Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 11 kişi olsanız yenerdiniz muhtemelen ama 10 kişi de yenebilirsiniz. Gs olarak baya kötüyüz ve evet hakem facia. Sarı değildi 2.hareketi

Ben güzel futbol izlemek istiyorum. Şampiyonun Galatasaray olduğunu kabullenip seyir zevki yüksek bir maç beklentisi içerisindeydim. Galatasaray 11 kişi Fenerbahçe'yi yense daha keyifli olmaz mıydı sizin için? Fenerbahçe'lilerin ağzını da kapatmış olurdunuz ama şimdi bahaneleri çıktı.

Bu hakem aynısını ilk maçta da yaptı Djiku'yu atmayarak. Bu kadar gergin ortamda futbol takip edilmez. Mert Hakan gibilerinin de Arda Kardeşler gibilerinin de Türk futbolunda barındırmamak gerekiyor.

• Barış'ın sarısı yokmuş evet yorumlarda gördüm.

20. dakikada atak kesmeden böyle ikinci sarıdan kırmızıyı nerede gördünüz? Bir örneği varsa görmek isterim.

Maçın dakikası önemli değil ki

önemli bir atağı kesen ve arkadan yapılan müdahale sarı kartı hak eder

burada tek tartışılabilecek yer, djikunun kestiği atağın potansiyeli..

bence potansiyeli yüksekti

BORN IN WINTER

• Ben güzel futbol izlemek istiyorum. Şampiyonun Galatasaray olduğunu kabullenip seyir zevki yüksek bir maç beklentisi içerisindeydim. Galatasaray 11 kişi Fenerbahçe'yi yense daha keyifli olmaz mıydı sizin için? Fenerbahçe'lilerin ağzını da kapatmış olurdunuz ama şimdi bahaneleri çıktı.

Bu hakem aynısını ilk maçta da yaptı Djiku'yu atmayarak. Bu kadar gergin ortamda futbol takip edilmez. Mert Hakan gibilerinin de Arda Kardeşler gibilerinin de Türk futbolunda barındırmamak gerekiyor.

Aynen öyle. 2 büyük takım geleni geçeni yeniyor keyif alalım diye izliyoruz bu ne böyle. İlk yarıdaki maç da fiyasko bu da öyle. Anadolu takımlarına şov yapsan ne.

• Ben güzel futbol izlemek istiyorum. Şampiyonun Galatasaray olduğunu kabullenip seyir zevki yüksek bir maç beklentisi içerisindeydim. Galatasaray 11 kişi Fenerbahçe'yi yense daha keyifli olmaz mıydı sizin için? Fenerbahçe'lilerin ağzını da kapatmış olurdunuz ama şimdi bahaneleri çıktı.

Eskisi gibi agresif değilim artık. Oluruna bırakarak izliyorum yoksa kafayı yersin.

• Bana göre arkadan müdahale yoktu. Faul olduğu bile şüpheli. Atağın potansiyeline gelecek olursak yanılmıyorsam henüz orta saha yeni geçilmiş ve arkada 4 savunma oyuncusu vardı.

Aynı görüşte değilim ama atağın potansiyelinden dolayı böyle düşünüyorsanız saygım var. Olabilir.

• Bize kırmızı çıkarmak için yer arayacaktır ikinci yarı da. Hakem de fener gibi tempo yükselmesin diye elinden geleni yapıyor.

Bizim de kötü oyunumuz eklenince üstüne ilk maçtan farksız bir oyun var.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bir tane futbolcuya odaklanmak ve takımın oyununu bozmak ne kadar doğru?

tüm küfürlü tezahüratları, şişeye fırlatılanları sadece bir adama karşı yapıyorsun, bir adam herkesin sinirini bu kadar kolay bozmamalı.

Demek ki bu maçta 10 kişi kalan taraf biz olsaydık ve geriye düşseydik, bu maç bitmezdi.

• Şu sahaya yabancı madde atanları tesbit etmek çok mu zor arkadaş? o kadar kaliteli kameralar var artık

kim yabancı madde atıyorsa tespit edip kombinesini iptal edeceksin

1 sene maç yasağı vereceksin

BORN IN WINTER