Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şu sekilde formülümüze edebiliriz.

Eger 5 kwh/gün altı ise:

Yeni fatura ücreti = eski fatura×1.50

Eger 5 kwh/gün üstü ise:

Yeni fatura ücreti = eski fatura×2.25

• Arkadaşlar en çok bana girdi merak etmeyin elektrik sobası yakıyorum ve gecen ayın faturası 380 lira var mı daha fazla forumda merak ettim? :)--

• Arkadaşlar en çok bana girdi merak etmeyin elektrik sobası yakıyorum ve gecen ayın faturası 380 lira var mı daha fazla forumda merak ettim? :)--

O sobayı alıp kimsenin ulaşamayacağı bir yere saklıyoruz. Yoksa 950 tl gibi bir fatura ile haşır neşir olabilirsin kardeşim :)

• Hayır eski üyeliklere zam yapamazlar, yaparsa gidip şikayet et.

tek hobimiz spordu artık ondan da olucaz üyelik bitince niye yaşıyoruz ki niye ? Bıktım artık yurtışında millet sırf üyelik olsun diye 10 dolara yaptrdığı üyelik ülkemde lüks .....................

• elektrik fiyatları uçtu gitti eyvallah da şimdi ben sokağa çıksam sorsam ki nükleer enerjiye karşı mısınız % 80 karşı çıkar. Avrupa'da özellikle Fransa da elektrik nükleer enerjiden karşılanıyor. Yanı başımızda Ermenistan Sovyetlerden kalma Metsamor nükleer santralini kullanıyor. Nükleer santral şart arkadaşlar . Elektrik büyük ölçüde Doğalgaz çevrim santralleri ve Termik santrallerden üretiliyor. Doğal gaza adamlar zam yapınca mecbur bizde yapıyoruz. Lütfen bunu zamları savunuyorum diye algılamayın ama elimizden de gelen bir şey yok. Gerçekler acıdır maalesef

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• tek hobimiz spordu artık ondan da olucaz üyelik bitince niye yaşıyoruz ki niye ? Bıktım artık yurtışında millet sırf üyelik olsun diye 10 dolara yaptrdığı üyelik ülkemde lüks .....................

Milletin 10-20 birime aldığı protein tozları bizde en son 610 birimdi yarın bakayım yine zamlanmıştır şimdi :)

• Eşim tarafından fena trollendim.

Milli piyango almıştım iki tane.

Biraz önce emniyetten çıkıp eve giderken numaraları bana atmasını istedim kontrol etmek için.

Oda bana, 1.200.000 tl ödüllü 2235206 numaralı biletin nunarasını yolladı. Ve ben şokk.

Halbuki bizim biletlere vuran ikramiye koca bir sıfır :))

Ulan ne heyecanlanmıştım be herşey kursağımda kaldı :))

• iyi ki çıkmamış

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bi kaç saat önce online olmadığım saatlerde yaptığım bir yorumdan dolayı birisi hakkımda yalancı ateist gibi ifadeler kullanmış hakaret etmiş. herkesten özür dilerim yanlış anlamayın ama OF lu çok çok ünlü bir aileye enişteyim. Herkes beni sevip sayar. Kim olduğunu tahmin bile edemezsiniz.27 senelik evliliğimde 1 kere bana yardımcı oldular.Trabzon'da askerlik yaptırdlılar enişte olduğuğum için. Onun haricinde hiç bir şekilde o kaynaklardan boğazımdan tek bir haram lokma dahi geçmedi .tek kuruş dahi o imkanları kullanmadım. Herkim olusa olsun doğruları söylemek yanlışları belitmek her zaman ilkem olmuştur. Bu ülkeye elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım ve hep kendi yağımla kavruldum. Ama hakkkımıda garibanın hakkınıda kimseye yedirtmem. Hak edeni överim hak etmeyene de gerekli cevabı veririm. Kimse kusura bakmasın herkese hayırlı mutlu seneler.