Ankara Özel Raporlar - Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • şu buz havaları seviyorum keşke kalıcı olsa :D ama daha erken olsa da şubatın 7 8 i heralde sıcaklar geliyor..bakalım neler olcak

• Gençler, Ankara’da cağ kebabını nerede yiyelim? Var mı öneriniz?

P/f oranı yüksek bir yer olsun.. gidip şişine 50 TL vermeyelim şimdi :)

BORN IN WINTER

hocam samsun yolu çalışkanlar petrol ofisinin az ilerisinde köprü çağ kebap var. bayadır uğramıyorum fiyatlardan haberim yok ama tadı güzeldi.

• O zaman konya ve Aksaraya hayırlı olsun gardasim :D2

Hakkaten ya Antalya körfezinden giren konya aksaray nigde nevşehir kırşehir yozgat a yaradı 😬 Bi denk getiremedik soğukla bol yağışı 😬 14 Aralık’daki yağışı hatırlayan var mı? Şu soğuğun üstüne gelse efsane olurdu 😔

• hocam samsun yolu çalışkanlar petrol ofisinin az ilerisinde köprü çağ kebap var. bayadır uğramıyorum fiyatlardan haberim yok ama tadı güzeldi.

Tamam sağolasın,

Hanım hiç yememiş. Bir götüreyim dedim. Aday listeme ekleyeyim

Nasıl bir kayınpederim var ki hanım ilk iskenderini, ilk hamburgerini , ilk kuzu şişini, kokoreçini falan hepsini evlendikten sonra yedi

Şimdi sırada ilk cağ kebabı, ilk Adana kebabı ve ilk lokum etimiz var.. 6 ayda bir maaş farkı yattıkça bir ilkimizi gerçekleştirmeye gidiyoruz.. :hfyeni (18):

Dışarıda yemek artık çok pahalı diyorlar, bakalım gidince göreceğiz..

BORN IN WINTER

• Yemin ediyom fakirlik akiyo her tarafımızdan yatacak maaş farklarının bile yerini hazırladık..kredi kartları desen ağzına kadar şişmiş durumda.:D2

• Hakkaten ya Antalya körfezinden giren konya aksaray nigde nevşehir kırşehir yozgat a yaradı 😬 Bi denk getiremedik soğukla bol yağışı 😬 14 Aralık’daki yağışı hatırlayan var mı? Şu soğuğun üstüne gelse efsane olurdu 😔

Bu sistemide konya kaptı Şakir şakır yağmur aldık alçak kesimler.

• karnımı acıktırdın abi ya böyle çatır çatır yazılır mı ?

gidip ekmeğime çukulata sürüyüm ^^

İskitlerde koç cağ kebap var ünlü güzel biyer hocam öneririm en son gittiğimde 6 cag 2 ayran 100₺ ödemiştim (2ay oldu)

Bir de kalenin çıkışında biyer var adını unuttum orası da güzel 👍😂