İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • o60onqg.gif

epsden de dediğime destek gelmiş şubat ilk yarısı da örtülük kar anlamında büyük ihtimalle kapandı gibi radikal değişiklik olmazsa

Bu şubat şanssızlığı nedir ya kaç senedir şubatta doğru düzgün kar yağmıyor

• Bu şubat şanssızlığı nedir ya kaç senedir şubatta doğru düzgün kar yağmıyor

aksine 2018-2019-2020-2021 kışlarında şubat ayında aldık en güçlü sistemleri fakat ay geneline yayılmış soğuk bir pattern yakalayamadık maalesef 2012den bu yana

• o60onqg.gif

epsden de dediğime destek gelmiş şubat ilk yarısı da örtülük kar anlamında büyük ihtimalle kapandı gibi radikal değişiklik olmazsa

Hocam güzel ters psikoloji yapıyorsun lütfen devam et :hfyeni (29):

"Allah'a ve âhiret gününe inanan, ya hayır söylesin ya da sussun." Hadis-i Şerif

• o60onqg.gif

Hocam olumsuz yazmayı ne zaman bırakacaksın?

Bir veri yüzünden koskoca şubatın 15 gününü kapatıyorsun seni yada sayfayı takip eden bazı üyeler karamsarlığa kapılıyor.

Bunu çok sık yapmaya başladın.

İlk 15 gün eğer sistem alırsak seni biraz dinlenmeye davet ediyorum.

• Komik olan ne?

mesajınız genel hatlarıyla hatalı ve komik ben burda olan veriyi açıklıyorum eps gibi gerçekleşirse ve radikal değişiklik olmazsa epsnin sinoptiğinden şubatın 13-14'üne kadar sert sistem alamayız gfs gibi olması lazım ki omega blokajına dönüşsün izlanda baskısı

• Yanlış yapılıyor hocam model okumayı bilmeyen bir sürü insan var.

İnsanları yanlış yönlendiriyor.

Totemini başka yerde yapsın.

yanlış yönlendirme yapan ben değil başkaları onlarla beni karıştırma bu epsye iyi bir yorum yapılması mümkün değil polyannacılıktır

• mesajınız genel hatlarıyla hatalı ve komik ben burda olan veriyi açıklıyorum eps gibi gerçekleşirse ve radikal değişiklik olmazsa epsnin sinoptiğinden şubatın 13-14'üne kadar sert sistem alamayız gfs gibi olması lazım ki omega blokajına dönüşsün izlanda baskısı

Örtülük durum şubatın ilk 15 günü benim için kapandı diyorsun üstüne bunu veri ile sunuyorsun.

Bilmeyen yada acemi üyeleri neden karamsarlığa itiyorsun.

Tahminlerini karalama tahtasına kararlarsan daha iyi olur.

• Örtülük durum şubatın ilk 15 günü benim için kapandı diyorsun üstüne bunu veri ile sunuyorsun.

bu veriye göre büyük olaslıkla kapanır demek ayrıdır.

şubat ayının ilk yarısı kapandı daha da model takip etmenin anlamı yok demek ayrıdır önce türkçeyi öğrenelim iyi geceler

• Örtülük durum şubatın ilk 15 günü benim için kapandı diyorsun üstüne bunu veri ile sunuyorsun.

Kardeşim adam tahmin yapmıyorki karalama tahtasına yazsın, son eps verisinin yorumunu yapmış eps ye göre şubat 15 e kadar bi cacık olmaz demiş, genel bir yorum yapmamış bu kadar uzatmanın anlamı yok gece gece gfs güzel çıktı onun mutluluğunu bile yaşamıyoruz arkadaş

• Kardeşim adam tahmin yapmıyorki karalama tahtasına yazsın, son eps verisinin yorumunu yapmış eps ye göre şubat 15 e kadar bi cacık olmaz demiş, genel bir yorum yapmamış bu kadar uzatmanın anlamı yok gece gece gfs güzel çıktı onun mutluluğunu bile yaşamıyoruz arkadaş

Hocam gfs güzel gelirken yada diğer modeller güzel gelirken şubatın 15 günü kapatması sorun zaten.

Ayrıca burayı yüzlerce insan takip ediyor insanları yanlış yönlendiriyor.

• Hocam gfs güzel gelirken yada diğer modeller güzel gelirken şubatın 15 günü kapatması sorun zaten.

işte hala anlamıyorsun ki adam şubatı kapatmamış eps çıktısını yorumlamış, neyse iyi geceler herkese

• Hocam gfs güzel gelirken yada diğer modeller güzel gelirken şubatın 15 günü kapatması sorun zaten.

tmm kardeşim daha da yazmıyorum buraya herhangi bir şey, yanlış yönlendiriyorsam, hergün aynı olay olumsuz da olumsuz , yok trol , yok insanların moralini bozuyor , yok ordan burdan sadece olumsuz verileri topluyor, eğer bu rezalet ötesi kış hakkında varsa olumlu veri siz sunun siz yazın, hadi iyi geceler