Posts by chronic53

Katılıyorum hocam herkes kapısına çindeki gibi çivi çakılmasını istiyor heralde bu alınan kararların içerisinde uygulamada eksiklikler olacaktır eksik kalan yanlarda olacaktır ama ülkemiz özelinde bu tür kapanmayı yapmakta iyidir bana göre bu süreçte okullar en büyük bulaş kaynağıydı tamamen kapanması en güzel kısımı oldu birazda şapkayı millet olarak kendi önümüze koyma vakti geldide geçiyor devlet bu kadar yaptı bizlerde devletin yaptığına ekstra katkı yapıp daha iyisini elde etmeye calışmalıyız

İste bu kadar... Bu yorumun üstüne baska yorum yapilmaz.

🙂

Baksinlar dalgalarina. Ne yapilacakti yani hayati komple mi durduracakti. Bunun boyle olmasi imkansiz. Ve bunu hic bir ulke yapamaz. Yaptim diyen ulkelerde uretimin durdugunu mu saniyorsunuz. ?

Bakin burada farkli yorumlarda var iyi yorumlarda. Genelge hazir ve bizim elimize ulasmisti. Ancak bakanlik yayinlamadan yürürlüge giremezdi bu yüzden Cumhurbaskaninin aciklamasi bekleniyordu. Pesin konusan bazi kesimlerin gece yarisindan sonra ne konusabileceklerini merak ediyorum. !

Bazı yorumlar bir komiser olarak beni açiksa üzdü. Örneğin görev bölgem olan Fatihte turizmin gobeginde, ırk analizi mi yapmamiz bekleniyor anlayamadım. Turistlere her hangi bir kisitlama yok .(maske haric) Sultanahmet bolgesinde yoldan cevirdigin 5 kisiden 3 ü turist cikiyor ve bu turistler tarafindan tepkiyle karsilaniyor alinmis kararlardan dolayi. Bunun disinda denetlemeler işletmelerde devam ediyor. Halkimizda da duyarsizlik var arkadaslar bunu unutmayalim. (Tamamen kendi bölgemle alakali aciklama diger taraflar beni baglamaz)

Benim hiç pozisyonum olmaz bu benim takım içi problemim. İki pozisyonu bir tutmuyorum zaten. Muhammedin pozisyonu sarı kart. Valencianın dirseği sıyırıyor diyorsun. Bakasetsasın sol gözünün altını kim morarttı o zaman? Kendi kendine mi çürümeye başladı acaba? Adamın sol göz altı mor. Nasıl sıyırmak bu acaba?

Kafayi siyirmak gibi olabilir. Holiganizmin kafayi siyirttigi gibi mesela hemşo

Şu saate kadar tüm yorumcu ve hakem yorumcularini dinledim. onlarca kisiyi dinledim tek bir yorumcu ve eski hakem hakem kararlarini dogru bulmadi. Sadece Deniz Çoban pozisyonlarin bir kismina Var hakeminin karismamasinin dogru oldgunu soyledi. Burada orta hakemin problem olusturdugunu soyledi.

Özetle; Bu gecenin halemleri büyük bir eyyamcilik yaptilar !

Ankaragücünü aldiklari galibeyetten dolayi kutluyorum.

Mini mi olur maxi mi bilmem. Yanarmiyiz donarmiyiz onu da bilmem ama bu kafayla gidersek bizim proflardan bir halt olmayacagi kesin. Ben de bu forum sitesinden fahri prof ünvani verebilirim birilerine. Hemde 10 numara da prof olur bizim forumda ki hocalarimizdan.

Prof. Dr. Talha ....

Prof. Dr. Hakan ....

Prof. Dr. Serkan .....

Bunlar da bizim fahri proflarimiz :)

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. MGM Tahminleri Değerlendirmeleri ve Yorumlamaları 4.2k

• UmuTCaN
    2. Replies
      4.2k
      Views
      266k
      4.2k
    3. Aykut53

1. Ankara Özel Raporlar - Yorumlar 4.1k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      4.1k
      Views
      367k
      4.1k
    3. Baskentli

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Mart-Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim 2021) 689

• Samet
    2. Replies
      689
      Views
      158k
      689
    3. berkay_tuku

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 8.1k

• Interstellar
    2. Replies
      8.1k
      Views