İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bakırköy gungorendeki arkadaşlar ,Pendik Maltepe Sahil, tuzla sahildeki kardeşim bu güncelleme salı çarşamba hepinize kar veriyor hemde ortuluk

DEK adamdır sahil mahil dinlemez yaterki sağlam gelsin sonradan erirmis erirse erişin coluk çocuk bayram eder okullari tatil ettirir bu görüntü

Zaten hep beraber neden bu kadar mezosiklon derdine düştük anlamıyorum.

• Zaten hep beraber neden bu kadar mezosiklon derdine düştük anlamıyorum.

Hocam geçen sene mezosiklon'u iliklerine kadar yaşayan birisi olarak yazıyorum yanlış anlamazsanız sevinirim.

DEK yanında bebek kalır.

39 Yaşındayım istanbul dahil hiç bir yerde böyle bir KAR yağışı görmedim ben

Sadece 5 dakika içinde

İkitelli organize sanayi bölgesinde ki bütün yollar ( ara sokaklar dahil)
    Tem Bahçeşehir Yönü (Yan Yol Olimpiyat Stadı yolu dahil)

İkitelli - Olimpiyat stadı - şehir hastanesi - kayaşehir
    İkitelli - Başakşehir yönü

Başakşehir - Yeni Havalimanı - 3. Köprü yönü

bir anda hiç bir arabayı o karda süremez hale getirdi.

bir daha yaşarmıyız onu bilemiyorum ama benim gördüğüm en büyük kar fırtınası 2022 de gerçekleşti

• Bir sinema bölümü mezunu olarak Halkalı için diyebileceğim ’'Soğuktu Ve Yağmur Çiseliyordu.'' Ayrıca aynı isimli filmi de izlemenizi tavsiye ederim.

• Yanlış anlamazsanız birşey soracağım hocam. 2004'te boğazda halatları koparan kar fırtınasında Antalyadamı ikamet ediyordunuz.😁. 2004'ü iliklerine kadar yaşayan biri olarak söylüyorum bunu. 2022'nin rüzgarı onun yanında Meltem kalır.

• Yanlış anlamazsanız birşey soracağım hocam. 2004'te boğazda halatları koparan kar fırtınasında Antalyadamı ikamet ediyordunuz.😁. 2004'ü iliklerine kadar yaşayan biri olarak söylüyorum bunu. 2022'nin rüzgarı onun yanında Meltem kalır.

Askerdim izne gelmiştim 3gün de geç gittim

O zaman konum olarak zeytinburnun'da oturuyordum fazla birşey hissetmedim açıkcası

Ama geçen sene çok farklıydı kendi konumumda hem iş yerimde hem evimin olduğu bölgede durumlar iyi değildi böylesinide görmedim

• Askerdim izne gelmiştim 3gün de geç gittim

O zaman konum olarak zeytinburnun'da oturuyordum fazla birşey hissetmedim açıkcası

Ama geçen sene çok farklıydı kendi konumumda hem iş yerimde hem evimin olduğu bölgede durumlar iyi değildi böylesinide görmedim

hocam siz geçen sene yazıyodunuz vortex vurduğunda baya zorluklar yaşamıştınız o gün çok iyi hatırlıyorum

• Askerdim izne gelmiştim 3gün de geç gittim

2004 çok farklıydı hocam.

Avcılarda yaşamıştım sistemi,

Bakırköy sokaklarından bir hafta kar kalkmamıştı düşünün😎

• Hocalarım günaydın. Dün akşamdan sabaha 20 sayfa konuşulmuş. Hala pazar akşamı ve pazartesi yoğun rüzgar ve yağış -okullar için tatil ihtimali- devam ediyor mu?

• 2004 bilmem de 2015'deki ull de efsaneydi Bermuda ismi ilk kez orada kullanıldı zaten inanılmaz fırtına ve şimşekler vardı kar yağdığında göz gözü görmüyordu