İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zaten hesabı olduğunu biliyordum bunun forumda daha öncede söylemiştim takip ediyor en ufak bi kahinliklerleriyle dalga geçildiğinde hemen öfkeleniyor küfür etmeye başlıyor. Yok kaşınıyor illa gene başlıyacam 3.5 IQlü kahinin paylaşımlarını boy boy atmaya forumda. İnadına dahada uğraşıp gene güleceğim kaçarın yok benden Keremcim biliyorum burdasın ^^

ojGl9U.jpg

• Sistemin tırtlığı beni üzdü takip etmeye değmezmiş

Zayıf bir sistem olduğunu 5-6 gün önceden demiştim ben demiştim demek için değil estağfurullah ama geçenlerde 21 Aralık sisteminin bir tık üstü gibi olur demiştim eski mesajlardan görebilirsiniz

İnşallah Ocak sonuna kadar döşemeli bir sistem alırız en azından 15-20 cm lik

• Avukatımla iletişime geçtim gerekli işlemleri belge olarak fotoğraf atacağım. Namus sözüdür davamızdan tüm üyeler adına asla vaz geçmeyeceğim !

Şu herif bugün piyasadan silinsin hatta halkı gereksiz yere galeyana getirmekten, insanlara hakaretten, dolandırıcılıktan 2-3 yıl yatsın yemin ediyorum yarın modellerin biri 85 biri 87 biri 2004 gösterir gösterdiği gibi de gelir bu kadar da eminim 5 yıldır hangi sisteme elini atsa kurudu. Şu önümüzdeki güzel pattern var ona bile elini attı namussuz modeller bir ordan bir burdan geçirmeye başladı soğuğu

• İnsanların kutsal saydığı her ne şekilde olursa olsun KÜFÜR edilmemesi gereken ANNELERİMİZE küfür eden bu Yaratığı

Herkesin CİMER'e şikayet etmesini rica ediyorum.

Öncelikle yazım kötü olabilir kimse kusura bakmasın ama ANNEYE küfür eden bu şahsiyetsizi şikayet etmek boynumun borcudur.

• 850 mb -13 diye bir kural yok kaldı ki o -12. Karayelde -6 ile bile rahatça saf kar görebilir İstanbul.

• Şu terbiyesiz, ahlaksız, karaktersiz Kerem Ökten pisliğini dava edelim hep beraber. Twitin hemen ekran ekran görüntüsünü almayı unutmayalım.

Çünkü bu tip yazılarını sonradan silecek kadar da korkak bir karakterdir kendisi.

• Her şey sinoptiğe bakar bu arada -13 Mb soğuksa gündüz yağışın kestiği vakitlerde güneş de varsa 1-2 dereceye kadar da çıkabilir -1 izotermide karayel varsa hava sıcaklığı Tuzla'da bile -1 olabilir keza 6 ocak 2017de üst seviye alt seviyeden sıcaktı sistem girerken

• Az önce anlık bir tipi çıktı ama ne tipi, anında arabaların üstünü beyazlattı, az daha düşse dp neler olacak neler. Akşamı bekliyorum şimdilik çerez niyetine gelsin bunlar.

• Arkadaşlar sizlerden ricamız şikayet etmeniz ve lütfen küfür-hakaret herhangi bir sert yazı yazmamanız, gereken yapılacaktır..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN