Posts by bjk123

Denizler de cok sicak acaba 2013 aralik sistemi gibi tek sistemle mi kapaticaz. Buyuk ihtimal oyle olucak gibi dusunuyorum. En azindan dekler 3 4 gun hic durmasa hatta 1 gun yagsa ama 1 m yagsa ona da raziyim. - li derecelerde.

1metre yağsa razı mı olursun. Yav hocam görende İstanbul'a her sene 2-3 metre kar yağıyorda kötü beklenen bu kışta 1 metre kara talim olduğunu sanacak:D

o sinoptikte kaymağı karadeniz yer tabi o bölge adına efsane olurdu istanbula direkt 17-18 şubat yarar böyle trakya çevresine yerleşecek ull yb yaklaştı mı gider

İstanbul'un da Karadeniz'e kıyısı var. Her türlü ekmek çıkar. Zaten bu sene abli sistem zor gelir. Gelirsede -8den aşağı zor iner maalesef

Eskiden bilet alır maçı fırsat buldukça statta izlerdim. Daha sonra statta izlemeyi bıraktım Digiturk aboneliği alıp evde TV'den iziemeye başladım. Daha sonra Digitürkü iptal edip bilgisayardan kaçak yayın olarak izlemeye başladım. Daha sonra sadece belli başlı maçları kaçak yayından izleyip diğer maçların sonucuna ve puan durumuna göz ucuyla baktım. En sonunda bu sene hiçbir Türkiye Süper ligi maçını izlemiyorum. Sadece forumda futbol konusunda gözüme çarpınca dur bir bakayım bugün kimin maçı varmış diyerek canlı skor sitesinden güncel skorlara bakıp kapatıyorum.

Kopya tahminden ziyade üst sıralardaki kişilere yetişmek için tahminimizi bazen üst sıradaki kişiyle aramızdaki farkı kapatmak için yapıyorduk. Misal birinci sıradaki ile aramızda 50 puan var diyelim. Birinci sıradaki en yüksek 25 en düşük 10 dedi. Bu farkı kapatmak için en yüksek 26 en düşük 11 diyorduk. Olurda bizim dediğimiz olursa 50 puan fark 30a düşer diye hesaplıyorduk. Ama tahmin gizli olursa belkide farkına varmadan yakın tahminler yapacağız ve o 50 puanlık fark kolay kolay kapanmayacak.

Sanki o Şubat bu Şubat gibi bir his var içimde. Özellikle Şubat'ın ilk 10 günü içinde İstanbul ahalisi Sibirya kökenli sert bir kış görebilir. Yada teğet geçebilir. Ama en azından o tarihlerde bir Sibirya salınımı olacağını hissediyorum oommm:S