Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Annem de iki gündür vücut ağrısı vardı dün akşam arttı ve ateşi çıktı baş ağrısı şiddetlendi test verdi sonuç pozitif ve ben dahil çocuklarım hepimiz temasliyiz büyük oğlumda burun tıkanıklığı sesinde değişiklik var ☹️ babam oksijen tedavisi görüyor şuanda onda bir belirti yok bakalım nasıl günler bekliyor bizi ☹️☹️

İnşallah iyi olurlar ikisinede Allah safi ismin hürmetine şifalar versin

• OldMember çok geçmiş olsun hocam.

Benim annem de 82 yaşında , tansiyon , şeker hastası .

3-4 gün süren baş ağrısı dışında başka bir şey olmadı.

Yani her filmin sonu kötü bitmiyor. Allahtan ümit kesilmez. Siz elinizden geldiğince iyi bakın , besin ve guda takviyelerini yapın.

Gerisi takdir.

• Çok sağolun hocam Rabbim hepsine uzun ömürler versin Allah başımızdan eksik etmesin inşallah hafif atlatirlar duam bu yönde 🤲

• karasah hocam öncelikle geçmiş olsun. Toplumsal tepki falan olmaz, olağanüstü halde uygulanan gözaltı ve tutuklama süreleri uygulamaları yanlış hatırlamıyorsam yazın uzatıldı baya bir süre daha. Zaten anketlerde çoğu vatandaşın halinden memnun olduğu anlaşılıyor.

Normal yeni çalışma hayatına başlayan bir çalışanın artık ev ve araba alması da hayallerde sadece .

Ayrıca malesef sorunumuz sadece ekonomi de değil daha mültecileri ne yapacaz belli değil esad hepsini affetmesine rağmen gitmiyorlar.

Hocam toplumsal patlama derken ,

Organize şekilde bir eylemden bahsetmiyorum.

İstemsizce gelişecek spontane eylemlerden bahsediyorum.

Bu durumda ,sabit maaş ile ev geçindirenlerin kısa sürede ekonomik sonra da psikolojik bunalıma girmeleri olası.

Bakın pazar diyorum.

Esenyurt ta sıradan , işçilerin oturduğu bir muhitte halk pazarı.

İş çıkış saati bom boş ve pahalı . Tezgahlar dolu değil.

Bu pazarda iğne atsan yere düşmezdi.

Bu gidişat iyi değil.

• Bireysel anlamda da çoğu kişi halinden memnun hocam düzelir olur böyle şeyler, avrupa da çok kötüymüş diyorlar.

Biraz fazla hesap yapan durumun farkında olan kişiler zaten bahsettiğiniz bunalıma ve anksiyateye girmiş durumda.

• Bu arada OldMember tekrar geçmiş olsun süreç zor ama etrafımda öğrencilerden ve öğretim üyelerinden memurlardan bir sürü insan var çoğu hasta oldu ve çoğunlukla ufak belirtilerle atlattılar yani bir nevi grip gibi geçirdiler, umarım hafif atlatır hasta olanlar..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• karasah hocam belki de hedeflenen şey, insanların çileden çıkmasıdır ki ve ben bunun düşünüldüğüne o kadar çok inanıyorum ki herşeyi kısa zaman sonra göreceğiz zaten...Yani bir çözümsüzlüge doğru bir süreç isletiliyor gibi.Bu kadar duyarsız olmayı başka şeyle açıklayamıyorum.

• Annem de iki gündür vücut ağrısı vardı dün akşam arttı ve ateşi çıktı baş ağrısı şiddetlendi test verdi sonuç pozitif ve ben dahil çocuklarım hepimiz temasliyiz büyük oğlumda burun tıkanıklığı sesinde değişiklik var ☹️ babam oksijen tedavisi görüyor şuanda onda bir belirti yok bakalım nasıl günler bekliyor bizi ☹️☹️

Çok geçmiş olsun hocam tekradan, rabbim hayırlısını eylesin. Acil bol şifalar versin inşallah.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk