Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • evet yok işte ama arkadaş en kötü olasılığı savunuyor bana şeyi bekliyor gibi geldi gelmezse sistem ben demiştim ayağına çünkü güncellemelere yorum katıyor arkadaş benzemiş aynı gfs vs...

Ben demiştim ayağına yatmam dostum, üzüntümü dile getiririm bende gelmesini isityorum.

• Ben demiştim ayağına yatmam dostum, üzüntümü dile getiririm bende gelmesini isityorum.

istemem yan cebime koy yapıyorsun hem kötü bir şey söylüyorsun yanına da 2-3 kere umarım yanılırım yazıyosun, herkes tüm olasılıkları değerlendirirken sen en kötüsüne bakıyosun , dediğin şeyin olmama ihtimali yok demiyor kimse bir güncellemeye bakar ama pozitif düşün pozitif olsun.....

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• Arkadaşımız olumsuz düşünebilir bu sistem ile ilgili,hakkıdır da ama genelde öyle bir tavrı yada tarzını hatırlayamadım bu sisteme özel kişisel görüşüdür bence saygı duymak lazım:)

• istemem yan cebime koy yapıyorsun hem kötü bir şey söylüyorsun yanına da 2-3 kere umarım yanılırım yazıyosun, herkes tüm olasılıkları değerlendirirken sen en kötüsüne bakıyosun , dediğin şeyin olmama ihtimali yok demiyor kimse bir güncellemeye bakar ama pozitif düşün pozitif olsun.....

Kötü düşünmek iyi düşünmek ne ya, ben düşüncemi dile getirebilirim diye düşünüyorum bu forumda.

• foruma yazı yazmaya ara veriyorum... ne bu doğu batı kavgası sistemde bir yere kar yağacak diğer yere yağmayacak diye kar kavgası yapıyosunuz çocuk musunuz ? biraz güncelleme olunca gelen sallıyor geçen sallıyor gitsenize kendi forumunuza... hadi allaha emanet .... (yazım Trabzonlee61 ve Palanci ye değildir kısaca bu forumdakiler değildir istanbuldan yazı yazmaya gelip sallayıp gidenlerdir.... Görüşmek Dileğiyle...

Uçurumun kenarında yıkık bir ülke.

• ağzı olan konuşuyor herkesin mesaj yazması bence grubun kalitesini düşürüyor ben 2 seneden fazladir bu forumdayım misafir ve üye olarak hiç burada boş beleş muhabbet yapmadım izlemesini bildim ha hiç mi mesaj atmadım attım tabi ama yerinde, kendimi övmüyorum ama doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum

• ağzı olan konuşuyor herkesin mesaj yazması bence grubun kalitesini düşürüyor ben 2 seneden fazladir bu forumdayım misafir ve üye olarak hiç burada boş beleş muhabbet yapmadım izlemesini bildim ha hiç mi mesaj atmadım attım tabi ama yerinde, kendimi övmüyorum ama doğru olanın bu olduğunu düşünüyorum

Bende geçen kıştan beri üyeyim bende durduk yere mesaj yazmayı sevmem fakat böyle insanlara tepkimizi koymalıyız ki birdaha yapmasınlar herkes tepki göstermeli yoksa forumdaki huzur bozulur

• Bakın ben model yorumlamadan hiç anlamam. O yüzden de bir tane yorum yazmam modelleme ile ilgili. Okurken de bakarım Kadir ne yazmış Osman ne yazmış Tayfun ne yazmış whitetiger ne yazmış diye. Diğer mesajlar dilek ve temenniler öteye değil benim için. Keşke dilek ve temenniler kutusu olsa da oraya yazsanız

• foruma yazı yazmaya ara veriyorum... ne bu doğu batı kavgası sistemde bir yere kar yağacak diğer yere yağmayacak diye kar kavgası yapıyosunuz çocuk musunuz ? biraz güncelleme olunca gelen sallıyor geçen sallıyor gitsenize kendi forumunuza... hadi allaha emanet .... (yazım Trabzonlee61 ve Palanci ye değildir kısaca bu forumdakiler değildir istanbuldan yazı yazmaya gelip sallayıp gidenlerdir.... Görüşmek Dileğiyle...

Aga sen istanbuldan gelen trolleri neden ciddiye alıyorsun ki biz bakalım kendi dalgamıza Allah ın emrini iki çocuk değiştirecek değil ya😂😂 Moral bozduklarını biliyorum reportlarız yetkililere bence onlara yapılır yaptırım yani takma kafana

• Ben bu yorum yapmıyorum,yazmıyorum konusuna katılmıyorum arkadaşlar.Forumun amacı bu değil mi? Art niyetli olmadan doğru veya hatalı buraya yazması,fikrini belirtmesi gerekirse temennilerini söylemesi ,yanlışı varsa bilenlerden öğrenmesi,hiç birşey yazmadan kayıtsız kalmasından iyidir.Ama art niyetli olmamak ve desteksiz atmamak kaydı ile.Şahsi düşüncem bu

• Ben bu yorum yapmıyorum,yazmıyorum konusuna katılmıyorum arkadaşlar.Forumun amacı bu değil mi? Art niyetli olmadan doğru veya hatalı buraya yazması,fikrini belirtmesi gerekirse temennilerini söylemesi ,yanlışı varsa bilenlerden öğrenmesi,hiç birşey yazmadan kayıtsız kalmasından iyidir.Ama art niyetli olmamak ve desteksiz atmamak kaydı ile.Şahsi düşüncem bu

Bende böyle düşünüyorum ama sanki burada bu ortam oluşamıyo, öğlen bi düşünce paylaştım, yazılmayan yorum kalmadı bana. Felaket tellalı mısın vs gibisinden. Yani o dediğiniz ortam oluşmamış burda.

• Ben şahsen bu model yorumlama işini pek bilmiyorum. O yüzden buraya bir yorum bıraktığım da . Araştırmış biçimde olduğunu söylemek istiyorum. Burada ki ortam güzel bundan yana sorun yok. Neyse model takibe devam