İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Rüzgar yönü yıldıza mı döndü :( Sancaktepe olarak kayıplardayız. 30 dakikadır dek alamıyoruz elim ayağım titriyor :(

• Boğaz hattından az sağ gel vur bizee

Е́сли у вас есть вре́мя, что́бы ныть и жа́ловаться, зна́чит его́ доста́точно, что́бы всё измени́ть.

• yarin beklediğimiz girdap modellerin bekledigi şekilde gelirse, beklenen şekilde aşırı etkili olacağını düşünmüyorum. Şimdilik herşey güzelken, şu dalgasına yaptığım öngörüyü bir değerlendirelim sevgili forumdaşlar 😂

Berkay34  Vintersaga özellikle eski ve yenisinden bölge sorumlularımızın ufaktan detaylı fikrini merak ediyorum :)

• Ümraniye üsküdar kadıköy ataşehir beykoz beşiktaş hazırlan rk223_kgigf-12351

Düşündürücü

Е́сли у вас есть вре́мя, что́бы ныть и жа́ловаться, зна́чит его́ доста́точно, что́бы всё измени́ть.

• yarin beklediğimiz girdap modellerin bekledigi şekilde gelirse, beklenen şekilde aşırı etkili olacağını düşünmüyorum. Şimdilik herşey güzelken, şu dalgasına yaptığım öngörüyü bir değerlendirelim sevgili forumdaşlar 😂

Berkay34  Vintersaga özellikle eski ve yenisinden bölge sorumlularımızın ufaktan detaylı fikrini merak ediyorum :)

Silivri reyizi her okuyuşta patlıyorum :hfyeni (18):

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):