İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • skew-t rezalet rüzgar açısından onun dışında cepheden 150mt hatta 200mt üstü harici örtü oluşumu mümkün değil bence cumartesi sabaha doğru boğaz hattı ve anadolu yakası kıyılarında çatı-çimen-araba beyazlayabiliir gibi 200mt üstünde 10cm'e ulaşır 50-200mt arası cıvık bir örtü yapar

• bu arada icon sistem boyunca yıldız vermiş -42lik çekirdek de pazar gecesinden salı öğlene kadar duruyor dek yağışları ciddi biçimde artmış salı gününü de topa sokmuş ama cepheden kısmış

• bu arada icon sistem boyunca yıldız vermiş -42lik çekirdek de pazar gecesinden salı öğlene kadar duruyor dek yağışları ciddi biçimde artmış salı gününü de topa sokmuş ama cepheden kısmış

Ben ağırlıklı olarak karayel gibi gördüm ama yanlış görmüş olabilirim

• Bayılıyorum böyle sistem analizlerine,

Emeğine sağlık Berkay34 👑

Snow Depht / Beylidüzü

Kara Aşık Olmak Delilik Değil bir Sevdadır...

hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333hava-yagmusrs23333323333

• Tek ümidim Bermuda için cephenin erken girip 2 3 saat önce kara çevirirse bu cepheden memnun olurum.

Beylikdüzü bunu yapmıştır. Boşuna yatırım yapmadık buraya, yüzümüzü kara çıkarma be Beylikdüzü ☺️

Snow Depht / Beylidüzü

• Arkadaşlar lütfen konuya saçma sapan mesajlar yazmayın. Üzgün olanlar var tabi ki, ben de konumum adına çok memnun değilim ama garip bir dille sürekli hiçbir şey yağmayacak örtü bile olmayacak yine aynı şey minvalinde yazdığınız mesajlar hiçbir şey değiştirmiyor. Buradaki kimse kahin değil herkes uzun süredir sistemin takibini yapıyor ve olursa oluyor olmuyorsa olmuyor. İnsanlar bilgi almak için girdikleri konuda sizin garip şikayetlerinizi okumak zorunda değil.

• Tek ümidim Bermuda için cephenin erken girip 2 3 saat önce kara çevirirse bu cepheden memnun olurum.

Beylikdüzü bunu yapmıştır. Boşuna yatırım yapmadık buraya, yüzümüzü kara çıkarma be Beylikdüzü ☺️

Karayel söz konusu olduğu için Bermuda da yağış erken çevirebilir kara. hava-kars323 Her zaman bir sürpriz yapmıştır karayel :)

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Bence büyük ihtimalle erken döner karayel sağlam. :thumbup:

• Dediğim gibi kıyı kesimler umutlanmasın 5 cm yok bile. Ffff anadolu yakasıni her zaman ki gibi izlicez offff offff

Bilip bilmeden böyle yorum yapacaksanız yazmayın buraya, biz bu forumu yaz kış kullanıyoruz sadece sistem anında gelmiyoruz, ve burada bu işin üstadı olan üyelerimiz var.

Sorum yaptığın analizi hangi veriye göre yaptın açıklada bizde bilelim. Sağdan soldan duyduğun kelimelerle buradan yorum yapmayın...

Snow Depht / Beylidüzü

• Kardeşim mesajları raporlayın geçin niye cevap veriyorsunuz, forumda gereksiz yere gerginlik yaratıyorlar

Berkay34 Kardeşim eline sağlık, çok açıklayıcı olmuş, inşallah hepimizi tatmin eder