Basketbola Dair Her şey [Basketbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Konuyu hortlatayım dedim. Bu gece oynanacak olan new york knicks - Golden state warriors nba basketbol maçında Stephen curry en az 1 üçlük atması halinde 2973 üçlük isabeti ile zirvede olan ray Allen in rekoruna ortak olacak. 2 ve üzeri üçlük isabeti yaptığında ise resmi olarak rekoru egale edip birinci sıraya yükselecek. Maçı gece 03:30 da ssport canlı yayınlayacak.

• forum.havaforum.com/attachment/140231/

Bu atari oyununu hatırlayan var mı? Tabi hatırlamak için benim gibi 30 yaş üzeri olmak lazım, forumda gençler çoğunlukta sanırım.

Babamın ömründe bana aldığı ilk ve tek kasette vardı bu. Burada hep golden state ‘i alırdım. Chris mullin’i çok severdim. Oyunda bile jordan ve magic johnson domine ederdi oyunu. Ama mullin sessiz sakin hep onların arkasında en skorer olurdu. Bir de en büyük rakibimiz Portland ‘da drexler vardı.

O sevdiğim oyuncu mullin ‘in şöyle bir videosuna denk geldim. Hakkaten büyük şutörmüş

BORN IN WINTER

• 39 yaşındayım bu oyun ve bir tane futbol oyunu vardı Ataride. İkiside vazgeçilmez di :) şimdi ki grafiklere bakınca vay ve diyor insan. Ama bu gelişime sahih olmak işte sadece bizim nesle denk geldi çok şanslıyız.

Mullin hakkında da şunu diyeyim 91-92 yılında 25 kusur ortalama ile de 3. Olmuştur ayriyeten . Bir ara antrenör yöneticiliğe de yeltendi ama pek de başarılı olamadı :))

• 39 yaşındayım bu oyun ve bir tane futbol oyunu vardı Ataride. İkiside vazgeçilmez di :) şimdi ki grafiklere bakınca vay ve diyor insan. Ama bu gelişime sahih olmak işte sadece bizim nesle denk geldi çok şanslıyız.

Mullin hakkında da şunu diyeyim 91-92 yılında 25 kusur ortalama ile de 3. Olmuştur ayriyeten . Bir ara antrenör yöneticiliğe de yeltendi ama pek de başarılı olamadı :))

Hocam efsane oyundu ya, David Robinson ve hakeem olajuwon’un uzaktan çift elle vurduğu smaçlar ne keyif verirdi

Knicks ‘te john starks ne üçlük atardı..

Bu oyunu o kadar çok oynadım ki, çoğu takımın o sezonki ilk beşini sayarım

Mesela golden state

Tim hardaway

Mario elie

Chris mullin

Tyronne hill

Lewis owens :)

BORN IN WINTER

• Oooo sen baya fanatikmissin hocam :)))

• Ulan larkin bitirdin bizi yaaa. Son periyotta farkı 18'den 6 dakikada 1'e kadar düşürdük Fener 30 saniye kala 2 sayı gerideyken Larkin düşerken son saniye el üstü üçlük atarak maçı koparttı.

• Ulan larkin bitirdin bizi yaaa. Son periyotta farkı 18'den 6 dakikada 1'e kadar düşürdük Fener 30 saniye kala 2 sayı gerideyken Larkin düşerken son saniye el üstü üçlük atarak maçı koparttı.

Asıl Rodrigue Beaubois bitirdi bizi. Her şeyi sokmasa öne geçmiştik.

• Bu konuyu canlandiralim artık yarın Avrupa Basketbol Şampiyonasi start veriyor ilk rakip Karadağ başarılar milli takım rk23_kgigf-123 :/8103* 🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• A Grubu

🇹🇷 TÜRKİYE

🇪🇸 İspanya

🇧🇬Bulgaristan

🇲🇪 Karadağ

🇬🇪 Gürcistan

🇧🇪 Belçika

B Grubu

🇧🇦Bosna Hersek

🇱🇹Litvanya

.🇭🇺Macaristan

🇫🇷Fransa

🇸🇮Slovenya

🇩🇪Almanya

C Grubu

🇬🇧Büyük Britanya

🇭🇷Hırvatistan

🇬🇷Yunanistan

🇪🇪Estonya

🇮🇹İtalya

🇺🇦Ukrayna

D Grubu

🇨🇿Cekya

🇮🇱İsrail

🇷🇸Sırbistan

🇫🇮Finlandiya

🇵🇱Polonya

🇳🇱Hollanda

• İlk yarı 10 sayı fark ile bitirdik Karadag bizim gücümüzün çok altında bir takım bizim rakibimiz İspanya inşallah böyle devam ederiz çünkü Karadağ da bir yerden ters bir takım ne yapacağı belli olmuyor