Orta ve Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ya arkadaşlar artik bu nedir ya şu pesembe bolaman kırıntida olsa yağış aliyor teknik olarak yagmamasi lazim bu nasil bir cografyadir donuyo dolasiyo yaz kis gidiyo orayi vuruyo çok param olsa kisin bitliste yaşarim yazin ünyede)))

• kutle ünyeye gidiyor hayirli olsun artik bundan sonra ne radar ne model takipi yapmayacağim bizim gibi olmayan insanlar gibi hareket edersek daha iyi olur gibime geliyor bugün istanbulun aldıği yagısa bakin beyler kütleler kararli şehri dövüyor viz sabah aksam unyeye gidecek kutleyi bekliyoruz pes ya unye insallah 2000 kg yillik metre otmratalamayi kirar tebrik ediyorum basarilarinin devamini dileyemeyecem zaten yeni rize ünye

• kutle ünyeye gidiyor hayirli olsun artik bundan sonra ne radar ne model takipi yapmayacağim bizim gibi olmayan insanlar gibi hareket edersek daha iyi olur gibime geliyor bugün istanbulun aldıği yagısa bakin beyler kütleler kararli şehri dövüyor viz sabah aksam unyeye gidecek kutleyi bekliyoruz pes ya unye insallah 2000 kg yillik metre otmratalamayi kirar tebrik ediyorum basarilarinin devamini dileyemeyecem zaten yeni rize ünye

ab konumundan yönünden dolayı samsun doğusu ile rize çeveresi şanslı bu sistem. Siteme gerek yok

• ab konumundan yönünden dolayı samsun doğusu ile rize çeveresi şanslı bu sistem. Siteme gerek yok

Arkadaşın siteminin sebebi son yıllarda bu durum çok yaşanmaya başladı eskiden 5 kere Ünye' ye gitse 2 kere bize gelirdi şimdi hep oralara gidiyor biz izliyoruz bu kadar fark olmuyordu.

• sayin mustafa38 sadece bu sistem değil geçmiş benim çocuklugumada varan 200 .sistem kararlilikla ayni yerler ayni noktalari vuruyor samsun sadece oraji güneybatili guclu kutlelerden alir kuzeydogulu guclu kar yagisi alir bu da yaz olunca super hucre nerde olusacaga bağli kalir kuzeydogu kar yagisinda herturlu kar alir o da 10 sen de bir denk gelir saygilarimla

• Samsunun konum şanssızlığı ve burunların iklimi şehir sınırları içinde değiştirdiği çok bariz merkez olarak bizim kadar yanan vahlayan şehir var mıdır bilmiyorum kışın kuzeybatıdan gelen kütlelerin erimemesini bekle rüzgarın yıldıza dönmesini bekleriz her mevsimi ayrı beter bazen şanslı zamanlarda olmuyor değil ama genelde kafayı yedirtiyor

• 1993 veya 1994 kışında samsunda bir pazar günü evde tek başına filmi konak sinemasinda oynarken ailecek gitmiştik cıķıştaki kar yağaşıni unutamam eve döndük ev saadet caddesinde elektrik yok çocuğum aşgida oynuyorum ben hayatimda böyle bir kar yağışı gormemistim 2017 subat benzeri diyeyim ama o da az kalır rahmetli babamin arabasinin camininuzerindeki karı iteliyorum hemen bir daha oluşuyordu inanılmazdı

• Sabahki karşılaşacağımız tablo kütlenin üstümüzde olup doğuya akması olası ferdi tayfur huzurum kalmadı şarkısını şimdiden bölge sakinlerimize ithaf ediyorum

• Çekmeyen ne bilsin gardaşlar birkaç yıl Samsun'da yaşasınlar anlarlar anyayı konyayı sözüm bu sayfada olana değil olmayana o kendini biliyor