İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yıllardır -üye olarak olmasa da- bu forumu takip ederim. Mevsimin kötü geçmesinden olsa gerek forumun ilk kez bu kadar konu dışı(instagram tarzı) bir yere evrildiğine şahit oluyorum. Bazı arkadaşların da son günlerde dile getirdiği gibi bilimsel birkaç modele, görüntüye, değerlendirmeye ulaşmak için sayfaların içerisinde gereğini çoktan geçmiş ''goygoy'' ve hiçbir konuyla esasen alakası olmayan fotoğraflar arasında debelenip duruyorum.

Güzel kardeşim bende yıllardır kimsenin yazdığına 1 kalem cevap vermemişimdir. Ama ne yapalım bir birimizi kıracağımıza goygoy yapıyoruz. Buda forum içindeki üyelerin birbiri ile olan samimiyet ve sıcakkanlılığından oluşan tatlı bir ortam sende bu samimiyetin içinde olsaydın zaten böyle şeyler yazmazdın. mevsim alışıla gelmeyecek şekilde kötü ilerliyor. konuşulacak şey ve yeri zamanı oldumu herkes fazlası ile gönüllü olarak gece gündüz vaktini buraya veriyor

• Yıllardır -üye olarak olmasa da- bu forumu takip ederim. Mevsimin kötü geçmesinden olsa gerek forumun ilk kez bu kadar konu dışı(instagram tarzı) bir yere evrildiğine şahit oluyorum. Bazı arkadaşların da son günlerde dile getirdiği gibi bilimsel birkaç modele, görüntüye, değerlendirmeye ulaşmak için sayfaların içerisinde gereğini çoktan geçmiş ''goygoy'' ve hiçbir konuyla esasen alakası olmayan fotoğraflar arasında debelenip duruyorum.

bende bu boş yorumları okumaktan sıkıldım yok goygoymuş falan bu ortamı bilmeyen boş yorum yapmasın

ekleme: soğuk ve yağışlı havalar olduğunda bizde burada neler yazıcağımızı biliyoruz havalar durgun olduğu için kendi aramızda eğleniyoruz anlamak zor değil diye düşünüyorum

Einmal editiert, zuletzt von selim43 ()

• bende bu boş yorumları okumaktan sıkıldım yok goygoymuş falan bu ortamı bilmeyen boş yorum yapmasın

Sonuçta sayfa konusu katılıyorum ben de. Sistem olsa konuşulacak veri olsa krallar gibi yapıyor çoğu kişi zaten. Goy goy olmadığında görüyoruz ortamın nasıl olduğunu.

• Bu güne kadar gördüğüm en kotu kış tartismasiz

Birazcık muhabbet goy goy olur napicaz

Hergun bugün kar yok ,yağmur yok soğuk yok mu yazicaz

Aylardır yok sonbaharda olmadı hicbisey yok

Derler ya hani hiç mi yok !!! İşte o kadar yok

• Bu güne kadar gördüğüm en kotu kış tartismasiz

Birazcık muhabbet goy goy olur napicaz

Hergun bugün kar yok ,yağmur yok soğuk yok mu yazicaz

Aylardır yok sonbaharda olmadı hicbisey yok

Derler ya hani hiç mi yok !!! İşte o kadar yok

Gfs sistem indirmiş,bari şimdi yapmayın.Üstelik sistem indirme konusunda konusunda tek de değil.Doğru güzel bir kış geçirmiyoruz ama az da olsa bir vaktimiz ve olası ssw'ye bağlı potansiyeli güçlü bir şansımız var.

• Hocalarimizin beklentilerine uygun senaryo 😉

YIlmadan aralarıından güzel senaryolar seçtiğin için ellerine sağlık hocam dert görmesin. Azmini tebrik ederim gerçekten bu sezon. :hfyeni (29): :hfyeni (25):

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• İstanbul'da ilk kar için Şubat ayını beklemek zorunda kalmayabiliriz. Ayın son günlerinde kar için şartlar oluşacak gibi duruyor şimdilik yağış oluşmasını beklemek gerekecek.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.