Futbola Dair Her Şey [2024]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Official Post

Bu Jesustaki durumu 2 türlü değerlendirebiliriz, 1.si inat, 2.si ihanet. Özellikle dünya kupasından sonra resmen gitmek için elinden geleni yapan bir antrenör profili çiziyor..

• Herkese hayırlı geceler.

Bugün ki Ankara deplasmanından bir video bırakayım buraya :hfyeni (29):

Çorum Futbol Kulübü auf Instagram: "💣 • Çorum için iftar, Ferhat Yazgan için ‘İftihar’ vakti. 😉 •HER ZAMAN, HER YERDE, EN BÜYÜK ÇORUM…"
    4,019 Likes, 54 Comments - Çorum Futbol Kulübü (@corumfk) on Instagram: "💣 • Çorum için iftar, Ferhat Yazgan için ‘İftihar’ vakti. 😉 •HER ZAMAN, HER Y..."
    www.instagram.com

• Bu Jesustaki durumu 2 türlü değerlendirebiliriz, 1.si inat, 2.si ihanet. Özellikle dünya kupasından sonra resmen gitmek için elinden geleni yapan bir antrenör profili çiziyor..

İnattan ziyade ihanettir sezon sonu Jesus gider ardından da umarım Ali bey olağanüstü kongreye

• ColdCenk ,taraftar maçı alacak şekilde olacak, ıslık yok, baskı yok, takımı canlandırma yoktu dakika 70'e kadar... Okan Buruk, yine direkten döndü, gole çocuklar gibi sevinmesinin nedeni de üzerindeki baskının yüksek olmasından. Bu baskıyı kaldırıp, yürümeyen takımı daha önce değiştirebilmeli.

• ColdCenk ,taraftar maçı alacak şekilde olacak, ıslık yok, baskı yok, takımı canlandırma yoktu dakika 70'e kadar... Okan Buruk, yine direkten döndü, gole çocuklar gibi sevinmesinin nedeni de üzerindeki baskının yüksek olmasından. Bu baskıyı kaldırıp, yürümeyen takımı daha önce değiştirebilmeli.

Dün taraftar çok iyidi katılmıyorum

Çünkü adana taraftarı çok iyiydi

Açık söyleyim dün adana taraftarı Trabzon taraftarından daha iyiydi.

• Beşiktaş bu gece yardırıyor. Bütün sezonun stresini Kadıköy'de attılar. Şimdi gerçek mücadele için zamanları var. Galatasaray maçını da alırlarsa, herşey olur bu ligde, O zaman kadar Galatasaray'ın Alanya deplasmanı var arada...

• Fanatik fenerli bir abimle maçı izledik. Üçlü defansla çıkarsak fark yeriz dedi. Maçtan sonra da dedi ki madem üçlü defansla oynayacaktık Pereria neden gitti? Adam haklı. MHY için bir cümle kurdu çayı püskürrtüm.

Rambo Okan bu adamdan daha fazla fayda veriyor Fenere.

Beşiktaş taraftarını kutlarım. Fenerli arkadaşlara Allah sabır versin. Ne diyeyim

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Galatasaraylı arkadaşlar ses açık izlesin müthiş dakikaydı

Bir ara kulaklarım inanılmaz çınladı endişe etmedim değil. Bu sahadan bir Giresun çıktı çok ilginç. :hfyeni (18):

taraftar maçı alacak şekilde olacak, ıslık yok, baskı yok, takımı canlandırma yoktu dakika 70'e kadar.

Haksızlık yapıyorsun kendi taraftarına. O zaman dün Fenerbahçe taraftarına ne demeli rakip 10 kişi tamam 2 gol yedin demoralize oldun eyvallah ama susmak nedir ya şampiyonluğa oynuyorsun sen.

Dün taraftar çok iyidi katılmıyorum

Çünkü adana taraftarı çok iyiydi

Açık söyleyim dün adana taraftarı Trabzon taraftarından daha iyiydi.

Bence en iyi deplasman tribünü OFspor'du. Adamlarla bir de metroda karşılaştık biz kazaya gidiyorduk. :D

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bir ara kulaklarım inanılmaz çınladı endişe etmedim değil. Bu sahadan bir Giresun çıktı çok ilginç. :hfyeni (18):

Haksızlık yapıyorsun kendi taraftarına. O zaman dün Fenerbahçe taraftarına ne demeli rakip 10 kişi tamam 2 gol yedin demoralize oldun eyvallah ama susmak nedir ya şampiyonluğa oynuyorsun sen.

Bence en iyi deplasman tribünü OFspor'du. Adamlarla bir de metroda karşılaştık biz kazaya gidiyorduk. :D

Biz Galatasaray'ız, Adanademirspor'un oyunu soğutmasına taraftar olarak izin vermemeliyiz. Maç boyu tabiki taraftar görevini yaptı ama 80.dakikadan itibaren kulakları sağır eden o ıslığı Avrupa maçlarından hatırlıyorum. Nefes aldırmayacaksın, Takımıma aşığım bu arada, <3 Fenerbahçe'nin takımi itecek taraftarı var ama sahada o hissi alabilecek oyuncu grubu yok. Aidiyet duygusu yaşatabilecek bir teknik direktörü de yok.

• Yaşı küçük arkadaşlar bilmez Türkiye tarihinin en büyük meşale şovunu yapmıştık.

Dış basına konu olmuştu😀

Maçtan bir gün önce koltukların altına yerleştirmiştik.

Bu maç sonrası kapalıda tanınan isimlerin çoğu ceza almıştı.

Gözünüzün pası silinsin😎

• İnattan ziyade ihanettir sezon sonu Jesus gider ardından da umarım Ali bey olağanüstü kongreye

Asıl suçlu Ali Koç İsmail Kartal geçen sezonun ikinci yarısında takımı nasıl toparlamıştı, Niye macera aradın heyecanı olmayan birine niye bel bağladın. Adam iki de bir ben gideceğim diyor, sen sözleşmeyi uzatmayı düşünüyorsun. Şimdi taraftara ne cevap vereceksin. Yeter artık.

• fenere kendi sahasında 4 attık şahane sevincliyiz gece sevincten uyuyamadık,sabah işe sırıta sırıta geldik hadi dedik giresun maçına gideriz bu hafta buraya kadar herşey güzel

fakat istanbulspor maçında bizim trübün küfür sebebi ile ceza almış 12 yaşındaki kızımla bende bilet alamıyoruz bu gerizekalı andaval sistem yüzünden ben niye giremiyorum stada bunamı kızarsın bütün maç takımla hiç alakası olmayıp maç boyu emre belezoğlu na küfür eden gerizekalılara mı bunların ceremesini biz çekiyoruz

bunların ettikleri küfür yüzünden biz zaten kendi koltuğumuzda oturamadık trübünün en uç noktasına gittik sistem en baştan bozuk kokuşmuş federasyondan başlıyor kulupten devam ediyor passolig diye bişey çıkardılar boş yere para veriyorsun hani kişiye ceza vardı illa bir kart lazımsa herkezin cebinde tc kimlik no olan nüfüs cüzdanı var ona göre kur sistemini

bilet satışa çıkınca 15 saniye içinde bitiyor bakın abartmıyorum belki daha az. bilet almaya kalkınca bilet yok ama stadın önünde passo gişesinin yanında herkez karaborsa bilet satıyor internet dolu, bu kadar digital ortamda satılan bilet nasıl bu kadar karaborsa kimler ne dolap çeviriyor anlamak mümkün değil bunu klüp mü yapıyor passo mu kim yapıyorsa kahrolsun

son olarakta şunu söyliyim bizim stad trübünden çok meyhaneye benziyor bira ve rakı kokusundan geçilmiyor herkezin içiçe olduğu neticede bir açık hava organizasyonu belki avrupada içkisini içip medeni bir şekilde maç izliyorlardır ama bizde öyle olmuyor istanbulspor maçı bittikten sonra staddan çıkamadık 20 dk yolu kapadılar emre belezoğluna küfür ben küçük kızımla bir sürü kişi karısı kızı mecbur bekledik dinledik o kadar küfürü izin vermiyorlar çıkmaya ne klüp ne polis kimse karışmıyor bunlara yapılan şeyin adı spor ama izlemeye gelenlerin bununla alakası yok başka bir sebeple burdalar onların derdi beişiktaş ta değil bu şekilde takıma bir faydalarıda yok ,bak g saray taraftarına adana maçında golü attılar nasıl bir ıslıklama bizde takım atağa kalkıyor onuncu yıl marşı ligin sonuncusu istanbulspor tek kale top oynuyor fenere küfür 2-0 göya biz ondeyiz taraftarın alakası yok

18 yaşının altında genç çocuklar vardı haplanıp gelmişler hemde bir sürü ayakta duramıyorlar o soğukta üzerlerini çıkarıp uzandılar tahmin ediyorum hararet basıyor duramıyorlar ama maçla falan alakaları yok hatta bırak ayakta durmayı oturamıyorlar bile yazık bu gençliğe bunların anaları babaları yokmu çocuk bunlar daha .

tv de euro sportta bir sürü spor organizasyonu var garip garip bir sürü spor var izlerken hayran kalıyorsun tümünde seyirci profili aynı 70-80 yaşında teyzeler küçücük çocuklar ,evli yada bekar çiftler gençler ama yarışma ne olursa olsun kayak izleyende var bisiklet yarışıda bide bizdeki seyirciye bak hafta sonu keyifli şekilde vakit geçirebileceğin bir organizasyon olmalı futbol yada neye gidiyorsan hatta bu sayede spora başlama yaşı düşmeli daha sevilmeli ama bu şekilde bi yere varamayız bu kadar gazeteci spor yazarı var bunlar hiç stada girmezmi kimse bu konudan muzdarip değil kadıköy de dört atmışız istersen 44 tane at neye yarar bizim başkan çıksın stadda küfüre izin vermiyicez küfür edene stad kapalı desin alnından öpücem ama nerdeee

• Taraftar grupları konusunda yunanlıların üstüne tanımam. Arjantinliler de hikaye onlar görsel şovdan ibaret fakat yunan taraftarlar görsel şov olsun meşale olsun tezarühat etme ve besteleriyle mükemmeller objektif bakarsak. Efsane besteleri var ve oyuna müthiş etki ediyorlar. Sırpları da ekleyebilirim onlarda da kızılyldlız ve partizan taraftarları da çok iyidir