Posts by sura16

Narsil Anladım hocam teşekkürler. Umarım yetkililer çözüm getirir bu işe. Cidden çok kötü bir durum. Deniz içindeki canlılarda etkileniyor. Üzücü bir durum. Sanayi atıkları hep denize gidiyor doğrudan maalesef. Bursa nilüfer çayı simsiyah olmuştu geçen atıklardan diye haberlere çıktı.

Bu deniz salyası hakkında bilgisi olan var mı? Nasıl düzelecek bu iş? Arıtma tesisleri kısmını okudum anladım. Kısa vadede yapılabilecek bir şey yok mu? Deniz akıntısı ile diğer denizlere taşındığı zaman ne oluyor? Marmara kıyısındaki turizm yerleri için bu sene büyük sıkıntı. Denize girmek isteyenler ege,akdeniz'e akın edecek herhalde. Daha orta yollu aileler genelde erdek ocaklar vs gibi kıyıları seçiyordu ama sosyal medyada görüntülere göre çok kötü durumda oralarda doğru ise.

Dün gece bursa ne soğuktu ya dalgınlığıma gelmiş kısa kolla uyumuşum ayaz vakti sabaha karşı 4-5 gibi soğuk bir uyandırdı buz kesmişim üstüme kalın uzun kolu giydim yorgan giydim yok ısınamıyorum ne sıkıntılı bir geceydi üşetmeyiz inşallah :D

Bursa günü pek yağışlı geçirmedi akşama doğruda bulutlar dağılır gibide oldu, bakalım geceye kadar ne yağış gelecek

Hava soğudu sanki baya cam açık uyuyordum bu haftaya kadar şimdi uzun kollu çektik balkon kapılarını kapadık 😂 bu arada iki barajımızda 100/100 kapasiteye ulaşmış 94 falandı en son. Son yılların en bereketli senesi oldu herhalde. 2 karlı sistem alınca işin çehresi değişiyor bursa adına.

Diyarbakır'da şiddetli patlama meydana gelmiş. 00.52 itibariyle şuan 2. Bir patlama şiddetli aynı şekilde olduğunu yazıyorlar Twitter'da. Çok sayıda itfaiye, ambulans 8. Ana jet üssündeymiş. Cephanelik patlaması ve teröristlerin drone ile bombalı saldırı yaptıklarına dair iddialar var. İnşallah cab kaybı yoktur.

İçişleri bakanı açıklama yapmış. Şükür zayiat yokmuş.

Diyarbakır'da şiddetli patlama meydana gelmiş. 00.52 itibariyle şuan 2. Bir patlama şiddetli aynı şekilde olduğunu yazıyorlar Twitter'da. Çok sayıda itfaiye, ambulans 8. Ana jet üssündeymiş. Cephanelik patlaması ve teröristlerin drone ile bombalı saldırı yaptıklarına dair iddialar var. İnşallah can kaybı yoktur.

Konudan bağımsız son dönemlerde ülkemizde uyuz hastalığının yaygınlaştığı söyleniyor en beter hastalıklardan kendisi geç tanı tedaviyi zorlaştırıyor dikkat etmekte fayda var

Twitter'da gördüm. Çok doktor yazıyor. Geçen bir doktor 1 günde 6 farklı kişinin başvurduğunu söyledi. Yeni bir türmüş herhalde 3'lü ilaç karışımı bile fayda etmiyormuş. Bazıları 7-8 aydır kaşıntıdan öldüklerini, hiçbir şey fayda etmediğini söylüyor. Salgın ihtimali var önlemler alınmalı diyorlar

Aşılama olmadığı sürece 1 ay kapanır,1 hafta açılırız. Vaka 10k düştü haftaya tekrar yükselir. 27m sinovac gelmiş. Biontech gelecekti bu ay 30m doz. Bir an önce aşılama sayısı artmalı. Sputnik,sinovac, biontech ne gelirse artık.

Bu arada Netflix fatih terim belgeseli çekeceğini açıkladı. Türk spor tarihinin en büyük isminin belgeseli güzel olur. Futbolculuk da kupa kazanamayıp milli takım, Galatasaray, İtalya, Euro 2008 bir sürü anı, başarı var. Sabırsızlıkla bekliyorum şahsen

Fatih Terim, Galatasaray Mayıs ayı mevzusu saçma sapan bir boyuta geçti. Averaj ile şuradan şampiyon olursa ülkemizde Mayıs ayına Galatasaray denildi. Mart Nisan Galatasaray

İsteyen kendi gitsin Gazze'ye. Başkasının evladını yollamak kolay geliyor tabii.

Doğu Türkistan'a gelince tek kelime yok. Kendi soyumuz, ırkımızdan insanlar hakkında hiçbir paylaşım yapılmıyor. Gazze'ye asker göndermemizi beklemek çok komik gerçekten de daha da fazlasını yazmayalım üzücü düşünceler

Narsil çok teşekkürler hocam aynen dediğiniz gibi. Leon çok güzel ama tuzlu olur. Daha ekonomik araç bakıyorum o yüzden. Clio ve C3 arasında temiz, uygun bulduğumu almayı düşünüyorum Allah'ın izniyle.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 1 (12.06.2021) Genel Yorumlama 161

• Samet
    2. Replies
      161
      Views
      2.5k
      161
    3. bjk123