Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu sezon en önemli sezon aslında gs-fb adına ama camiaların ve kulüp başkanların bu bilinçte olduğuna inanmıyorum. 1 Kere cumhuriyetin 100. yılında kim şampiyonluğu alırsa adını çok güzel bir noktaya yazacak,hep hatırlanılacak. 2. Bir asıl önemli konu ise fb şampiyonluğu ilan ederse 8 senedir şampiyon olamıyor başarısızlığı yıkacak,tüm negatif enerjiyi deşarj ederek camia kendine gelecek ve gs'nin şampiyon hasreti 4 yıla çıkmış olacak. Eğer gs şampiyon olursa 3 sene yaşadığı başarısızlığı unutacak,fb'nin şampiyonluk hasreti 9 yıla çıkacak ve daha da kan kaybedip camia olarak iyice zayıflayacak. GS bu ara makası açabilir,FB şampiyon olursa da GS ile makası kapatabilir. Kim alırsa bu sezon çok kritik bir şampiyonluk alacak.

Bir diğer konu ben şahsen okan buruk'u beğenmiyorum ama oldu da şampiyon olursa galatasaray fatih terim'den sonra bir kurtarıcı daha bulmuş olacak kendine. GS ne zaman zora düşse fatih hocaya kapanıyor. Fatih hoca artık yaşlandı bundan 3-4 sene sonra belki hocalık yapmayacak. Ferguson olayı gibi oldu camia united ondan sonra dikiş tutamadı. Okan buruk'un şampiyonluk yaşaması ile 2. bir kurtarıcı olabilir(hamza hamzaoğlu olamadı mesela o yüzden olabilir diyorum). Güzel bir sezondayız sene başından beri istediğim zevki,enerjiyi genel olarak ligden alamasam da aslınde kıymetli bir sezon. Tabi futbol eskisi gibi zevk vermiyor bana her geçen gün kan kaybettiğini düşünüyorum doğru dürüst artık avrupa,şampiyonlar ligi maçları bile izlemez oldu dünya genelinde insanlar. Bu yüzden real madrid başkanı perez'de şampiyon takımların,büyük takımların olduğu bir proje avrupa şampiyonası kurmak derdindeydi ama uefa engelledi :)

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Kalite takviyesi ile işler düzelir. Aboubakar şart oğlu şart. Arda Güler her ne olursa olsun 3 tane İrfan eder. Bugün Arda olsa iki darbe alırdı faul alırdı ortamı geren çocuk olurdu oyunun psikolojik seyrini değiştirirdi. Bu yetenekler sana maçlar kupalar kazandırır. İrfan çok çok skor aldırır. Öncelikle bu tespiti yapması lazım hocanın kesin ve net şekilde. Bir de 21 yaş altı ( yabancı kontenjanını delmek için ) potansiyelli yabancı seri bir stoper ile puzzle tamamlanır.

• Bu sezon en önemli sezon aslında gs-fb adına ama camiaların ve kulüp başkanların bu bilinçte olduğuna inanmıyorum. 1 Kere cumhuriyetin 100. yılında kim şampiyonluğu alırsa adını çok güzel bir noktaya yazacak,hep hatırlanılacak. 2. Bir asıl önemli konu ise fb şampiyonluğu ilan ederse 8 senedir şampiyon olamıyor başarısızlığı yıkacak,tüm negatif enerjiyi deşarj ederek camia kendine gelecek ve gs'nin şampiyon hasreti 4 yıla çıkmış olacak. Eğer gs şampiyon olursa 3 sene yaşadığı başarısızlığı unutacak,fb'nin şampiyonluk hasreti 9 yıla çıkacak ve daha da kan kaybedip camia olarak iyice zayıflayacak. GS bu ara makası açabilir,FB şampiyon olursa da GS ile makası kapatabilir. Kim alırsa bu sezon çok kritik bir şampiyonluk alacak.

Bir diğer konu ben şahsen okan buruk'u beğenmiyorum ama oldu da şampiyon olursa galatasaray fatih terim'den sonra bir kurtarıcı daha bulmuş olacak kendine. GS ne zaman zora düşse fatih hocaya kapanıyor. Fatih hoca artık yaşlandı bundan 3-4 sene sonra belki hocalık yapmayacak. Ferguson olayı gibi oldu camia united ondan sonra dikiş tutamadı. Okan buruk'un şampiyonluk yaşaması ile 2. bir kurtarıcı olabilir(hamza hamzaoğlu olamadı mesela o yüzden olabilir diyorum). Güzel bir sezondayız sene başından beri istediğim zevki,enerjiyi genel olarak ligden alamasam da aslınde kıymetli bir sezon. Tabi futbol eskisi gibi zevk vermiyor bana her geçen gün kan kaybettiğini düşünüyorum doğru dürüst artık avrupa,şampiyonlar ligi maçları bile izlemez oldu dünya genelinde insanlar. Bu yüzden real madrid başkanı perez'de şampiyon takımların,büyük takımların olduğu bir proje avrupa şampiyonası kurmak derdindeydi ama uefa engelledi :)

Fenerbahce camia olarak zayiflamaz hocam o sadece dilek ve temenni olur.

Bu camia başkanı hapse atıldığında da zayıflamadi ki asla zayiflamaz.

• Fenerbahce camia olarak zayiflamaz hocam o sadece dilek ve temenni olur.

Bu camia başkanı hapse atıldığında da zayıflamadi ki asla zayiflamaz.

Nasıl zayıflamıyor her sezon taraftar ortalaması azalıyor hocam,her sezon daha çok negatiflik artıyor,her sezondan topçulara daha çok stress biniyor. Gelen hocaya da,topçuya da sıkıntılı durum bunlar. Başarı bazında da ezeli rakiplerinden bir tanesi ile makas açılmış olacak,diğerleri de kazansa sana yaklaşmış olacak. Bence sıkıntılı durumlar.

• Offizieller Beitrag

Nasıl zayıflamıyor her sezon taraftar ortalaması azalıyor hocam,her sezon daha çok negatiflik artıyor,her sezondan topçulara daha çok stress biniyor. Gelen hocaya da,topçuya da sıkıntılı durum bunlar. Başarı bazında da ezeli rakiplerinden bir tanesi ile makas açılmış olacak,diğerleri de kazansa sana yaklaşmış olacak. Bence sıkıntılı durumlar.

Galatasaray 14 yıl şampiyon olamadığında nasıl makas açılmadıysa yine açılmaz bence sen oraları dert etme, bak ne güzel Galatasaray yorumu yaptın, bu yorumlarının artması ve takımının iyi yada kötü yönlerini daha çok ortaya koyan iletiler görmek isteriz.

• Offizieller Beitrag

Kalite takviyesi ile işler düzelir. Aboubakar şart oğlu şart. Arda Güler her ne olursa olsun 3 tane İrfan eder. Bugün Arda olsa iki darbe alırdı faul alırdı ortamı geren çocuk olurdu oyunun psikolojik seyrini değiştirirdi. Bu yetenekler sana maçlar kupalar kazandırır. İrfan çok çok skor aldırır. Öncelikle bu tespiti yapması lazım hocanın kesin ve net şekilde. Bir de 21 yaş altı ( yabancı kontenjanını delmek için ) potansiyelli yabancı seri bir stoper ile puzzle tamamlanır.

sert ve hızlı, birazda ayağı düzgün olursa iyi olur, çok istedik ama olsun :)

• Galatasaray 14 yıl şampiyon olamadığında nasıl makas açılmadıysa yine açılmaz bence sen oraları dert etme, bak ne güzel Galatasaray yorumu yaptın, bu yorumlarının artması ve takımının iyi yada kötü yönlerini daha çok ortaya koyan iletiler görmek isteriz.

O devir ile bu devir bir mi ya :D İnanılmaz yani. Rakip takımlar hakkında olumlu olumsuz bir şey yazmak niye yasak onu da anlamadım o zaman herkese takım tagı verilsin,kendi takımı haricinde bir şey yazanın yorumu silinsin yani amaç buysa. Sizlerinde bir sürü rakip takımlar hakkında olumlu olumsuz yorumlarını görüyoruz yani. Neyse uzatmayayım bu gece çok yazdım bu konuya sıkıldım.

• Offizieller Beitrag

O devir ile bu devir bir mi ya :D İnanılmaz yani. Rakip takımlar hakkında olumlu olumsuz bir şey yazmak niye yasak onu da anlamadım o zaman herkese takım tagı verilsin,kendi takımı haricinde bir şey yazanın yorumu silinsin yani amaç buysa. Sizlerinde bir sürü rakip takımlar hakkında olumlu olumsuz yorumlarını görüyoruz yani. Neyse uzatmayayım bu gece çok yazdım bu konuya sıkıldım.

son kez yazıyorum daha uzatmayacağım;

1. O devirle bu devir bir mi derken takımlar aynı adları aynı hedef yine şampiyonluk , bunun devirle ne alakası var anlamadım.

2. Rakip takım hakkında olumlu olumsuz yasak demedik kimsede yasaklamadı. ama senin bu konuda son yorumlarına bakalım ortalıktan kaybolmadan öncede böyleydin, sadece Fenerbahçe yorumu görüyoruz, Galatasaraylısın ama en baba Fenerliden daha fazla fener yorumun var üstelik %50 si de tartışılır yorumlar. Yani buna birileri de tepki gösterirse farklı algılamamak lazım.

3. Olumlu olumsuz yorumlarımızı görebilirsin de bunları uzatmıyoruz , konuda bir sürü üye var herkes her takımla ilgili konuşuyor da neden sana bunları yazıyoruz biraz düşün derim.

4. Sıkıldıysan tutmuyoruz yazmayabilirsin.

Konuyu okuyan arkadaşlara rahatsızlık verdiysem kusuruma bakmayın bazen bazı şeyleri cevapsız geçmemek gerekli. Herkese iyi forumlar

• O devir ile bu devir bir mi ya :D İnanılmaz yani. Rakip takımlar hakkında olumlu olumsuz bir şey yazmak niye yasak onu da anlamadım o zaman herkese takım tagı verilsin,kendi takımı haricinde bir şey yazanın yorumu silinsin yani amaç buysa. Sizlerinde bir sürü rakip takımlar hakkında olumlu olumsuz yorumlarını görüyoruz yani. Neyse uzatmayayım bu gece çok yazdım bu konuya sıkıldım.

Taraftar dediğiniz stadyuma gelenlerse açın bakın taraftar ortalamasına azalmış mi fenerin.

Genel diyorsanız şampiyon olamadı diye taraftar azalacaksa zaten azalsın. Şampiyon olursa diye şarta bağlanan taraftarlıkta gözümüz yok.

Kendi adıma diğer takımların başarısı başarısızlığı umurumda bile değil.Hakem hatası olursa konuşurum yoksa Okan gelmiş Hamza gitmiş banane..

• Hocam ben bu arkadasla tartışıp sayfanın uzun süre kapanmasına sebep olmuştum.

Ama daha gelmem oltaya.

Sadece Fener sene başında fırtına gibi eserken neredeymis merak ettim.

• #BugünGünlerdenGALATASARAY

Galatasaray on Instagram: "🦁 Yarın akşam 50 bin Aslan omuz omuzayız! #Galatasaray #İstanbulspor 🙌"
    Galatasaray shared a post on Instagram: "🦁 Yarın akşam 50 bin Aslan omuz omuzayız! #Galatasaray #İstanbulspor 🙌". Follow their account to see 23389 posts.
    www.instagram.com

Gün Liderlik günü 8)

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Galatasaray'ın bu akşam zorlanacağını düşünüyorum ama yine de kazanacaktır. Seferoviç her ne kadar umut vermese de Gomis'i sonradan oyuna sokmak çok puan kazandırdı

• Galatasaray'ın bu akşam zorlanacağını düşünüyorum ama yine de kazanacaktır. Seferoviç her ne kadar umut vermese de Gomis'i sonradan oyuna sokmak çok puan kazandırdı

İstanbulspor Beşiktaş ve Fenerbahçeye karşı ilk yarı özellikle güzel oyun ortaya koydu, Fenerbahçe 70 ten sonra gelen ard arda gollerle İstanbulu yıkmasa berabere bile bitebilirdi.Bence de Galatasaray zorlanarak kazanacaktır ki eğer ki Keçiören maçındaki gibi veya daha kötü oynarsa mağlubiyet bile alabilir.