Posts by StandBy

alakası yok. Belkide insan sağlığını gerçekten düşünen birisi birgün önce seyircili oynaması bir problem teşkil etmez derken bugün farklı açıklama yapılıyor. Arkadaş bence ona kızıyor.

senin gibi düşünenlerde haydi akatlara diye topladınız insanları, pazar günüde saat 15:00 de takımı yolculamaya diye ondan önce duyar kasıyordunuz?

Ligler ertelendi diyelim 1 ay sonra bu virusun bitecegini kim garanti edebilir ? O zaman direk sezonu iptal edip şu anki sıralamaya göre ligi tescil etsinler en garanti cözümu bu olur. İstanbulda popüler olmayan cafelerde bile mac zamanları dışında dolu oluyor cafelerde sadece macmı izleniyor sanıyorsunuz anlamadımki ? Ertelenme olayı ciddi bir mesele bu sezonu direk çöpe atmak anlamına gelir ve tüm takımlar icin yanlış olur diyorum . 1 ay sonra mecbur başlatıp lige devam etmek haziran ayında yaz sıcaginda mac oynatmak ne kadar dogru olur?

yav bi sen akıllısın erteleyen ligler bilmiyor bir şey tamam

süper lig ertelensinde bu millet virüslemi uğraşsın psikolojileri bozulur kesinlikle ertelenmemesi lazım bu ertelemeyi isteyen insanlarınsa tek bir takımı tutmaları ve dün maç oynanabilir derken bugün oynanmasın demeleri ne kadar da tutarsız. kupalar bazıları için insan sağlığından önce geliyor.

pazar günü topluluk halinde maç izlenecek bu durum normal mi arkadaşım?

gitsin nihat özdemir izlesin o zaman o kdr insanın içinde cafelerde orda burda bu ne sacmalık herkesin evinde bein sports yok

Kadir kıymet yok Türkiyede, Avruoaya yaşamaya gidiyorum...

Git git altın kaplama joplarla bekliyorlardır.

Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.

zamanında kucağında bebeği olan göçmen babaya çelme takan zihniyet avrupa, nankör bunlar nankör ama gitsinler bu ulkeden görsünler avrupanın nasıl davrandığını

Dostum ben gerçekleri konuşurum savunduğum birşey yok ama senin o kafadan kurtulman lazım. Hayal kırıklığı bölgem adına oldu diyorsan eyvallah ama sağlam sistem ülkemize inmediye konu gelirse ozaman ben devreye girer düzeltmek zorunda kalırım ülkemiz İstanbuldan ibaret değil çünkü illaki biyerlere birşeyler gider ve tüm ülke faydalanamaz bu sistemdede bu oldu ne yapalım yani. Ayrıca İstanbulda'da benim gördüğüm 5cmi görenler oldu buraya resimler paylaşıldı neyin kafası bu. Sanki sen hiç göremedinde ben 30cm kar gördüm.

bölgem adına oldu evet zaten karadenize vs bi yere bir şey dediğim yok adamlar efsaneyi yaşadı ama senin yorumunda ülkemize geldi diyede sevinecek değiliz onu belirtmek istedim neyse sağlık olsun

Göbek at diyenmi var sana ayrıca diğer bölgedeki arkadaşlar senin yerine bol bol göbek attı zaten. Sonuça sistem ülkemize indimi inmedimi ondan haber ver İstanbula gelmediyse bodoslama biz ne yapalım ben 5-8cm gördüm bendede hayal kırıklığı var ama birşey diyormuyum ? Ya batıya gelecekti sistem yada doğuya. Doğu tarafına indi ama sonuçda kuvvetli soğuk geldi uzun aradan sonra sonuç odaklı konuşmak lazım.

ee o zaman neyi savunuyon insanların zaten psikolojisi bozulmuş, hayal kırıklığı olması dile getirmesi normal değil mi. sen yine 5-8 cm görmüşsün şanslısın.

Zaten geldi sistem istanbul ve marmarayı pek etkilemedi. Karadeniz efsanesi oldu. Özellikle bazı arkadaşlar istanbula sistem gelmeyince yada çok az etkileyince sanki hiç ülkemize bi sistem gelmemiş gibi davranıyor.

ülkemize gelen sistem istanbulu etkilemiyorsa çoğu yer efsaneyi yaşarken biz seyrediyorsak nasıl davranmak gerek, göbek mi atalım ülkemize geldi diye?