İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Valla siz GülşenD’ İzmir de hiç yasamayazsiniz ben İstanbul a yazın gittim ve söylendiği kadar sıcak değil İzmir de gündüz kuru sıcak gece nemli boğucu hava hiç çekilme bir de bunun Şanlıurfa versiyonu var arkadaşım orada yaşıyor İzmir in sıcağı ne ki diyor her gün 40 derece üzerinde bazen 45 dereceleri geçiyor yani diyeceğim beterin beteri var :hfyeni (18):

• Valla siz GülşenD’ İzmir de hiç yasamayazsiniz ben İstanbul a yazın gittim ve söylendiği kadar sıcak değil İzmir de gündüz kuru sıcak gece nemli boğucu hava hiç çekilme bir de bunun Şanlıurfa versiyonu var arkadaşım orada yaşıyor İzmir in sıcağı ne ki diyor her gün 40 derece üzerinde bazen 45 dereceleri geçiyor yani diyeceğim beterin beteri var :hfyeni (18):

Evet İzmir yazın çok sıcak oluyor o yüzden ben almayayım.😁 Gözünü sevim İstanbul'umun. Sıcak hava bende migren tetikliyor o yüzden mümkün olduğunca öğlen çıkmam :bawling:

• Evet İzmir yazın çok sıcak oluyor o yüzden ben almayayım.😁 Gözünü sevim İstanbul'umun. Sıcak hava bende migren tetikliyor o yüzden mümkün olduğunca öğlen çıkmam :bawling:

Eşim de sıcak havalardan dolayı migren kötü etkiliyor , Dolorex arveles kullanıyor nerdeyse gün aşırı

Rabbim dermansız hastalıklar ile imtihan etmesin

• Eşim de sıcak havalardan dolayı migren kötü etkiliyor , Dolorex arveles kullanıyor nerdeyse gün aşırı

Rabbim dermansız hastalıklar ile imtihan etmesin

Bende apranax ya da majezik içiyorum bazen çok şiddetli olunca maalesef serumluk oluyorum. Çok kötü bir hastalık Migren 🥺

• Bende apranax ya da majezik içiyorum bazen çok şiddetli olunca maalesef serumluk oluyorum. Çok kötü bir hastalık Migren 🥺

Yaşam kalitesi çok olumsuz etkileniyor,Çocuklar da annelerini öyle görünce ağlıyorlar haliyle

Nöroloji ,Beyin cerrahisi , ağrı polikiniklerine çok kez gittik ama kronik olmuş ,idare etmeye çalışıyoruz

Size de çok geçmiş olsun kardeşim

• Yaşam kalitesi çok olumsuz etkileniyor,Çocuklar da annelerini öyle görünce ağlıyorlar haliyle

Nöroloji ,Beyin cerrahisi , ağrı polikiniklerine çok kez gittik ama kronik olmuş ,idare etmeye çalışıyoruz

Size de çok geçmiş olsun kardeşim

Evet kesinlikle yaşam kalitesini etkiliyor fazlasıyla. Sadece baş ağrısı değil aynı zamanda boyun ağrısı da yapıyor. Bende gittim ama çare bulamadım. Hacamat kaldı birtek onu düşünüyorum. Çok teşekkür ederim. Sizede de çok geçmiş olsun hocam.

• Aküt seviye ( en yüksek seviye) hastası olarak yazıyorum.

Sabah zaten baş ağrısı ile kalktım da allahtan seviye yükselmeden durdurabildim.

Hastalığınız kronik ise ki benim kronik.

Yüksek basınç,alçak basınç, fazla bulutlu kapalı hava, aşırı sıcak hava, ketçap mayonez aynı anda yeme

üzüntü stres sinir sıkıntı koku korku fazla adrenalin salgılama çok fazla bağırıp çağırma migrenimi tetikleyen ana etkenler.

Özellikle Hava olaylarının inanılmaz derecede etkiliyor. Başınız ağrıyor ise bu bütün MİGREN hastaları için geçerlidir sakın ama sakın DOMATES KETÇAP ve ÇİKOLATA yemeyin.

yoksa hastanelik olursunuz bana yapılan kalçadan ağrı kesiciler artık fayda etmiyor orta seviye bir serum ve içine 4 5 farklı ilaç katıp affedersiniz idrar sarırı bir renk oluyor onu damar yolundan yiyince 2 saat sonra kendime gele biliyorum.

bir arkadaş majesik kullandığını belirtmiş bilmiyorum doktor tavsiyesiyle mi ama ben en son majesik kullandığımda migrenim tutunca gittiğim doktor beyin kanaması geçiriyorum sanmıştı kendime geldiğimde yasakladı.

Tavsiyem. Migren atağı şiddeti arttırmadan minoset plus - avamigren çok iyi geliyor tabi her insana iyi gelmeyebilir.

Ayrıca bir tatlı kaşığına kuru türk kahvesi alıp üstüne limon sıkıp bildiğiniz yiyorum.

veya türk kahvesi yapıp içine limon sıkıp içiyorum oda iyi geliyor