İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Nickime bak hocam boşuna koymadım o nicki ve şu umut dolu cümlelerine ve bizle paylaştığın değerli verilerine hayranım hocam

Değerli Düşünceleriniz için çok teşekkür edeirm hocam :)

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):

• Şu görüntü o kadar sinir bozucu ki anlatamam. Gecenin 2 sinde çıkıp oynamasanız nolur sanki.

Kardeiim sıkma canını burda da aynı görüntü var yalnız değilsin ve üzücü olan da yarının pazar olması

• şimdi geldim eve şansıma ben çıktım kar durdu neyseki güzel bir yürüyüş oldu ortalama 3 cm kar var heryerde sanırım. e-5 ise kar tutmuştu ve bütün arabalar geri geri gelip yan yola giriyordu üstelik e-5 lambalarıda yanmıyor garip şekilde anlamadım. karın kalitesi güzel katur kutur ediyor :D havanın -2 derece olmasının avantajı tabi umarım yarın daha iyi kütleler yakalarız.

• Hocam resmen beyaz çarşaf delik deşik olmuş gibi geliyor gözüme instgramda bir story atacaktım atamadım neyseki herkes evine gitti yeni dek bantlarını bekliyorum :)

• Kardeiim sıkma canını burda da aynı görüntü var yalnız değilsin ve üzücü olan da yarının pazar olması

O yüzden ben de bi daha ki kütlede çıkıp insanların önceden bastıkları yerlere basarak hakkımı geceden kullanıcam. Yarın havada yağan karı alıp ellerine kar topu yapacaklar çünkü biliyorum

• ya gecenin 2 si herkes sokağa çıkıyor örtüyü mahvediyorlar görsel güzellik çöp oldu birikim oluşmazki böyle basarlarsa

• Fikirtepe candır gerisi heyecan güzel kardeşim

• Gelen geçen İstanbul'un yarısı herhalde gideyim de şunların sokağına ayağımla basayım dedi. Gerçekten dışarıya baktıkça sinirlerim hopluyor

hocam neresi orası bende geleyim çok tatlı sinirleniyorsunuz 😂😂😂

• eriyecek ama akşamına daha kuvvetli olarak geri gelecek hocam 2 3 gün böyle devam

Valla hiç fark etmez uzun sürsün bizim olsun. Hatta mümkünse bütün kış kar yağsın. Eridi erimedi cidden çok önemsemiyorum artık.

Küresel ısınma gereği artık hiç görememe şansımız da var. Sonuçta 5 yılda bir doğru düzgün sistemler geliyor. Artık hiçbirine burun kıvıramıyorum.