Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Nas kadar kafanıza kar düşsün iyi mi. Bulgarın da Allah belasını vermesin Yunanın da belasını vermesin.

Ya hu tamam hükümet suçlu. Yanlış yaptı. Hata yaptı. Peki esnafa ne demeli? Allah kitap aşkına Bulgarın otobüslerini ağzına kadar malzeme doldurup paraları cebine indiren Edirne esnafı dua ediyor ki dolar düşmesin. Yerel vatandaşa mal satmayıp stok yapan Bulgar geldiğinde Bulgara kasa kasa mal satıp köşeyi dönen esnafın hiç mi suçu yok

Vallahi billahi bıktırdınız abi ya. Toplum ahlaki açıdan çökmüş gitmiş. Herkes birbirini tokatlamak dersinde. Yabancıya ayrı fiyat yerel vatandaşa ayrı fiyat çekenler. Turistleri dolandıranlar. Mültecilere 2 kat fiyat çekenler....

Önce toplum olarak kendimize bakalım aga be.

Sorsak elhamdülillah herkes Müslüman ama iş ticarete paraya geldi mi şeddeli gavur oluyoruz.

Ya hu yemin ediyorum size çocuklarını belediyeye yerleştirmek için neler neler yapan hacı abiler biliyorum. Toplum olarak raydan çıkmışız ama başımızda ki lokomotife neden rayda değilsin diye kızıyoruz.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Değişik cümleler kurmuş sun. Kendini bu kadar kaptırma sana abi nasihati. Artı bu yazdıklarını dışarıda kimselerin yaninda soyleme.

• Eskiden insanlarımız böyle miydi peki? Neden veya kimler bunlara sebep oldu bir oturup düşünmek lazım. Hiçbir şey kendi kendine gelişmiyor. Geçen de dedim bizim milletin suçu yok değil elbet var ama ülkede niye kötü işler arttı bir oturmak sorgulamak lazım. Sebepleri çok fazlasıyla belli.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Değişik cümleler kurmuş sun. Kendini bu kadar kaptırma sana abi nasihati. Artı bu yazdıklarını dışarıda kimselerin yaninda soyleme.

Dışarıda da söylüyorum. Kimseden korkumuz yok Allaha şükür. Toplumda her şeyimiz bozuk düşüncem bu.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Eskiden insanlarımız böyle miydi peki? Neden veya kimler bunlara sebep oldu bir oturup düşünmek lazım. Hiçbir şey kendi kendine gelişmiyor. Geçen de dedim bizim milletin suçu yok değil elbet var ama ülkede niye kötü işler arttı bir oturmak sorgulamak lazım. Sebepleri çok fazlasıyla belli.

Ne kadar eskiden mesela? 17 ağustos depreminde kağıt gibi yıkılan, tuz buz olan binaları yapan müteahhit bozuntuları mesela...

Yıllarca devletin doktoru olmasına rağmen hastalara hastanede bakmayıp özel muayenehane de bakan doktorlar, bıçak parası alan Proflar...

Say say bitmez.

Aklın sıra toplumda ki bozulmayı da bu hükümete yıkıyorsun ama yemezler. Bu toplum yıllardır bozuk zaten...

• Haber arşivciliği yapmıyorum ama Google amcaya sorup öğrenebilirsin geçmiş haberleri

Baktım bulamadım ya hu. Sana zahmet olmazsa elinde varsa bilgi benimle paylaşır mısın lütfen

• Birader herkesin işi gücü var. burada devamlı online değil. Okuma yazman varsa google dan eski haberlere bakabilirsin. Ben haber arşivcisi değilim.

• Baktım bulamadım ya hu. Sana zahmet olmazsa elinde varsa bilgi benimle paylaşır mısın lütfen

Milletvekili emekli aylığı 27 bin TL’ye çıkıyor
    Haberin detayları için tıklayınız
    www.haberturk.com

En düşük emekli aylığı 3500 TL’ye çıkartılıyor
    Haberin detayları için tıklayınız
    www.haberturk.com

• Haber arşivciliği yapmıyorum ama Google amcaya sorup öğrenebilirsin geçmiş haberleri

Üşenmedim aradım taradım bulduğum tek haber şu.

Türkiye Diyanet Vakfı Bingöl şubesi kiralarını ödemeyen kiracıları icraya verdi. Pandemi de kepenk indiren esnaf duruma isyan etti.

Diyanet işleri başkanlığının konu ile alakası nedir?

Bingöl de tek bir şube de olan ve 3 tane esnafın icraya verilmesi ile alakalı olayı koskoca camiaya mal ediyorsun.

Buraya gelip bir haber yazıyorsan kaynak açıklamak zorundasın.

• Ha diyanet vakfı ha diyanet hepsi aynı malın soyu. Dini konularda benim kadar bilgisi olmayan insanlarla tartırşmayı sevmem. Ayrıca burası dini ve siyaset tartışılacak yer değil.

• Ha diyanet vakfı ha diyanet hepsi aynı malın soyu. Dini konularda benim kadar bilgisi olmayan insanlarla tartırşmayı sevmem. Ayrıca burası dini ve siyaset tartışılacak yer değil.

Tamam :)

• Kaynak istiyorsanız Sayistay raporlarindaki ifadelere bakmanız yeterli diyanet elde ettiği kira gelirlerini katılım bankalarında değerlendiriyor yıllardır adi degisik sadece faiz değil de kar payı