Posts by CrossBench

Steam ile çok haşır neşir olanlar varsa şu indirime bir göz atsınlar.

Square Enix Eidos Anthology, Steam platformunda 1.527,81 TL'den 76,39 TL'ye inmiş durumda. Eğer bazı oyunlar kütüphanenizde bulunuyorsa daha düşük bedele diğer oyunları alabilirsiniz.

https://store.steampowered.com…are_Enix_Eidos_Anthology/

Paket içindeki oyunlar. (Sanırım tüm DLC'ler ile birlikte geliyor.)

Seri ilk defa bu kadar iyi gözüktü gözüme. Fakat Gençlerbirliği'nin orta alandaki boşluklarınıda düşünmek gerekir.

Falcao topsuz alanda gerçekten çok verimli. Arkadaşlarına alan açmada, koşularda... Sırtı dönük oyunda da muhteşem fakat hala %50-60 ile oynuyor. 32 yaşında bize imza atan Gomis bile Falcao'dan daha güçlüydü. Karşılaştırma yapmıyorum ama belirtmekte istiyorum; Falcao fizik olarak ne kadar güçlü olursa takımın hücum gibi bir o kadar level atlar. Bu kısım çok önemli.

Geç gördüm kusura bakmayın. Dediğim bu değil.

WHO diyorki şu şu şeyler varsa bu kişi corona. Atıyorum önceden 5 kriterden birkaçını karşılıyorsa corona tanısı koyulan kişiler artık bu 5 kriterden 4 yada 5 kriteri karşılamak zorunda corona tanısı konulması için.

Son zamanlarda rakamların günlük ortalamasının ani düşüşünü WHO'nun aldığı karara bağlıyorlar.

Bununla ilgili yazılı bir tablo vardı.

Salgın istatistikleri değil yani.

WHO salgın tespit kriterlerini daralttığı için Çin'den gelen rakamlar seyreldi diye bir bilgi görmüştüm geçen gün. Bir tablo vardı onunla ilgili. kaydetsem iyi olacakmış. Bilen varsa buraya atabilir mi?

Lufthansa ve grup şirketleri Italya'ya uçuşları durdurmuş.

Sunexpress'in devam ediyor uçuşları. Belliki Türkiye'de faaliyet gösteriyor diye bu konuda bir şey olmamış. Gerçi THY'nin kararıda önemli burada.

Hem kendim hemde aileden dolayı turizm sektöründe çalışan biri olarak bu virüsün ülkemizde görülmesi durumunda Antalya bölgesini nasıl etkileyeceğini düşünüyordum. Alman ve Rus ağırlıklı müşteri kitlesi var. Hatırı sayılır miktarda da İranlı ziyaretçiler geliyor. Bu konu düşündürüyordu tabikide.

Fakat bir yazı paylaşmış sosyal medyada.

Express.co.uk sitesindeki haberde güvenli tatil için Türkiye önerilmiş. Döviz kurunun değer kaybı ile tatilin ucuza gelebileceğinden de bahsedilmiş.

Güvenli olabilecek denilen ülkeler içinde tek tek bilgiler verilmiş.

https://www.express.co.uk/trav…safest-destinations-virus

Abi Pochettino'yu değil FB 3 büyükler birleşse anca getirir. Hiçbir takımın öyle bir kapasitesi yok maalesef, 10 milyon euro maaş alıyordu. Bayern Münih'le ismi geçen biriydi zaten. Sezon sonu gelecek gibi görünüyor.

+1...

Türk futbolu için şuan hayal. Mourinho daha mümkün bence.

Galatasaray en iyi döneminde burada üstün oynadığı maçları bile kazanamadı.

Fenerbahçe'nin en kötü döneminde bile maç berabere bitti.

Bugün en kötü dönemi değil belki ama bir kere o hava gitmiş kulüpten, stattan. Bugün yenilgi, bundan öncede 4 senede sadece beraberlikler. Hadi neyse beraberlikleri saymayalım. Ama Fenerbahçe'nin bugünkü yenilgisindeki oynadığı oyunu rakibi GS değilde Barça olsaydı oynamazdı böyle. Tamamen kaybolan bir hava sonucu oldu bu.

Geçen sene bile Fener çok kötüyken biz GS'liler bugünkü kadar rahat değildik. Galatasaray her şeyiyle hak etti mi? Etti ama rakip Fenerbahçe'de hiç yoktu maçta.

Maç başlamadan önce, günler öncesinden başlayan yönetimin gerginliğinin etkisi teknik ekibi ve oyuncuları fena etkilemiş. Zaten iyi olmayan takım son 2 senedeki belkide en kötü maçını oynadı bence (anadolu takımları dahil). Ben yenilgiyi oyunculara değilde yönetime ve teknik ekibe yazarım Fenerbahçe adına..

Ayrıca bir dip not geçeyim kendi adıma. Maç öncesi zaten bizde olan ivme Tolgay'ın 11'de başlamasıyla tamemen bize döndü. :) Evde de kendi aramızda anlam veremedik bu karara.