Doğu-Güneydoğu Anadolu ile Doğu Akdeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • rüzgar kuzeyden esmeye başladı, sıcaklıkta yavaş yavaş iniyor ama sanki kütle bizi sıyıracak. resmen kar yağmamak için her şey birlik olmuş durumda.

• bu arada 30 sayfaya yakın istanbul konusu okudum..avrupa koparken bir kaç km yakınındaki anadolu izledi çok zor bi durum inşallah deklerle mutlu olurlar..ama nispet yapan mı dersin alay eden mi dersin streslerine stres katan insanlar var...kendi adıma bölge sayfamın böyle iyi insanlarla dolu olduğu için mutlu oldum..bölgemin batısı da doğusuda birbirine hep destek oldu bu zamana kadar :hfyeni (25): :hfyeni (25): :gun_bandana:

Konunun, bu bölgenin en ılıman kentleri Hatay, Adana, Mersin için bile destekler yorumlar yapıldı. İhtimal zayıf dendi ama kimse kimseye nispet yapmadı. Herkes gerçekçi bu bölgede.

Ben bu forumda bir defa canımı sıktı biri. Yazdıklarımı okuyan bilir. Kar severim ama yağmur bile beni mutlu eder. Zira Akdeniz için kış demek yağmur demektir. Kar çilektir. Üye olduğumdan beri bunu savunurum. Pazar sabahı etkili kar yağışı olunca mutluluğumu paylaştım arkadaşın biri belki iyi niyetli bilmiyorum ama öğlen yağmur yağacak gibi anlamsızca bir şey yazdı. Bunu okuyorsa kusura bakmasın. O mesajı İstanbul sayfasında yazsaydi sayfalarca sürecek kavga çıkardı.

O pazar öğleye kadar kar etkili yağdı. Antakya için bayağı örtü oluştu. Öğlen hiçbir şekilde yağmur yağmadı güneş sadece ara ara kendini gösterdi ama kar erimedi. Antakya olarak gayet doyurucu bir kar yağışı gördük.

• ADANA için yarın sürpriz olur mu acaba 💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

Adana iklimsel olarak mükemmel bir il gerçekten. Merkezine 30 senede bir kar düşer. Ama birkaç km uzaklıktaki yaylalar doğu Anadolu bölgesinden beter. Hele Pozantı Türkiye'nin en çok kar alan geçitlerinden biri ve Adana merkeze bir saat uzaklıkta :)

• sevgili batman,

bu sene de kendi kendine saçma sapan şeyler uydurarak normalde varlığını bile hissettirmediğin karacadağ ve mardin eşiğini bize hissettirdiğin için teşekkürler...Allah seni ıslah etsin be şehir

seni bu çukura kuranlara da ayriyeten teşekkür ederiz :D2 :D2

• Konunun, bu bölgenin en ılıman kentleri Hatay, Adana, Mersin için bile destekler yorumlar yapıldı. İhtimal zayıf dendi ama kimse kimseye nispet yapmadı. Herkes gerçekçi bu bölgede.

Ben bu forumda bir defa canımı sıktı biri. Yazdıklarımı okuyan bilir. Kar severim ama yağmur bile beni mutlu eder. Zira Akdeniz için kış demek yağmur demektir. Kar çilektir. Üye olduğumdan beri bunu savunurum. Pazar sabahı etkili kar yağışı olunca mutluluğumu paylaştım arkadaşın biri belki iyi niyetli bilmiyorum ama öğlen yağmur yağacak gibi anlamsızca bir şey yazdı. Bunu okuyorsa kusura bakmasın. O mesajı İstanbul sayfasında yazsaydi sayfalarca sürecek kavga çıkardı.

O pazar öğleye kadar kar etkili yağdı. Antakya için bayağı örtü oluştu. Öğlen hiçbir şekilde yağmur yağmadı güneş sadece ara ara kendini gösterdi ama kar erimedi. Antakya olarak gayet doyurucu bir kar yağışı gördük.

Hocam ben kötü niyetli yorum yapmadım sadece tahmin yürüttüm ben şahsen hataya kar yagmasina çok sevindim gerçekten yanlış anlamayın lütfen Hatay sıcaklık konusunda sıkıntı olan bir ilimiz olduğu için karlar erimeden anın tadını çıkarın diye iyi niyetli yorum yapmak istemiştim ama canınızı sıktıysam gercekten çok özür dilerim ben bu foruma katıldım katilali benim kimseye kötü niyetli bir yorumum olmamıştır olmazda tekrar özür diliyorum :(

• Biraz önce Batman eğitim araştırma civarında kky yağıyordu. Mardin üzerindeki kütle keşke güçlenerek dağılmadan gelseydi. En azından görsel bir kar yağışı olacaktı.