Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2. yariyi izlemedim izlemem de bundan sonra herhangi bir FB maçını.

Ama bir arkadaş var ona cevap vermek farz oldu.

Neymiş bu kadar penaltı kazanan takım şampiyon olmalıymış.

Alışıksın değil mi Arifin her pozisyonuna penaltı çalınan döneme o yüzden biliyorsun.

Mehmet Ağar Haluk Ulusoy Fatih Terim üçgeni ile yaşanan dönem güzel miydi arkadaşım?

Bu söyledim yalnızca bir kişiye diğer arkadaşlara lafım yok.

2 gün önce Konya gs maçından sonra da yazdım.

Bu futbol falan değil.

Tiyatro izlettiriyorlar bize..

• Yürü be Allah'ına kurban.

• Offizieller Beitrag

Fenerbahçe top oynamıyor, doğru düzgün kadroyla sahaya çıkmıyor.. Amacı şampiyon olmaksa acil toparlaması şart, bu şekilde büyük takımlarla oynanan maçları kazanma şansı yok..

• Maçı izlemedim ama skordan baktığım kadarıyla Fenerbahçe iki golü penaltıdan atmış. Penaltı pozisyonlarının doğruluğunu yanlışlığını kenara koyarsak Fenerbahçenin işi penaltılara bırakmadan maçı kazanması lazım. öbür türlü penaltı olur ama hakem vermez alacağı üç puana yazık olur.

• Bana biri şunu açıklasın arkadaş pozisyon bittiği zaman elini arka cebine götürüyor sonra neden çekiyor elini oradan nerde görülmüş böyle bir olay bu Lale midir nedir derhal istifa etsin böyle bir şey olamaz!!

• Maç Osayi'ye verilmeyen kırmızı kartta koptu. O kart çıkmış olsaydı bu maçın sonucu böyle olmazdı. Verilen her 2 penaltı kararı doğru ona kimse itiraz edemez fakat ilk penaltıyı oyundan atılması gereken Osayi aldırdı.

• Maç Osayi'ye verilmeyen kırmızı kartta koptu. O kart çıkmış olsaydı bu maçın sonucu böyle olmazdı. Verilen her 2 penaltı kararı doğru ona kimse itiraz edemez fakat ilk penaltıyı oyundan atılması gereken Osayi aldırdı.

Cuma günüde bizim maç 14. Dakikada kopacaktı.

• Bana biri şunu açıklasın arkadaş pozisyon bittiği zaman elini arka cebine götürüyor sonra neden çekiyor elini oradan nerde görülmüş böyle bir olay bu Lale midir nedir derhal istifa etsin böyle bir şey olamaz!!

Bunu ilk yarı sonunda yazmıştım arka cebinde kart arıyor bulamayınca yaka cebinden sarı kart çıkarıyor kesin kartını unuttu🤣

• Aykut hocam haftaya sizdeyiz derbide yaparsanız artık bi güzellik :)

Sen bizden umut bekleme bence mert. Adana demiri yenebilecek durumda değiliz. Torreira aşk acisi çekiyor. İcardi wanda ile barişti 2 gün sonra yine 2 kadinla aldatti kafasi karman çorman. Oliveira rehavette hala. Kafasinda şampiyon olmuş. Çok maç seçiyor. Muslera muhtemelen 2-3 maç ceza alacak. Kalede Okan olacak. Kerem formsuz. Yunus kayiplarda. Boey çok çalim yemeye basladi savunma zaafiyeti var.

Bu sefer totem yapmiyorum. biz birkaç maç sıkıntı yaşariz sonrasinda toparlariz mutlaka toparlariz geçici birşey bu. Altta fener bangir bangir geliyor. Kötü oynaya oynaya kazaniyorlar. Elbet onlar da iyi oynamaya başlayacak ve lig başındaki dönem gibi maçlari ilk yarim saatte bitirecekler. Bu hikayede yanan biz olacağiz😂

• Cuma günüde bizim maç 14. Dakikada kopacaktı.

Ağabey o adamın iki kere oyundan atılması gerekiyordu bir de. Ahmet Oğuz'un Dubois'e yaptığı harekette kırmızı çıkmadı sarı verdi, sonra yakaladığımız kontra atakta hiç topla alakası olmadan Galatasaray'lı futbolcuyu düşürdü ve ikinci sarısı verilmedi.