İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • umarım gene patlamayız tek isteğimiz tam kontrol edemedim çıktılar nasıl bi zortlama durumu var mı hocalar.

Е́сли у вас есть вре́мя, что́бы ныть и жа́ловаться, зна́чит его́ доста́точно, что́бы всё измени́ть.

• Güncel :)

• Ne gürlemişti be. Evin camları titremişti uğultusu 20 saniye sürmüştü

Değerli yorumlarınız için çok sağolun hocam

Sistem kuşa döndü uçuyor 🦜

• Selamlar yarın Ataşehirde tam anlamıyla kar yağıyor diyebileceğimi saati vakti söyleyebilecek var mı ?

• Selamlar yarın Ataşehirde tam anlamıyla kar yağıyor diyebileceğimi saati vakti söyleyebilecek var mı ?

Yarın 18:00 dan Çarşamba öğle vaktine kadar radar takibi yapabilirsiniz hocam. En uygun şartlar bu zaman dilimin de.

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):

• 4 gün önce ukrayna'da idim -20 derece bir havası vardı istanbul'dan gittim direk hasta oldum ertesi gün döndüm biz ne zaman görürüz böyle havaları vallahi merak ediyorum.

Е́сли у вас есть вре́мя, что́бы ныть и жа́ловаться, зна́чит его́ доста́точно, что́бы всё измени́ть.

• Avrupa yakasını bölgemiz adına iyi uçurmuştu gfs bakalim ısrarı devam edecekmi

Bir kere gfs iyi değildi çünkü soğukları doğru düzgün sokmadı.

İkincisi gfs tek kaldı ve performansı çok kötü son zamanlarda.

Değişecektir ileriki güncellemelerde

Elbet bir gün yine karşılacağız sizinle üşümüş ağaçlar

• 17 Şubat 2015de 500mb sıcaklıkları kaçdı hatırlıyan biri yazabilirmi

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.

• yarın akşam 9 la sabah 6 arası en etkili zamanı gibi gözüküyor sabah saatlerinde dubalar bile donma sevivesinin altında gözüküyor sabah buzlanmaya ve yerde oluşacak 3-5cm bile trafiği etkiler gibi