Konu Dışı [Genel Sohbet]

• Şimdi haftaya Beşiktaş ve Galatasaray mağlup gelir,Fenerbahçe kazanırsa gerçekten bu yazılanları nasıl unutacaz.Tabi bunun ihtimali yanardağın içinde yüzerken serinlemek gibi bir şey.

• Beşiktaş bugün stres yönetimini yapamadığını gösterdi, karşısında 12 de 8 şampiyonluklu bir Fatih hoca ile ekibi var haftaya bana göre de Beşiktaş stresli çıkacak ve puan kaybeder Galatasaray averaja bile bakmadan şampiyon olur.

Ben de şu an şampiyonluk şanslarını %75'e %25 GS lehine görüyorum. Beşiktaş çok dar bir kadroya sahip ve onlar da Fenerbahçe gibi finalleri pek oynayamayan bir takım.

• Mayıs ayında Galatasaray ile yazı tura bile atılmaz aga...

Bu arada İsrail vatandaşı olan araplar şehirleri ateşe vermeye başladı.

Yahudi yerleşimciler ile İsrail vatandaşı araplar aleni bir şekilde sokaklarda çatışıyor. İsrail'in bir şehrinden ordu tamamen geri çekildi.

Enteresan olaylar oluyor.

Kıyamet savaşı başlarsa tüfeği omuza takar koşa koşa giderim.

• Beşiktaş bugün stres yönetimini yapamadığını gösterdi, karşısında 12 de 8 şampiyonluklu bir Fatih hoca ile ekibi var haftaya bana göre de Beşiktaş stresli çıkacak ve puan kaybeder Galatasaray averaja bile bakmadan şampiyon olur.

Abi Sergenlede aşk Atılmaz cumartesi görürüz dedi hataya 7 attı :) Beşiktaş çoktan şampiyon oldu bile. Sadece son haftaya kadar bilerek ligi dengede tutuyorlar açık ve net şahsi düşüncem.

• Galatasaray psikolojik üstünlüğü tamamen ele geçirmiş durumda. Herkes averaja bakarken cumartesi günü Göztepe Beşiktaş’ı yenerse sürpriz olmayacaktır. Fenerbahçe tarihi bir fırsatı elinin tersiyle itti. Beşiktaş şampiyonluğu kaybederse taraftar uzun süre kendine gelemez. Galatasaray şampiyon olursa Fatih Terim’in heykeli dikilir.

• Fenerbahçe ciddi anlamda psikolojimi bozdu. İlk yarı Karagümrük BJK'ye gol atınca bir çığlıkla bağırdık. Sanki Fenerbahçe'nin Sivas maçında 3 puan alması çantada keklikti... Evet FB sürpriz yapmadı ve yenik duruma geçtik. 2-0 olunca da bu defa GS şampiyon olmasın diye BJK'yi desteklemeye başladık. Fenerbahçeli olmak böyle işte.... ilk yarı karagümrük'ü ikinci yarı BJK'yi desteklemek zorunda kaldık. Bakın bu ciddi bir dramdır. :)

Bana göre BJK, puan kaybedecek çünkü kadro ciddi anlamda eksik ve final maçlarını kaldıramıyorlar. Malatyaspor zor takım olsa da GS final maçlarını Fatih Terim tecrübesi ile sorunsuz geçiyor. Bir Fenerbahçeli olarak GS şampiyonluğuna çok üzülüyorum ama yapacak birşey yok. Esasen Fenerbahçe hak etmedi zaten, bir tane derbi alamamışsın, kendi sahanda 25 puan kaybetmişsin... tüm bunlara rağmen bu maçı alsa liderdi onu bile beceremedi. Yazıklar olsun.. Bari BJK şampiyon olsayı ama onlarda Fenere benzedi :)

• Dışarıda adım atıcak yer yok, bütün marketlerin, manavların önü sıra dolu.

felaket felaket bütün marketlerde inanılmaz bir kalabalık var sanki kıtlık var ülkede! Mesafe zaten aşılmış durumda, sonra gelde rakamların düştüğüne inan..

İnsan iyiliği kadar taşlanır, merhameti kadar dışlanır, kulluğu kadar da sınanır

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar 3.6k

• Aytac
    2. Replies
      3.6k
      Views
      496k
      3.6k
    3. Mert_35

1. Marmara Bölgesi Raporlar-Yorumlar 7.2k

• Narsil
    2. Replies
      7.2k
      Views
      540k
      7.2k
    3. Aykut53

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamaları (Mart-Nisan-Mayıs-Haziran-Temmuz-Ağustos-Eylül-Ekim 2021) 725

• Samet
    2. Replies
      725
      Views
      174k
      725
    3. 4 Şubat

1. Konu Dışı [Genel Sohbet] 8.9k

• Interstellar
    2. Replies
      8.9k
      Views
      399k
      8.9k
    3. 4 Şubat

1. Ankara Özel Raporlar - Yorumlar 4.4k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      4.4k
      Views
      408k
      4.4k
    3. ANGARALI

1. Oraj / Dolu Takip Konusu [2021] 1.6k

• Interstellar
    2. Replies
      1.6k
      Views
      221k
      1.6k
    3. Snowcharm

En Çok İfade Gönderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. 23-24 Haziran Marmara'nın Kuzeyinde Şiddetli Hava Olayları 45

• Storm Chaser
    2. Replies
      45
      Views
      4.5k
      45
    3. High'SKiLL | JET*

1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 3 (26.06.2021) Genel Yorumlama 11

• Samet
    2. Replies
      11
      Views
      311
      11
    3. berkay_tuku

1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 3 (26.06.2021)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      254
    1. HF 2021 Yaz Ligi Yarışması 2 (19.06.2021) 40

• Samet
    2. Replies
      40
      Views
      578
      40