Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Rusya yakın zamanda ciddi bir ekonomik krizden çıktı, biraz önce ki açıklamalardan sonra rus şirketleri piyasada çöküş yaşamaya başladı ruble dip noktaya doğru yola koyuldu.

Stalin döneminde cezayı rus halkı çekti, putin döneminde de aynı senorya yı yaşayacaklar olan hep halka oluyor maalesef.

• abi öyle bir konumdayız ki ülke olarak.
    Rusya tarafını tutsan batı sıkıntı, batıyı tutsan Rusya sıkıntı...
    Altımız savaş, üstümüz savaş, sağımız savaş, solumuz bizle sıkıntılı...

Tarihin bize yükseliği misyon : SAVAŞÇI MİLLET...

3 BİN YILDIR HEP SAVAŞIN ORTASINDA HER SAVAŞIN TAM MERKEZİNDE YER ALIYORUZ BİR ŞEKİLDE.

şu tivit tüm olayımızı özetliyor

Tribunsel @tribunsel 1 gün TRIBUNSEL izlandalı Aron Gunnarsson: "Türkiye'ye  gelirken önceden yaşananlardan dolayı çekinerek... - Guldum.net - Caps  arama motoru

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Savas durumunda yunanları denıze dokeceksek mılletce tamamız :hfyeni (29):

ne denizi hocam banyo küvetinde boğarız o asalak herifleri

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Putin Ukrayna hakkında söylediklerini, Türkiye için söyleseydi şu an halk gönüllü askerlik için askerlik şubesine akın etmişti 😀😀 ayrıca Amerika’nın Ukrayna meselesi konusunda hiçde umurunda olduğunu düşünmüyorum. Formaliteden ikide bir yaptırım falan diyor o kadar

• PKK ve YPG yi destekleyip , Yunanistan'ı bize karşı kollamıyor olsalardı NATO nun tarafında olalım derdim.

Mevcut durumda şartlar elverdiği sürece tarafsız bir tutum izlenmeli

Görüşleriniz için teşekkürler hocam.Bir ekleme de ben yapayım batı ya da doğu,taraf farketmezsin bizim bu tip olaylarda halk olarak geçmişte olduğu gibi kenetlenme gücümüzü göstereceğimize inancım tam.Devletimizin yapacağı da ülkenin en az belki de hiç zarar görmeden bize maalesef konum olarak yakın olan bu olayın güzel diploması ile yönetilmesi olur diye düşünüyorum.

• Rusya yakın zamanda ciddi bir ekonomik krizden çıktı, biraz önce ki açıklamalardan sonra rus şirketleri piyasada çöküş yaşamaya başladı ruble dip noktaya doğru yola koyuldu.

Stalin döneminde cezayı rus halkı çekti, putin döneminde de aynı senorya yı yaşayacaklar olan hep halka oluyor maalesef.

şerefsiz stalin aynı anda macaristan bulgaristan polonya romanya çekoslovakya yugoslavya kore vietnam çin gibi ülkeleri karıştırarak kendi diktatör kuklalarını iktidara getirmiş hakları birbirimne kırdıtmıştı.bu ruslar hep sinsi ve tehlikeli olmuşlardır.

• Türk milletinin en sevdiğim yanı :

Aile arasında ki arazi anlaşmazlığında bile kendi kardeşlerini vurmaktan çekinmeyen insanlardan oluşmasıdır :)

Toprağı için babasının oğlunu tanımaz bizim millet

• Görüşleriniz için teşekkürler hocam.Bir ekleme de ben yapayım batı ya da doğu,taraf farketmezsin bizim bu tip olaylarda halk olarak geçmişte olduğu gibi kenetlenme gücümüzü göstereceğimize inancım tam.Devletimizin yapacağı da ülkenin en az belki de hiç zarar görmeden bize maalesef konum olarak yakın olan bu olayın güzel diploması ile yönetilmesi olur diye düşünüyorum.

bulunduğumuz konum ve şartlar gereği denge politikası bu topraklarda uzun zamandır dillerde bulunur ama genelde denge bir tarafa kayıktır. Belki de uzun bir aradan sonra gerçekten denge politikasının kullanılması ve uygulanması gereken bir durum gerçekleşebilir..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Haydi gel de burdan yak Rusya Ukrayna nin doğuşuna hareket başlattı asker giriyor Putin emri verdi çok kötü yanımızda savaş başlıyor resmen Allah ülkemizi korusun dünyada barış ortamı sağlansın insallah

• Beklenen olucak artık herhalde.

Yok hocam hıcbırsey olmaz ıngıltere abd hepsı bosa salladı noldu bak adamlar konvoy halınde gırıyor nerde mudahale ben bıle dedım bunlar konusuyorsa mutlaka sıkıntı olur ortada yoklar sankı gırdıgınden haberlerı yok var hepsinin