Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • şimdi aklıma geldide daha dün buraya gelen bazı şahıslar kulağıma gelenlere göre üstad olmuşlar keza onların yaptıklarını savunacak değilim elbet bu forumunda kendine göre kuralları var elbet.bu kurallara uymayanlarda doğal olarak cezasını çekecek.keza burası artık benim ailem gibi oldu iyisiyle kötüsüyle birçok sistem yaşadık ve kısmette varsa bundan sonrada yaşamaya devam edeceğiz inşallah daha iyilerinide rabbim bizlere nasip eder ben şahsım adına herzaman yaz olsun kış olsun burada olmaya devam edeceğim rabbim yeterki cansağlığı versin gerisi önemli değil.ailemize katılmak isteyen hava sevdalısı dostlarada kapımız herzaman açık 😊😊😎

Ben yaklaşık 9 senedir buralardayım ama hala üstadlığa geçemedik acaba üstadlık başvurusunu nereye yapıyoruz olmuyor böyle hocam :D

• Ben yaklaşık 9 senedir buralardayım ama hala üstadlığa geçemedik acaba üstadlık başvurusunu nereye yapıyoruz olmuyor böyle hocam :D

Haklısınız. Ben de bir aydır aktifim diyebilirim. Üstad oldum asla diyemem. Hobi olarak takip ediyorum. Tek başına değilde toplu bir şekilde, bölgemin insanlarıyla bu süreçleri takip etmek daha keyifli oluyor. (Kendi çapımda, amatörce yorumlamaya çalışıyorum.) Önümüzdeki 3-5 günlük sürecin tahminlerini yapmayı daha çok seviyorum kendi konumum adına çünkü kesine daha yakın oluyor. Bu da benim işimi daha da kolaylaştırıyor😃

Arada bir geyiğe vurduğum da oluyor 😃 çünkü bazen çok resmi oluyoruz daralıyorum. Grubu biraz hareketlendiriyim diyorum. 🤷‍♂️Öyle. Yeni olduğum için forumun kurallarına hakim değilim. Bilmeden yaptığım hatalar olduysa affola. 🙏

• Haklısınız. Ben de bir aydır aktifim diyebilirim. Üstad oldum asla diyemem. Hobi olarak takip ediyorum. Tek başına değilde toplu bir şekilde, bölgemin insanlarıyla bu süreçleri takip etmek daha keyifli oluyor. (Kendi çapımda, amatörce yorumlamaya çalışıyorum.) Önümüzdeki 3-5 günlük sürecin tahminlerini yapmayı daha çok seviyorum kendi konumum adına çünkü kesine daha yakın oluyor. Bu da benim işimi daha da kolaylaştırıyor😃

Arada bir geyiğe vurduğum da oluyor 😃 çünkü bazen çok resmi oluyoruz daralıyorum. Grubu biraz hareketlendiriyim diyorum. 🤷‍♂️Öyle. Yeni olduğum için forumun kurallarına hakim değilim. Bilmeden yaptığım hatalar olduysa affola. 🙏

ben nerdeyse 2 yıllık üyeyim kuralları doğru dürüst bilmiyorum :D yanlış yaptığını düşünüyosan yanlıştır zaten :D arada büyük harfi unutuyorum onun dışında yok :D ^^

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Buralardayım eray kardeşim okuyorum mesajları. Çorum kar görecek yine 😎 örtü de olur.

Samsun'da mısınız hocam ?

Bi dönem Çorum'a gelme durumlarınız vardı diye hatırlıyorum

• Kardeşim yaz eskiden daha çok aktiftin

Normalde başka bir forumda üyelik yapıyorum bana verilen bir rütbeyle. O yüzden sıkıntı olmasın diye yazmamaya çalışıyordum ancak burada orta ve doğu karadeniz grubuda ailem gibi ve burayada yazacağım artık yeniden. Üye olduğum iki forum içinde bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum inşallah

• Normalde başka bir forumda üyelik yapıyorum bana verilen bir rütbeyle. O yüzden sıkıntı olmasın diye yazmamaya çalışıyordum ancak burada orta ve doğu karadeniz grubuda ailem gibi ve burayada yazacağım artık yeniden. Üye olduğum iki forum içinde bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum inşallah

Hava forum başkadır biliyorsun 😀😀

• Valla ne diyeyim bende 1 yıllık üyeyim. Daha halen veri analizini tam çözmüş değilim. Yavaş yavaş öğreniyorum. İnşallah yaza kadar baya bir yol kat etmiş olacağım.