İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

 • Valla hocam medicaneyi geçtim şöyle denizler sıcakken sağlam orajlı sistemle sezonu açsak ne güzel olucak ⛈️⛈️

 • Yağış olacak gibi de durmuyor çok kötü gercekten şöyle bir sağlam ab li bir sistem almaliyiz artık ama Eylül için artık çok zor gozukuyor umarım Ekim ve daha sonraki aylar böyle geçmez bu döngünün kirilmasina ihtiyacımız var..

 • Gfs ana senaryo çok uçuk bir senaryo vermiş yağış acisindan en azından serinlik var diyoruz Perşembe-cumartesi camlari kapatacak hatta geceleri kalın bir çarşafa ihtiyaç duyulacak gece sıcakları olacak ama yağışa gerçekten çok ihtiyaç var olursa ayın 28 nde bir yağış olabilir diyorum..

 • Güzel İzmir yağışlarıniz bol olsun inşallah. Yağış konusunda üzüldüğüm bölgelerden birisi de sensin.. :( Umarım güzel sistemler gelecektir..

  Son 80 yılın en kurak senesini geçiriyoruz hocam 292mm yağış düştü 2022 başından beri karasal iklimdeki şehirler bile geçti bizi

 • Şubat başındaki 100 mm bırakan sistem olmasaydı şu an 200'ün bile altındaydık ve en kurak karasal iklim şehirleri bizi geçiyordu belki de ülkede en gerideydik şaka gibi ve İzmir'e hiç yakışmayan bir durum gerçekten. Ekim, Kasım, Aralık da diğer aylar gibi aşırı kurak geçerse kayıtlara göre en kurak yılı yaşamış olacağız. Pattern kışın da böyle devam ederse ki Allah korusun o zaman muhtemelen seneye yaza su bulamayız. Bu kış umarım Avrupa kendine gelir de eskisi gibi bol yağışlı Orta Akdeniz sistemleri alırız.

 • Yarından itibaren hava daha da serinliyor sıcaklık merkezde 23-24 gece ise 14 -15 dereceye gerileyecek persembe-cumartesi arası kısa kollulara veda edelim hava değişiminden dolayi aman hastalıklara dikkat..

 • Mert_35 hocam sizden bir ricam var 1-3 Ekim arası okulla İzmir gezimiz varda hava nasıl olacak bilgi verebilirmisin

  Uzun vade olmak ile birlikte şu anki tahminlere göre hava sıcaklığı yaz değerlerinde olur 30-32 derece arası bir sıcaklık ile birlikte güneşli bir hava mümkün mutlu geziler dilerim..

 • Evet önümüzdeki günlerde yağış ihtimalleri var ancak yine kırıntı kısmı bize kalacak gibi hava ise gündüzleri sıcak geceleri serin şekilde devam edecek.. :!:

  Not:Yagis ihtimali Çarşamba günü için gözüküyor bir önceki mesajımda belirtmistim ayın 28 ndeki yağış ihtimalini!

 • Arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar çok aktif olamadım işlerimden dolauı. Fakat geri döndüm tam gaz devam.

  Bu sayfayı fazla hareket siz bırakmayalım.

  önümüzdeki haftalarda eminim ki kıyı ege ve izmir olarak aksiyonlara damgamizi vuracağız