İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar (Avar)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Beylikdüzünde yaşayan biri olarak buraya yeter afet boyutuna ulaştı artık dualarımız Anadolu yakası ve diğer semtler için hadi artık oralarda dolsun inşallah..

• Ya siz ne olsun istiyorsunuz yollar kapansın felaket olsun insanlar dışarı çıkmasın rezil mi olsun istiyorsunuz.Yagdi anadolu yakasına 2 gündür işte kahvenizi aldınız içtiniz seyrettiniz kar yağışınida forumun hocaların tahminide tuttu.Calisan anne gördüm bugün yemin ederim duyar falan kasmiyorum kadın bebek arabasının her yerini sarmış sarmalamis cocuk üşümesin diye belliki mecbur bırakacak bir yere sabah saat 7.30 daha bizi çalıştırıyor işveren sahada açık havada yapcan diyor ayağın üşürmü ıslanır mı kimi umrunda bunuda ayağında ısıtıcı varken söylüyor bide eli çatlamış soğuktan böyle krem sürüyordu ellerine ,yemin ederim çekemedim fotoğrafını kopek kedi ve karga yan yana çöpün kenarında yemek ayikliyor hiç biride birbirine demiyorki ya noluyoruz .Sizin bu kadar çok istediğiniz kar belki birinin felaketi gerek yok gerilemeye gerek yok kasmaya gelmiyor ise vardır Rabbımın bir bildiği kim bilir kimin dua si kabul oluyor.

Tmm

• Gündüz anadolu kırıntıları alır 5-6 cm diyince linçliyordunuz yine haklı çıktım burda maalesef yıllardır olan insanların Anadolu yakasını kandırmaya yönelik tahminleri beni üzdü gerçekler acıdır her zaman realist olmak lazım Anadolu yakası kırıntılardan kuzeybatısı yükseklerinde 10 cm güneybatısı (Ümraniye-ataşehir-çekmeköy) ise 6-7 cm alır güney kıyılar da 1-2 cm ile kapatır günü çok üzücü bir sistemdi

• Ya siz ne olsun istiyorsunuz yollar kapansın felaket olsun insanlar dışarı çıkmasın rezil mi olsun istiyorsunuz.Yagdi anadolu yakasına 2 gündür işte kahvenizi aldınız içtiniz seyrettiniz kar yağışınida forumun hocaların tahminide tuttu.Calisan anne gördüm bugün yemin ederim duyar falan kasmiyorum kadın bebek arabasının her yerini sarmış sarmalamis cocuk üşümesin diye belliki mecbur bırakacak bir yere sabah saat 7.30 daha bizi çalıştırıyor işveren sahada açık havada yapcan diyor ayağın üşürmü ıslanır mı kimi umrunda bunuda ayağında ısıtıcı varken söylüyor bide eli çatlamış soğuktan böyle krem sürüyordu ellerine ,yemin ederim çekemedim fotoğrafını kopek kedi ve karga yan yana çöpün kenarında yemek ayikliyor hiç biride birbirine demiyorki ya noluyoruz .Sizin bu kadar çok istediğiniz kar belki birinin felaketi gerek yok gerilemeye gerek yok kasmaya gelmiyor ise vardır Rabbımın bir bildiği kim bilir kimin dua si kabul oluyor.

Afet var şu an Silivri-Yenibosna arasında

• avrupa yakası boğaz hattı hariç biraz daha yağarsa afet haline dönecek artık. 2017 yi yakaladı neredeyse. anadolu yakası ve boğaz hattı da nasiplenir inşallah bu gece bol bol. avrupa yakası olarak bize yeter bence bu kadarı. şükürler olsun