Futbola Dair Her Şey [2023]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Offizieller Beitrag

Trabzonsporluları ve Trabzonsporlulardan çok maçı konuşan isteyen destekleyenleri tebrik ederim. Kötü bir oyun ve hak edilmiş bir mağlubiyet.. Dede iyi hazırlanmıştır dedik ama yok takıma ara yaramamış, elbet düzelecektir. Derenin altından sular çok akar . Gün içinde 10 kişi kalmazsa yenilmez demiştim ama maalesef 10 kişi kaldık.

Lig başladıktan sonra şu yorumum olmuştu, Fenerbahçe deplasmanda derbi maçlarında bekleyerek oynayacaksa sistemi 3 lü defans olmamalı, 4-2-3-1 en uygun model. İçerde ise baskılı bol pozisyonlu ve gollü maçlar için 3 lü defans a lafım yok. Jorge Jesus'un üzerinde durması gereken en temel konu bu,bir diğeride görülen kırmızı kart sayısında artış, bunada Jesus gibi kurt hocanın önlem alması ve oyuncuları bu konuda uyarıp oynatması gerekiyor.

• güzel bir akşam oldu. konuya katkı veren herkese teşekkür ederim arkadaşlar.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Ali başkanın şöyle maçlarda verdiği videolar çok güldürüyor beni. Şahsi görüşüm eski futbol konularında da var 2018'den beri söylüyorum ali koç olduğu sürece fb ne başarı görür,ne şampiyonluk görür. Jesus'un da sözleşme uzatacağını düşünmüyorum şampiyon olsa bile kalmaz.

Ve bu sezon astrolog meral çolak şov yapıyor :D

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Haydi Meral Çolak :)

Image

Bu sayfa değiştirmiş bunu yalnız orjinalinde bizzat kendim izledim fb yarışı önden götürecek son haftalarda galatasaray geriden gelerek aslanlar gibi savaşarak şampiyon olacak diyordu videosunu atarım :D İşin goygoyundayız tabi astroloji ile hiçbir ilgim,inancım yok da cümleleri değiştirmiş ama sayfa.

• Bu sayfa değiştirmiş bunu yalnız orjinalinde bizzat kendim izledim fb yarışı önden götürecek son haftalarda galatasaray geriden gelerek aslanlar gibi savaşarak şampiyon olacak diyordu videosunu atarım :D İşin goygoyundayız tabi astroloji ile hiçbir ilgim,inancım yok da cümleleri değiştirmiş ama sayfa.

Benim de yok hocam. Gram inanmam böyle şeylere. Ama Kıyasıya bir rekabet olacak bence de. Okan Buruk oyununu geliştirirse tabii.

• Geçen sezon mayıs'tan beri tüm fenerli arkadaşlarıma da söylüyorum. Yapabilecekleri en iyi ismail kartal ile devam etmek olacaktı. Oyunu,kadroyu oturtmuştu. Oyuncular onu,o oyuncuları tanımıştı. Çok transferde yaptırmazdı böyle 3-4 adam alır yoluna bakardı. Şuan bence kafadan 6 puan fazlası vardı fb'nin. Jesus sene başından beri tam bir anadolu takımı oyunu oynatıyor. Kapan,atletik hızlı isimlerle kontra atak kovala. Evet bir yere kadar iş yaptı ama bundan sonrası sıkıntı. Hiçbir büyük maçta da başarılı olamadı. Oyuna çözüm bulamazsa her geçen gün daha da geriye gider fb.

• Trabzonsporluları ve Trabzonsporlulardan çok maçı konuşan isteyen destekleyenleri tebrik ederim. Kötü bir oyun ve hak edilmiş bir mağlubiyet.. Dede iyi hazırlanmıştır dedik ama yok takıma ara yaramamış, elbet düzelecektir. Derenin altından sular çok akar . Gün içinde 10 kişi kalmazsa yenilmez demiştim ama maalesef 10 kişi kaldık.

Lig başladıktan sonra şu yorumum olmuştu, Fenerbahçe deplasmanda derbi maçlarında bekleyerek oynayacaksa sistemi 3 lü defans olmamalı, 4-2-3-1 en uygun model. İçerde ise baskılı bol pozisyonlu ve gollü maçlar için 3 lü defans a lafım yok. Jorge Jesus'un üzerinde durması gereken en temel konu bu,bir diğeride görülen kırmızı kart sayısında artış, bunada Jesus gibi kurt hocanın önlem alması ve oyuncuları bu konuda uyarıp oynatması gerekiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam içeride Kiev maçında Emre Mor son saniyelerde hakeme itirazdan sarı kart görmüştü.Jesus maç sonu Emre'ye bağırıp çağırıyordu gereksiz yere kart gördüğü için Deus gelip uzaklaştırmıştı Emre'yi.Dikkat edip uyardığına eminim ama üç maçtır kırmızı kart görmemizi ben oyun yapımıza bağlıyorum.Zaman zaman defans ve hücum hattı birbirinden çok uzaklaşıyor böyle olunca da kontra yiyoruz kartlar da kaçınılmaz oluyor.

• Geçen sezon mayıs'tan beri tüm fenerli arkadaşlarıma da söylüyorum. Yapabilecekleri en iyi ismail kartal ile devam etmek olacaktı. Oyunu,kadroyu oturtmuştu. Oyuncular onu,o oyuncuları tanımıştı. Çok transferde yaptırmazdı böyle 3-4 adam alır yoluna bakardı. Şuan bence kafadan 6 puan fazlası vardı fb'nin. Jesus sene başından beri tam bir anadolu takımı oyunu oynatıyor. Kapan,atletik hızlı isimlerle kontra atak kovala. Evet bir yere kadar iş yaptı ama bundan sonrası sıkıntı. Hiçbir büyük maçta da başarılı olamadı. Oyuna çözüm bulamazsa her geçen gün daha da geriye gider fb.

Daha İsmail Kartal cümlesini gördüm okumadım gerisini.Bence yazmak için yazmayın sizi severim bilirsiniz :)