İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben bu sayfada üye olduğumdan beri İstanbul için Bursa radarına kolay kolay bakmadım, Bursa radarının İstanbul için sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Çok defa yanıldığına denk geldim.

Bulut irtifasına bakmayacaksam MAKS'a da bakmam. PPI iyidir. :S

Yatırım tavsiyesi olmayıp kişisel fikirlerdir ve bütün fikri mülkiyet hakkı Vintersaga'ya aittir. Vintersaga fikrini değiştirme hakkını saklı tutar. 2020 Vintersaga AB ©. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

Bara döda fiskar följer strömmen...

• Ben bu sayfada üye olduğumdan beri İstanbul için Bursa radarına bakmadım, Bursa radarının İstanbul için sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Çok eefa yanıldığına denk geldim.

Yatırım tavsiyesi olmayıp kişisel fikirlerdir ve bütün fikri mülkiyet hakkı Vintersaga'ya aittir. Vintersaga fikrini değiştirme hakkını saklı tutar. 2020 Vintersaga AB ©. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

Hocam mor kutle yikip gecicek8)

• Ben bu sayfada üye olduğumdan beri İstanbul için Bursa radarına kolay kolay bakmadım, Bursa radarının İstanbul için sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Çok defa yanıldığına denk geldim.

Hocam Bursa radarının verdiği görüntüleri Windy destekliyor.:hfyeni (18)::hfyeni (18):

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• kütlenin sekline ve hareket yönüne bakilirsa eğer, erime olmadigi takdirde (büyük ihtimalle erime olacaktir) istanbulun kuzeybatisindan baslayip guneydogusuna kadar silip süpürecek. Herkes nasiplenecek gibi sekil ve yöne sahip

• konumum adına eriri bana gelene kadar, eğer karada güçlenmezse anadolu yakasına geçişte.. Şuanda nem var belki erimeden gelebilir ancak boğaz hattı ve anadolu yakasının boğaza yakın kısımları (buna güney sahilleri dahil) etkilenecek görünüyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam Bursa radarının verdiği görüntüleri Windy destekliyor.:hfyeni (18)::hfyeni (18):

Peki Windy'i kim destekliyor? :P

Şaka bir yana İstanbul PPI'da radar konumu sebebiyle parçalı görüntü şu an yanıltıcı ama MAKS'da düzgün hali mevcut. Ben ona yakın bir kuvvetin olduğunu düşünüyorum. Çok aşırı bir farkta yok aralarında baktığında. Biri yeşil biri mor değil yahu. :hfyeni (18):

Bara döda fiskar följer strömmen...

maks'da çok yanılıyor bazen