Posts by Vehbi

Valla 2-3 gündür bende de bir boğaz ağrısı var. Dün geçmişti bugün tekrar başladı fakat başka hiç birşey yok hafif bir vücut ağrısı oluyor. Bu aralar kiminle konuşsam boğaz ağrım var diyor, acaba grip salgını mı var ortalıkta

Boğaz ağrısı problemi bende yaşadım 4-5 gün kadar sürdü sonra geçti , eş zamanlı halsizlikte yaşadım ,biran tereddüt ettim test yaptırmak için ama vazgeçtim,geçmiş olsun

Herkes orta marmara çukuruna odaklanmış vaziyette ama asıl tehlike doğu marmara bunu cenk hoca ifade ediyor , doğu marmara kırılacak ve o kırılma İstanbulu etkileyecek ,Depremin adı aslında marmara depremi , Yalova bursa Kocaeli İsanbul anadolu yakası etkilenecek olası hersek deltası batısından başlayıp adalar güneyi ve orta marmara çukuruna kadar olan fayın kırılması durumunda .. Ama bahsedilen yerden değilde orta marmara kırarsa o zaman İstanbul depremi tabiri daha uygun,zaten şuan basında konuşulan konu bu ,hangi fay önce kırılacak ...Risk analizlerini bu senaryolara göre yapıyorlar ..

21 yaşında kızı teyit almadan insanların önüne kuyruk salladı diye söyleyip sonra dediğini yutarsan her tarafın performans olsa ne olur başkan kız çocuğu bu

Haklısın kesinlikle ama bu milletin unutkan bir yapısı var, hemen unutur ve güzel bir trend topic çalışması ile felan sıvarlar o olumsuz yönleri

Berkan barış Cemal oyun öncesi çok iddalı konuştular , iddalı olmak iyidir ama fazlası antipatik görünüyor , Sercan ise sosyal medyada başarılı değil , bu performansa sosyal medya başarısı eklenirse fanları tarafından şampiyonluk gelir ama mümkün değil şu aşamada

Orta marmara çukurunda mikro depremler yaşanıyor ama deprem orta marmara çukurunda olacak demek değil bu,Hersek deltası batısından adalar güneyine ve orta marmara çukuruna kadar olan kısımda da deprem bekleniyor çünkü 99 depremi hersek deltasının batısına kadar kırıldı

Olası ikinci dalga senaryosu için milli eğitim bakanlığının çalışması varmış , çünkü ilkokul , ortaokul,lise seviyesinde alt hastalığı kronik hastalığı olan öğrenciler var , asla tehlikeye atılamaz bu alt hastalığı kronik hastalığı olan öğrenciler, zamanı geldiğinde paylaşılır bakanlık tarafından ama inşallah olası ikinci dalga gelmeden süreci başarı ile bitirenlerden oluruz