Posts by chronic53

Ayasofya için karar günü. Saat 16:30 da Danıştay 10.Dairesi 1934 yıli bakanlar kurulu kararinin iptali yada devami konusunda aciklama yapacak.

Fatih Sultan Mehmet Han'nın aziz hatirasina sahip çıkmak adına şuan da Sultanahmette, Ayasofya'nın oradayım. Bu arada inanilmaz bir sekilde toplanma meydana geldi. Destek sloganları atılıyor.

Mesela İngiltere'de Onyekuru, Everton kulübün oyuncusuyken sırf Nijerya milli takiminda forma giymedigi icin Everton kurallar gereği oynatamadı. Bir futbolcunun kendisini öylesine gelistirmesi gerekiyor ki, önce milli takiminda oynayacak, ardindan ingiltereye transfer olursa oynama sansini bulabilecek. Zira transfer olsa bile oynayamayacak. Keza Everton sırf bu yüzden onyekuruyu monacaya satmak zorunda kaldi.

Biz hala yabanci sayjsi ile ugarasip duralim. Öyle kurallar koy ki, ülke futbolu gelissin. Federasyindan bir tane akilli adam cikipta demiyor ki, yabanci kurali sacmalik.

Tepki olarak izlemeyin derim ben bu sezon 4 hafta kadar izleyip biraktim ergen aglamalari ve yatarak sms almalari nedeniyle. Sosyal medyadan arada takip ettim sonuclari okadar. izlenecek gibi degil o baris ne yaptida sampiyonlugu hakediyor simdi. Magdura yat boy pos fizik olsun oh ne guzel kizlar oy atiyor zaten her turlu ilk 4e giriyorsun.

Yorumunun altina okyanus dolusu murekkeple imza atiyorum. Acun uyguladigi formatla buyuk bir adalet sorunu olusturdu. Kesinlikle izlemem daha

Dokunulmazlik oyunu kazanan adamin aday gosterilmesi mantigi zaten basli basina sacmalik. Demek oluyor ki, Baris sampiyon olacak. Sampiyon olmak icin yan gelip yatmak lazim. Yada Berkan gibi öküz gibi böğürmek veya cemal can gibi sabah aksam aglamak lazim. Bu ne aptal.bir yarisma

A dan Z ye degerlendirin..

Takimi izlemek icin taraftarin verdigi para hepsinden önemli. Ekran basinda ki, stad da ki v.s taraftarlar senin sorumsuzlugunu kabul etmez. Verdigi paranin senin cebine girdigini bilen taraftar, o hakki senden söke söke almak ister... Mecbursun oynayacaksin... Garibin cebinden cikip milyonlara dönüşen o paralar haram olur sana sonra... Takima ihanet etmeyeceksin, sinirlerine hakim olacaksin.. Hırs başka sinir baska... Bu taraftar mecburmu senin bu yaptigin dangalakligi izlemeye... Iyiyken iyi deriz kötüyken kötü oynadin deriz. Ama ihanettir bu yaptigin Feghouli !

yok be başkan cemal yemekle yumuşamaz o senin duygusal bakışın :) cemal kazansın nefessiz sercan der ama giden nisa veya berkandan biri olur sercan gitmez diye düşünüyorum

Olabilir. Fakat Sercanin yemek daveti, böyle bir politikada olabilir. Ancak Sercan kazanirsa Cemalden baska bir isim söylerse hata olur bana göre.

Ayrica zaten Sercan giderse survivor bitmis demekdir. Acunun isine gelmez.

2 duygusalı birbirine vurdurursa bu işten karlı çıkar, Sercanın yerinde olsam yüzde 1000 Cemal Can derim böylelikle, 3 kanka birbirleriyle yarışarak elenir..

Ayrıca, Cemali yemeği çıkarıp onu yumusatma yolu izledi. Olası Cemalin 3.oyunu kazanma durumu olursa kendini söylememesi icin cemalin duygusalligini kullandi. Akıllıca. Öyle yada böyle kârlı çikacak

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 237

• Samet
    2. Replies
      237
      Views
      3.2k
      237
    3. Samet