Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İyi akşamlar diliyorum buraya yazmayayım yazmayayım diyorum ama söylemek zorundayım sanırsam. Son 1 haftadır geceleri odamdan garip garip sesler duyuyorum kapı gıcırtısı çok oluyor dün gece mutfağa su içip odama geri geldiğimde yastığımı yere düşmüş bir şekilde buldum odamda da kimse yoktu. Ben ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ne yapayım bilemiyorum

• Akşamüstü boğaz ağrısı ve kuru öksürük şikâyetiyle gittiğim hastanede PCR testi istediler ve yarım saat önce gelen mesaja göre test sonucum pozitif. Aslında şikâyetlerim salı sabahı başladı ama "1-2 güne geçer" düşüncesiyle hastaneye gitmemiştim. Şikâyetlerim devam edince gittim ve olanlar oldu. Bakalım bu meretle izolasyon süresi boyunca nasıl bir yol izleyeceğiz

Çok geçmiş olsun hocam.

Bara döda fiskar följer strömmen...

• İyi akşamlar diliyorum buraya yazmayayım yazmayayım diyorum ama söylemek zorundayım sanırsam. Son 1 haftadır geceleri odamdan garip garip sesler duyuyorum kapı gıcırtısı çok oluyor dün gece mutfağa su içip odama geri geldiğimde yastığımı yere düşmüş bir şekilde buldum odamda da kimse yoktu. Ben ilk defa böyle bir şey yaşıyorum ne yapayım bilemiyorum

Ayetel Kürsi, Felak , nas, ihlas, Fatiha gibi ayetleri sürekli okuyun, namaz kilabilirsiniz dua edin AAllah'a siginin. Ama özellikle dediğim süreli okuyun şifa bulursunuz inşallah 🤲

• Benim de böyle bir anım var 20 yaşlarında odamda yatıyorum bir gece yine uykumun arasında bana tokat attı resmen birisi kalktım korkudan uyandım dua ettim surelerimi okudum yattım tam beş gün sürdü en son o zamana kadar boş yaşayan biriydim bence ama sonra Allah'a yöneldim ve hayatım değişti bazı durumlar bir işarettir Allah tarafından bunu unutmamak lazım selam ve dua ile sevgili HF ailesi.

• Bugün yaptırdığım kontrol amaçlı test sonucum pozitif çıktı. Belirgin bir belirtim yok sadece boğaz giciklanmasi vardı sonuç pozitif çıktı. Yakin zamanda geçiren üyelerimizden tavsiye beklıyorum. Sürec nasil ilerliyor buradan fikir alışverişinde bulunursak çok güzel olur.

• Bugün yaptırdığım kontrol amaçlı test sonucum pozitif çıktı. Belirgin bir belirtim yok sadece boğaz giciklanmasi vardı sonuç pozitif çıktı. Yakin zamanda geçiren üyelerimizden tavsiye beklıyorum. Sürec nasil ilerliyor buradan fikir alışverişinde bulunursak çok güzel olur.

Çok geçmiş olsun

Geçmiş olsun hocam

Geçmiş olsun hocam, rabbim bol şifalar versin. Bol bol meyve tüketiminin iyi geldiğini düşünüyorum, bende covid geçirdim aynı sizin gibi hafif bir boğaz gıcıklığı ve burun akıntım vardı. Bol bol su tüketimi, meyveler sayesinde aldığımı vitaminler ile dinç bir şekilde atlattım. İnşallah sizde ağırlaşmadan bu şekilde atlatırsınız hocam. Çok geçmiş olsun.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Geçmiş olsun hocam, rabbim bol şifalar versin. Bol bol meyve tüketiminin iyi geldiğini düşünüyorum, bende covid geçirdim aynı sizin gibi hafif bir boğaz gıcıklığı ve burun akıntım vardı. Bol bol su tüketimi, meyveler sayesinde aldığımı vitaminler ile dinç bir şekilde atlattım. İnşallah sizde ağırlaşmadan bu şekilde atlatırsınız hocam. Çok geçmiş olsun.

Cok sagolun hocam.

Geçmiş olsun samet hocam.

C ve de vitamini alınız , doğal veya eczaneden. allah şifa versin

Geçmiş olsun hocam. Bende şu sıralar korkuyorum çevremde covid vakaları artmaya başladı ama normal bir gribal enfeksiyon gibi geçirdiklerini duydum yaşı 60 ve üstü olanlarda dahil. Umarum en kısa zamanda hafif bir şekilde kurtulmanız dileğiyle..

Geçmiş olsun hocam.Rabbim şifa versin