Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben yağmuru Da severim karı da. Şöyle yağmur altında ağlamak var ya dünyanın en iyi hislerinden birisi.. Bazen kendi kendime soruyorum 3 günlük dünyada neden herkes birbirini kırma peşinde. Ne olursa olsun karşındakininde insan olduğunu unutmamak gerekiyor.. Ben kimim? Basit bir insan.. Peki ya sen kimsin. Aynı topraktansın aynı kandansın. Tıpkı herkes gibi bir duyguların var seninle benim aramda bir fark yok. Sen büyük değilsin kimse kimseden üstün olamaz. Bu hayattaki en acı gerçek sevdiklerimizi kaybetmemizdir değerini bilin sevin, sayın, mümkün olduğunca barışık olun. Vakti geldiğinde pişman olabiliriz benim tek istediğim gerçek bir barış sonsuza dek mutlu bir dünya.. Kavgalar, savaşlar, o kadar kan dökülüyor değiyor mu?.. Ne olursa olsun inancınızı kaybetmeyin. Ben çok üzüldüm zamanında bana etmedikleri kalmadı. Ama her seferinde toparlayıp ben güçlü olacağım dedim! Hak ettiğimi bulacağım hakkımı kimseye yedirtmem kusura bakmayın

• iyi geceler forum ailesi...

geçen gün bu konuda yaşamış olduğumuz ufak tartışmadan dolayı karasah , Iclindonw hocalarımdan özür diliyorum . Bazen fevri çıkışlarım oluyor. Bu da benim zayıf yanım. Kusura bakmayın hocam amacım sizlere karşı saygısızlık yapmak değildi. Sizlerin özelinde tüm forumdan da özür dilerim. İnşallah tekrarı olmaz :)

Herkese iyi forumlar

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• iyi geceler forum ailesi...

geçen gün bu konuda yaşamış olduğumuz ufak tartışmadan dolayı karasah , Iclindonw hocalarımdan özür diliyorum . Bazen fevri çıkışlarım oluyor. Bu da benim zayıf yanım. Kusura bakmayın hocam amacım sizlere karşı saygısızlık yapmak değildi. Sizlerin özelinde tüm forumdan da özür dilerim. İnşallah tekrarı olmaz :)

Herkese iyi forumlar

Bir tartışma değildi , önemli de değildi. Kırılmadım. Özürlük bir şey yok.

bizler forumun fertleriyiz ve bu kocaman aileyi oluşturuyoruz. Hepimiz aynı fikirde olmak zorunda değiliz.

Mesainde kolaylıklar dilerim.

İyi geceler

• Akşamüstü boğaz ağrısı ve kuru öksürük şikâyetiyle gittiğim hastanede PCR testi istediler ve yarım saat önce gelen mesaja göre test sonucum pozitif. Aslında şikâyetlerim salı sabahı başladı ama "1-2 güne geçer" düşüncesiyle hastaneye gitmemiştim. Şikâyetlerim devam edince gittim ve olanlar oldu. Bakalım bu meretle izolasyon süresi boyunca nasıl bir yol izleyeceğiz

• Akşamüstü boğaz ağrısı ve kuru öksürük şikâyetiyle gittiğim hastanede PCR testi istediler ve yarım saat önce gelen mesaja göre test sonucum pozitif. Aslında şikâyetlerim salı sabahı başladı ama "1-2 güne geçer" düşüncesiyle hastaneye gitmemiştim. Şikâyetlerim devam edince gittim ve olanlar oldu. Bakalım bu meretle izolasyon süresi boyunca nasıl bir yol izleyeceğiz

Geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun.. Kendine dikkat ederek hafif bir şekilde en kısa zamanda kurtulursun inşallah bu lanet hastalıktan.

Geçmiş olsun dostum bol bol c vitamini tüket.

• Hayırlı geceler sevgili Havaforum üyeleri;

Burada hepimiz çok güzel arkadaşlıklar edindik,

Sizden bir büyüğünüz, bir kardeşiniz olarak ricam olacak.

Şu güzelim forumu sadece hobimiz olan büyük aşkımız olan meteoroloji için meşgul edelim.

Lütfen siyaseti buraya taşıyarak hem foruma, hem edinilen arkadaşlığa zarar vermeyelim.

Farklı görüşten olan yüzlerce üyemiz var ki bu çok doğal.

Ancak, merkeziyetçi anlayıştan uzak yaklaşımlar hepimize toplumsal olarak zarar verir. Bunu unutmayalım.

Özel hayatımızdan ve iş hayatımızdan arda kalan zamanımızı harcadığımız hobimize siyaseti bulaştırmayalım.

Gelin sadece sevdiğimizi konuşalım tartışalım analiz edelim ama bu siyaset olmasın.

Hepinizi seviyorum.

Saygılarımla.