Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Eminmisin,Türkiye Cumhuriyeti Devleti köklerini Orta Asya'dan alıp, yuzyillar boyunca isim değiştirerek bugünlere kadar ulaşan bir milletin son eseri,yani bu ülkeye kafa tutmak öyle her babayiğidin harcı değil, ülkemizi kucumsememeni öneririm, sözlerini dil sürçmesi olarak değerlendiriyorum.

Eğer silah mevzusu olmasa sadece insan gücü bıçakla tekerle kapışmalı olsa yürek olsa bizi kimse yenemezdi

Ama artık devir mertlik değil silah devri

Boşuna dememişler silah çıktı mertlik bozuldu diye

• Yani senin dediğin Türkiye’nin gücü Rusya ABD Çin tarzı ülkelerle aşık atabilecek seviyede diyorsun çok ütopik bu nükleer güçlerin olduğu dünyada

Aynen canakkeledede o kadar alet edavat vardıda biz aşık atamadık dimi. Bizdeki vatan aşkı olduğu sürece alayı gelsin ki onlarda biliyor Türkiye kadar vatanını savunan bı ülke yok o yüzden fitnelerle karıştırma çabaları var. Hadi Rusya gelsin bizim ülkede başkentte uçursun azıcık ülkene sahip çık rahatlık düşünmeyin. Şu patates eder lafını ülke için benim yanımda kullansaydın çok samimi söylüyorum seni patates ederdim.

• Aynen canakkeledede o kadar alet edavat vardıda biz aşık atamadık dimi. Bizdeki vatan aşkı olduğu sürece alayı gelsin ki onlarda biliyor Türkiye kadar vatanını savunan bı ülke yok o yüzden fitnelerle karıştırma çabaları var. Hadi Rusya gelsin bizim ülkede başkentte uçursun azıcık ülkene sahip çık rahatlık düşünmeyin. Şu patates eder lafını ülke için benim yanımda kullansaydın çok samimi söylüyorum seni patates ederdim.

Kardeş bilek gücüyle savaş olsun silahsız bizi yenecek kimse yok ama nükleer durumlarda aynı şeyi söyleyemem adamın. Elinde atom bombası var bizim öyle bir kozumuz yok bu bile büyük bir tehdit bizim için 😔🙁

• Sosyal medyada çok yalan yanliş haberler dolanıyor. Rusya henuz başkente girmedi 15-20km uzaginda. Ama o helikopter ve uçakların baskent yakınında fink atması üzücü durum işte hava savunmanın önemi burada belli oluyor.

• Kardeş bilek gücüyle savaş olsun silahsız bizi yenecek kimse yok ama nükleer durumlarda aynı şeyi söyleyemem adamın. Elinde atom bombası var bizim öyle bir kozumuz yok bu bile büyük bir tehdit bizim için 😔🙁

Güzel kardesim iş oralara gelsin hele bı o zmaan bakarız nükleerlere mükreellere noldu demir kubbesi vardı dışardan kitliydi kimse bişe atamazdı noldu iki bilgisayar işiyle açılıp bomba atıldı iş oralara gelsin o anın sıcaklığıyla neler olur neler.

• Güzel kardesim iş oralara gelsin hele bı o zmaan bakarız nükleerlere mükreellere noldu demir kubbesi vardı dışardan kitliydi kimse bişe atamazdı noldu iki bilgisayar işiyle açılıp bomba atıldı iş oralara gelsin o anın sıcaklığıyla neler olur neler.

Mertlikte yüreklilikte bize kimse meydan okuyamaz ama adamlar korkusundan (Rusya) vs kaçak dövüşür

Bilek bileğe gelmez herifler

• Milli güvenliğimizi ilgilendiren konularda, buradaki arkadaşlarımızın da sağduyulu kelimeler seçmesi önem arz eder.sözlerini düzeltmeni bekliyorum Gokhanhocaoglu

Dediklerimde aynı görüşteyim ama patates kelimesi uygun olmadı herkesten o kelime için özür dilerim daha uygun bir kelime kullanmalıydım argo bir kelime yerine

• Mertlikte yüreklilikte bize kimse meydan okuyamaz ama adamlar korkusundan (Rusya) vs kaçak dövüşür

Bilek bileğe gelmez herifler

İstediği sekil gelsin sen ülkene olan inancını kaybetme yeter nerelerden geldik biz buralara yapma böyle benden baskalarınıda üzersin. kusura bakma daha demin için patates felan diyince ben gelemem böyle seylere.

• Kardeş bilek gücüyle savaş olsun silahsız bizi yenecek kimse yok ama nükleer durumlarda aynı şeyi söyleyemem adamın. Elinde atom bombası var bizim öyle bir kozumuz yok bu bile büyük bir tehdit bizim için 😔🙁

Bu konuda kesmen haklısın. f35 leri alamadık. f16 lar uçuş ömrünü doldurdu. modernizasyon yaptırmıyorlar. elimizde uçuracak uçak kalmıyor

• İstediği sekil gelsin sen ülkene olan inancını kaybetme yeter nerelerden geldik biz buralara yapma böyle benden baskalarınıda üzersin. kusura bakma daha demin için patates felan diyince ben gelemem böyle seylere.

Kusura bakma kardeş demin de dedim özür diledim genel hakkını helal et