Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

• Valla uyanıp bakayım dedim de Rize hala 5-6 derece. Dağbaşında bile kar tutmamış baya kötü bir sistem şuanlık. -8 girişi olsa sıcaklık 1-3 arası olurdu ama 5 'in altına inmedi. İlerleyen saatlerde de yağış azalıyor. MGM muazzam okumuş sistemi helal olsun.

Sen mgmde çalışıyon heralde samsuna kky bile vermezken dün gece 2den beri hafif kar yagdı ara ara şuan bile atıyor bak kky bile demedi şuan saf kar atıyor nasıl olacak

• Sen mgmde çalışıyon heralde samsuna kky bile vermezken dün gece 2den beri hafif kar yagdı ara ara şuan bile atıyor bak kky bile demedi şuan saf kar atıyor nasıl olacak

0 derecedd yağan kar ile 3-4 derecede yağan karın ayrımını burada anlatmak zorunda bıraktırmayacaksındır diye düşünüyorrum 😊 Ek olarak Rizeye özel yorum yaptım, genele vuracaksak da yine %90 a yakın tutturdu. Ha yine ek bilgi vereyim "şu anlık" diye not düştüm ilk mesajda.

• Sen mgmde çalışıyon heralde samsuna kky bile vermezken dün gece 2den beri hafif kar yagdı ara ara şuan bile atıyor bak kky bile demedi şuan saf kar atıyor nasıl olacak

Patron kusura bakma ama kafanı dışarı çıkartıp görebiliyor isen şayet örtü sınırı 500metreye bile çok cılız biçimde inmiş gece yarısı 1 saat hafif kar serpildi diye kar yağdı olmaz Mgm senin gördüğün 1 saatlik kar yağışını baz almaz amatör bir kurum değil orası yoksa geri kalan 23saat boyunca ne olduğu ilemi ilgilenicek mgm gayet başarılıdır bu sene eline su dökemedi kimse hep ters köşeye yatırdı bende kendilerini açıkçası beğenmezdim önceden ama bu sene farklı götürüyorlar belliki birşeyler değişmiş. Bu sistemlerden çıkarılacak dersler vardır yağış ve soğuk anlamında. Kendi şehrim adına konuşuyorum her şehrin kendine özel yapısı vardır ufak tefek yanılma payları olabilir. Biz amatör olarak forumda eğlenmeye devam edelim konuşalım.

• Akçaabat istasyonu mgm ye göre gecenden sonra iyi yağış almış Trabzon tarafları biraz şaşırttı sıcaklık geri kaldı yağış geceden sonra olmadı, yorozu deviren bulutlar Akçaabat üstünde asılı kalmış Akçaabat adına güzel beğendim hiç yoktan iyidir, aslında daha iyisini bekliyordum ama kısmet değil yine de mart a göre oldukça iyi ve gfs ye göre kış daha bitmedi soğuk ataklar veriyor, inşallah mart son hafta kar yağışı örtüsü olmaz, çünkü dallarda tutup bi gece don etti mi yandı fındık, onun yerine yağmur ya da sulu kar yeğlerim...

• Snow28 kardeşimin beyanına göre Giresun beni yanıltmadı.

Ama konumum için tam bir fiyasko oldu. Şu an konumumda 3-4 cm kar anca var, muaazzam soğuk yakaladık, ama yağış çok kötüydü. Derelide örtü 300 mt den aşağıda yok. -5 lik sistemde efsane yaşıyoruz, -10 da rezalet. Demekki -5 altı buraya yaramıyor.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (2021) 455

• Narsil
    2. Replies
      455
      Views
      11k
      455
    3. Aykut53

1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.1k

• Aytac
    2. Replies
      3.1k
      Views
      457k
      3.1k
    3. SiBiRyAcI

1. Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar 8.6k

• Samet
    2. Replies
      8.6k
      Views
      492k
      8.6k
    3. Demirbey01

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 8.6k

• Interstellar
    2. Replies
      8.6k
      Views
      384k
      8.6k
    3. Demirbey01

1. İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar 11k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      11k
      Views
      746k
      11k
    3. Onur35

1. Veri Paylaşım ve Değerlendirme Merkezi 6.8k

• Interstellar
    2. Replies
      6.8k
      Views
      690k
      6.8k
    3. 4 Şubat

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 2 (19.06.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      184
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 2 (19.06.2021) Genel Yorumlama 11

• Samet
    2. Replies
      11
      Views
      346
      11