Posts by eKo_34

Köpekleri vuracam da günahından korkuyorum yeminle...

Geçmiş Olsun Hocam Yanlız Aman Hocam Köpekleri Vurmayın Her Nekadar Arada Böyle Saldırgan Cinsleri Olsada Köpekler Dünyanın En Güzel Canlısıdır Onların İnsanoğlunun En İyi Dostudur Nazarımda 😟

Bir Trabzonsppr taraftari olarak objektif olarak soylutorum bunu.Galatasarayin genlerinde var sanirim tesbihte hata olmaz derler salaga yatiyor yemliyor yemliyor diger tamimlari son viraja girildimi iste ozaman galatarasay gercegiyle yüzlesiyoruz maalesef. Ister kabul edin ister etmeyin.Mental olarak bu ligi kaldirabilen tek takim galatasaydir.Bakin gorun yarin basaksehiri yenerler sonra bizi yenerler.Sonra hepimiz gozune fener tutulmus tavsan gibi galatasarayin sampiyonlugunu tvlerden izleriz.

Doğru Genelde Galatasaray Lobileri Sağlam Eyyam da Yapıyorlar Bu Süreçte Ama Ligin Son Haftalarında Yüzleri Gülen Onlar Oluyor Lakin Bu Sene Lobileri de Yalan Edildi Emir Veren Büyük Yerler İstemediler ve Galatasaray Saf dışı edildi Tıpkı Fenerbahçe'nin Ligin İlk Yarılarında Hakemlerin Verdiği Şerefsizce Kararlarla Şampiyonluk Yolundan Saf Dışı Edilmesi Gibi Başakşehir Büyük İhtimalle Şampiyon Edilecek ve Katarlılara Satılacak

19 Mаyıs 1919’dа Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün “Bаğımsız ve Uygаr Bir Gelecek İçin Emperyаlizme Kаrşı Verilen Milli Kurtuluş Mücаdelesinin İlk Adımının 101’inci Yılındа; Cumhuriyet, Demokrаsi ve Bаğımsızlıktаn Yаnа Tаvır Alаn “Demokrаsiyi,Çağdaşlığı,Bilimi Sаvunаn Herkezin 19 Mayıs Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bаyrаmı Kutlu Olsun"

🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Daha önce Yapmış olduğum yorumda da bahsetmiştim Bizim Ekonomik Durumumuz Sadece Bize Yetecek Kadar dı Hiç Bir Zamanda Çok İyi Değildi Hiç Bir Zamanda İyi Olmadı Zaten Bazı Kanallar Batı Bizi Kiskanıyor Ekonomimiz Süper Uçuyoruz Kaçıyoruz Şu Ülkeye Bu Ülkeye Para Veriyoruz Gibi Vs vs Söylemler ile Goygoyculuk Yapıyordu Nederler Bilirsiniz Bir Gün Gerçeklerin Ortaya Çıkması Gibi Kötü Bir Huyu Vardır Neyse Yinede Cumhurbaşkanının Bugün kü 7 Aylık Maaşını Bağışlamasını Takdir ile Karşıladım Diyebilirim En Azından Sonunda Kayda Değer Bir Hareketi Başlatmış Oldu İş Yine Milletimizde Zaten Milletimiz Olmasa Bunlar Toptan Duvara Toslar

Alınan Bu Kararlar Tartışılır Devlet Aşama Aşama Gereğini Yapabiliyor Demekki Bu Kadarını Yapabiliyor Benim Dahada Çok Merak Ettiğim Bir Şey Var Peki İşten Çıkarılan Ücretsiz İzne Çıkarılan Bir Ton İnsanımız Var ve Bu İnsanlarımızın Sorumlulukları Var Kredi ödemelerin den Faturalarına Ev Kirası Ödemeleri gibi Bir Çok Sorumluluk O Halde Bu İnsanlarımızın Elinden Kim Tutacak Kim Yardımcı Olacak ?

İdlibin Serakib Bölgesinde Kontrol Ruslar ve Dolayısı İle Rejimin Kontrolüne Geçmiş Rus Polis Gücü Zırhlı Birlikleri ile Bölgenin Kontrolünü Sağlıyor Bu Sebeple Ordumuz ve Öso O Bölgeye Saldırı Yapamıyor

Bunların bir tarafları çok kalkmaya başladı Batı sessiz kaldıkça özgüvenleri artıyor ama neye çarptıklarının farkında değiller.

Elbette Biz Turkiyeyiz Ordumuz da Çok Güçlü Lakin Rusya yıda Asla Hafife Alma Hocam ki Nükleer Gücünü Saymıyorum bile Putin Rusya nın Başına Geçtiği Günden Beri Eski Sovyetler Birliği Havasını Rusya'ya Geri Getirdi Çecenistan Gibi Rusya ya Bela Olan Bir Yeri Bitirdi Yetmedi Suriye de Esad Rejimi Yenilmek Üzereyken Rusya nın Girmesi ile Bugün Rejim Suriye Topraklarının %75 ini kontrol altına aldı Karşımızdaki Güç Yabana Atılır Bir Güç Değil Dikkatli Olmakta Fayda Var Ayrıca Zaten Batılı Ülkeler Rusya dan Korkuyorlar ne Gibi Tepki Verebilirler ki 🙂 Bu Sebeple Rusya ile Karşı karşıya gelmemekte Devletimiz Dikkatli Davraniyor Bunlar Boşuna Değil

🇹🇷🇹🇷10 KASIM 1938 de ATAMIZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ARAMIZDAN AYRILIŞININ 81.YILINDA SEVGİ VE SAYGI İLE ANIYORUM🇹🇷🇹🇷

Mustafa Kemal'i düşünüyorum;

Yeleleri alevden al bir ata binmiş

Aşıyor yüce dağları, engin denizleri.

Altın saçları dalgalanıyor rüzgârda,

Işıl ışıl yanıyor mavi gözleri,

Yanmış, yıkılmış savaş meydanlarında

Destanlar yaratıyor cihanın görmediği,

Arkasından dağ dağ ordular geliyor

Her askeri Mustafa Kemal gibi.

Gelmiş geçmiş kahramanlara bedel

Hükmediyor uçsuz bucaksız göklere

Al bir ata binmiş yalın kılıç

Koşuyor zaferden zafere.

Ölmemiş bir kasım sabahı!

Yine bizimle beraber her yerde,

Yaşıyor dört köşesinde vatanın

Yaşıyor damar damar yüreklerde.

Mustafa Kemal'i düşünüyorum,

Altın saçları dalgalanıyor rüzgârda,

Mavi gözleri ışıl ışıl, görüyorum

Uykularıma giriyor her gece.

Ellerinden öpüyorum.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Benim Naciz Vücudum Birgün Elbet Toprak Olacaktır, Fakat TÜRKİYE CUMHURİYETİ İlelebet Yaşıyacaktır. Ve TÜRK MİLLETİ Emniyet ve Saadetinin Kefili Olan Prensiplerle Medeniyet Yolunda, Tereddütsüz Yürümeye Devam Edecektir.🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

BAŞKOMUTAN GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!!

99 Gölcük Depreminde 17 bin küsür İnsanımızı Kaybettik Resmi Rakamlara Göre Ben Şahsen Buna İnanmıyorum Kayıplarımızın Daha Fazla Olduğuna İnanıyorum

Şili de 6.8 insanların sakinliği

Adamlar 1960 da 9.5 gibi Dünya Tarihinde Bilinen En Büyük Depremi Yaşamış Yetmemiş 2010 da 8.8 gibi Yine Muazzam Depremi Yaşamış yine yetmemiş 2015 de 8.4 gibi Büyük bir deprem yaşamışlar onlar alışık olmalılar 6.8 ve hatta 7 küsürlü depremler onlar için pekde önemli olmasa gerek 😊

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      45k
      1.4k
    3. berkay_tuku

1. Ankara Özel Raporlar - Yorumlar 6k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6k
      Views
      396k
      6k
    3. Bomonti06

1. Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      315k
      5.1k
    3. DoquKaradeniz28

1. Deprem Bildirim Konusu 11k

• Gray Cities
    2. Replies
      11k
      Views
      750k
      11k
    3. izzet.crt

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım 2020) 433

• Samet
    2. Replies
      433
      Views
      48k
      433
    3. karasevda55

1. Futbola Dair Her Şey [2019/20] 5.3k

• Samet
    2. Replies
      5.3k
      Views
      163k
      5.3k
    3. Vintersaga

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Şahsi Tahminler ve Yorumlar (2020/2021 Kışı) 8

• Aytac
    2. Replies
      8
      Views
      244
      8
    3. DoquKaradeniz28

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 13

• Samet
    2. Replies
      13
      Views
      363
      13
    3. bjk123

1. HF 2020 Yaz Ligi Yarışması 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      266