum bunu

Valla hocam 5-9 Şubat sistemini yaklaşık 17 -18 gün önceden kendim bazı veriler bazında bunlar dan bazıları eps naefsdir vesair tahmin yapmıştım şahsi tahminler konusunda duruyor çok istemiştim gelmesini hatta gelirse kışı Mart ilk haftasına kadar bitirmem demiştim tahmin yaptıkdan yaklaşık 3-4 gün sonra veriler değişmişti ve ayrıca endekslerde aşırı pozitife çıkmıştı ama sistem yamuk yapmadı şükür geldi bize pek yaramasada neticede ülkemiz nasiplendi dediğimin arkasındayım. Mart ilk haftası bitimine kadar birşey olabilir ama sonrası için açıkcası kar olasılığı heleki son yaşanan kötü Şubat ve Mart aylarından sonra bana göre %20dir. Hayırlısı artık hayal kırıklığı olduğu için son sistemden ister istemez insan umudunu kesiyor heleki modellerde birşey göstermiyorken elden ne gelir. 6-7 gün daha takip edicem modelleri Şubat son günleri ve Mart ilk hafta için.

AO'nun o büyük düşüşü sırasında bir şey almamız gerekiyor ya o düşüşe bir şey alamazsak vay halimize :D

Her düşüşünde %100 sistem gelmiyor gelse bile kırıntı gelme ihtimali yüksek oluyor heleki bu sene. Tam nötrede inmiyor şuanlık ayrıca +1 -2 sigma civarları gözükyor. Mart ayından bence pek umutlanmayın derim ilk haftası sonrası için özellikle.