Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bakalım yeni komplo teorileri neler olacak :)

Yeni Komplo Teoriniz Varsa Alırız: Türkiye'ye Gelen Bill Gates, Efes Antik Kenti'ni Paşalar Gibi Gezdi.

HaberReport on Twitter
    “Bahçeli: Sayın Kılıçdaroğlu, Demirtaş'ın hasretini çekiyorsan, "Kavala olmadan yaşayamam" diyorsan biraz daha devam et, sonunda kanun yoluyla onların…
    twitter.com

• Sadece, american bir şirket tarafından finanse edilen bir kanal izlemek, haber dinlemek günümüz şartlarında mantıksız. İlgili ülke ile bu kadar sorun varken.

Haber kanallarina bakmiyorum bile sadece dışarda çok dolaşıyorum işim ve okulumdan dolayı iyi bir gözlem yapmak yetiyor insana..

• şu ülkede anlayamadığım o kadar çok şeyin arasında en fazla merak ettiğim konulardan biri malum kanallar diyeyim isim kullanmayayım arasındaki fark. ben bakınca ikisindede bir fark göremiyorum gören varsa benide aydınlatırsa sevinirim. Birini izliyorsun hiç doğru birşey yok birini izliyorsun hiç yanlış birşey yok. O halde fark nerede ikiside körü körüne bir yerlere hizmet ediyor sana bana vatandaşa değil

• @4 Şubat hocam selamlar nasıl oldun taburcu oldunuzmu? Nedir son durumun hocam?

2 gün önce taburcu oldum hocam. Pataloji sonuçlarını bekliyoruz pzt salı gününe. O na göre bir yol çalışması olacak. Ama Allah'ıma bin şükür tek başıma yaşayabilecek durumdayım anlık olarak. Tabiki ilaçların sersemliği oluyor üstümde. Şimdilik bu kadar inşallah yine havalardan konuşacak günlerimiz yakında olur. Sağlıcakla kalın....

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• 2 gün önce taburcu oldum hocam. Pataloji sonuçlarını bekliyoruz pzt salı gününe. O na göre bir yol çalışması olacak. Ama Allah'ıma bin şükür tek başıma yaşayabilecek durumdayım anlık olarak. Tabiki ilaçların sersemliği oluyor üstümde. Şimdilik bu kadar inşallah yine havalardan konuşacak günlerimiz yakında olur. Sağlıcakla kalın....

Gecmis olsun hocam tekrar Allah sağlık sıhhat versin inşallah

• 2 gün önce taburcu oldum hocam. Pataloji sonuçlarını bekliyoruz pzt salı gününe. O na göre bir yol çalışması olacak. Ama Allah'ıma bin şükür tek başıma yaşayabilecek durumdayım anlık olarak. Tabiki ilaçların sersemliği oluyor üstümde. Şimdilik bu kadar inşallah yine havalardan konuşacak günlerimiz yakında olur. Sağlıcakla kalın....

Hayırlı haberlerini alırız inşallah üstad. Bizide bilgilendirirseniz seviniriz. Sağlıcakla kalın.

Çok şükür hocam inşallah patoloji de iyi gelecek biiznillah.Seni tekrar hava forumda aktif tahminleri yaparken göreceğiz.Duaya devam

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• @4 Şubat hocam güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle, inşallah en kısa zamanda sıhhatine kavuşursun, arada fırsat buldukça yaz merak eden çok var seni..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Çok geçmiş olsun abi. Güzel haberler ile dön aramıza..

• İzleyinde biraz kafanız dağılsın bu senede böyle görüntü görmeyi nasip etsin allah inşallah

Ara tatil döneminde Çanakkale Ayvacık'ta köyümüze gitmiştim mahsur kalmıştık diz boyu kar vardı ve tipi devam ediyordu.Tam bir maceraydı.Bir hafta okulların açılması ertelenmişti o yıl.